Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

TR,nereikia taip pergyventi del kitu piniginiu mirksiukas.gif Ir nereikia sirgti svetimom ligom.Patinka Opelis ar Toyota,tai ir vazinek laimingai.Negali visiems patikti tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 08, 12:23)
Sudejus visas islaidas t.y. automobilio isigyjimas
+ remontas per kokius 3 metus, gaunasi jei ne nauja Toyota, tai bent jau naujas Opelis. Naujas automobilis yra naujas automobilis. Bent jau garantija yra, pora metu rupintis niekuo nereikia. Vat ir bandau susigaudyti kam cia reikalas, kodel yra zmoniu kurie taip elgiasi. Na, sakyciau viskas OK: turi zmones pinigu ir perka. Bet jei turetu tikrai pakankamai pinigu, tai tikras AR fanatas pirktu nauja, vadinasi tu pinigu is tiesu "ne prudai". Bet cia ko gero atsakymu nerasiu

O tai kodėl manai,kad atsakymo nerasi?Tiesiog gal reikia pradėti nuo malonesnio ir paprastesnio bendravimo,o ne ateiti su išankstiniu nusistatymu ir spjaudytis ugnimi? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 09 08, 13:35)
O tai kodėl manai,kad atsakymo nerasi?Tiesiog gal reikia pradėti nuo malonesnio ir paprastesnio bendravimo,o ne ateiti su išankstiniu nusistatymu ir spjaudytis ugnimi?  biggrin.gif


Kiekvienas mato ta ka nori matyti...
Atsakymo nerasi todel, kad 2+2=4 - cia man, kadangi as skaiciuoju pinigus ir noriu gauti uz juos kokybe, t.y. kokybes ir kainos santykis turi buti optimalus. Tarkim jus pinigu neskaiciuojate ir perkate AR, tai kodel neperkate naujos AR? Jei neiperkate naujos vadinasi pinigai irgi yra svarbu ir jus juos skaiciuojate. Jei skaiciuojate pinigus, vadinasi turite suprasti, kad naudotos AR pirkimas yra pinigai ismesti i bala. Vat ir visa logika.
Papildyta:
QUOTE(XXXXXX @ 2008 09 08, 13:35)
TR,nereikia taip pergyventi del kitu piniginiu mirksiukas.gif Ir nereikia sirgti svetimom ligom.Patinka Opelis ar Toyota,tai ir vazinek laimingai.Negali visiems patikti tas pats.


Skirtingai nuo jusu, as jokiu simpatiju ar antipatiju nejauciu nei vienam gamintojui. Svarbiausias kriterijus yra patikimumas. Paskui galima lyginti kainos ir kokybes santyki.
Nelabai suprantu, kaip gali patikti automobilis, kuris savaite vaziuoja, o dvi remotuojamas ir dar uz kokius pinigus?
Atsakyti
nejauciu as jokiu antipatiju jokiems gamintojams,o vat tamsta,aiskiau nei aiskiai savo antipatijas isreisket.Beje,vazinejau ne vienus metus ir remontuot nereikejo,taip kad nereikia s...smegenu ieskot.Pasiulyciau dviraciu vazinet-remontas dar pigesnis.
Papildyta:
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 02, 22:10)
tai pagrindinis dalykas keisti variatorių .

O pas tave Twin Sparkas?Nes man atrodo,tik TS variatoriai yra g.gif Pas mus irgi buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 08, 12:35)
Man tik siaip idomu pabendrauti su zmonemis, kurie perka daikta is anksto zinodami, kad teks placiai praverti pinigine, turint toki automobili. Sudejus visas islaidas t.y. automobilio isigyjimas
+ remontas per kokius 3 metus, gaunasi jei ne nauja Toyota, tai bent jau naujas Opelis. Naujas automobilis yra naujas automobilis. Bent jau garantija yra, pora metu rupintis niekuo nereikia. Vat ir bandau susigaudyti kam cia reikalas, kodel yra zmoniu kurie taip elgiasi. Na, sakyciau viskas OK: turi zmones pinigu ir perka. Bet jei turetu tikrai pakankamai pinigu, tai tikras AR fanatas pirktu nauja, vadinasi tu pinigu is tiesu "ne prudai".

OK,nemanau kad tau idomu,bet parašysiu savo pirkimo motyvus.
Auto pirktas uz dovanotus pinigus,vairavimo praktika 0,mašinos isigijimui laiko limitas 2 dienos.Automobilis pirktas zinant kad nebebus parduodamas ir tures tarnauti statant nama,reikalavimai jam buvo tik tokie-dyzelis ir butinai hečbekas.
Aplinkinių turimų pinigu aš neskaiciuoju,ka jie vairuoja irgi nelabai domina.O dėl naujo Opel tai pasakysiu tiek,kad man jau geriau pagyvenes MB...
Atsakyti
o man nei naujesni opeliai, nei pagyvenę mersai nepatinka, juk ne veltui yra tiek automobilių gamintojų, skirtingas dizainas ir pan smile.gif

o naują mašiną pirkti daugumai LT gyventojų tikrai neprotinga, nes grynais tikrai mažesnioji dalis gali nusipirkti, o imti paskolą automobiliui tai jau nesąmonė schmoll.gif

Lietuvoje kelių būklė labai nekokia, tad važiuoklės vienodai "eina" tiek naujų, tiek senesnių auto cool.gif

o iš Toyotų tai gal Avensis (sedanas ir patiktų), bet šiaip... mastau.gif

Va, Yaris tai tik pensininkams lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 08 rugsėjo 2008 - 12:18
QUOTE(XXXXXX @ 2008 09 08, 13:03)
O pas tave Twin Sparkas?Nes man atrodo,tik TS variatoriai yra g.gif Pas mus irgi buvo ax.gif

Aha, tas pats smile.gif
QUOTE(mercedes @ 2008 09 08, 13:10)
Opel tai pasakysiu tiek,kad man jau geriau pagyvenes MB...

lotuliukas.gif ne ne....geriau jaunas ir gražus MB lotuliukas.gif

O man tai fuj ir naujas opelis ir naujas golfas doh.gif Tada jau geriau nauja Honda , bet jei būčiau sugalvojus ją pirkt , man būtų reikėję kokiu 50-60K + lizingui gabalą atiduot. Gal tiek to , labai man graži ir patogi AR. Tikiuosi nenubiednėsiu labai su remontais ir jų nebus tiek , kad galvočiau jog TB buvo kadaise teisus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 08 rugsėjo 2008 - 12:28
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 08, 13:27)
Aha, tas pats  smile.gif

lotuliukas.gif  ne ne....geriau jaunas ir gražus MB  lotuliukas.gif




hihihi.gif Tai kad ir MB ir jo MB nebejauni,gal laikas keisti...
Papildyta:
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 08, 13:27)
Tikiuosi nenubiednėsiu labai su remontais ir jų nebus tiek , kad galvočiau jog TB buvo kadaise teisus  tongue.gif

Astulkinai,nesuteik jam tokio dziaugsmo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 09 08, 13:32)
Astulkinai,nesuteik jam tokio dziaugsmo  mirksiukas.gif

thumbup.gif
MB sesuo jau tuoj kaip metai turi AR,bet dar nei karto netvarke,neskaitant to,kad bamperi sudauze,cia ne gedimas.o vazinejasi Norvegijos keliukais,kur vien zvyras,duobes,duobutes,purvynai,kemsynai.. ka as zinau,niekada nesiskunde g.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 09 08, 13:32)
Astulkinai,nesuteik jam tokio dziaugsmo  mirksiukas.gif

wink.gif

O pasirodo AR tik daugėja , sužinojau dar vieną AR savininkę biggrin.gif

vsem TB na zlo...
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 09 08, 14:10)
OK,nemanau kad tau idomu,bet parašysiu savo pirkimo motyvus.
Auto pirktas uz dovanotus pinigus,vairavimo praktika 0,mašinos isigijimui laiko limitas 2 dienos.Automobilis pirktas zinant kad nebebus parduodamas ir tures tarnauti statant nama,reikalavimai jam buvo tik tokie-dyzelis ir butinai hečbekas.
Aplinkinių turimų pinigu aš neskaiciuoju,ka jie vairuoja irgi nelabai domina.O dėl naujo Opel tai pasakysiu tiek,kad man jau geriau pagyvenes MB...


Idomi istorija, is fantastikos srities... Dabar suprantu, kokie zmones perka AR... Nenustebsiu, jei is pradziu automobili nusipirkote, o tik paskui su juo pabandete vaziuoti smile.gif

O siaip tai labai dideli reikalavimai, tokius atitinka tik AR automobiliai smile.gif Kaip suprantu pirkdama automobili, neziurejote i tai, kad jis butu patikimas ir eksploatacijos islaidos butu pigios, vadinasi ne tik, kad svetimu pinigu neskaiciuojate, bet ir savu arba neskaiciuojate, arba nemokate skaiciuoti.
Patiko mintis, kad perkant automobili, zinojote, kad jis parduodamas nebus... smile.gif
As kai perku automobili zinau, kad jis remontuojamas nebus, o paruodatas bus prarandant minimaliai idetu pinigu.

Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 08, 13:54)
As kai perku automobili zinau, kad jis remontuojamas nebus, o paruodatas bus prarandant minimaliai idetu pinigu.

Oho , o kaip tamsta žinote bus ar nebus remontuojamas?? Remontuojami kiek žinau visi auto g.gif
Čia jau man iš fantastikos srities wink.gif
Atsakyti