Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 06, 12:38)

Turiu viena kolega, kuris iesko AR 155 holo daviklio jau du menesiai... Nepadesite rasti, naujas kainuoja apie 1500 Lt bet reikia uzsakineti, pvz. Audi A6 naujas holo daviklis kainuoja 200 Lt... Tai pradziuginkite mane ir papasakokite kur galima gauti ta holo davikli popigiaja... Ar ir vel teks isitikinti, kad tik liezuviu mokate malti? smile.gif

nu tai jam nereikejo pirkti tada tokios masinos,jei negali paskuj skirti pinigu tokiom dalim smile.gif o ne lyginti cia reikia,kad va tokios ir anokios masinos dalys pigesnes,gi kai perki masina zinai kad dalys brangios,tai gali ir apsisprest ar galesi islaikyt ja ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 06, 12:38)


Turiu viena kolega, kuris iesko AR 155 holo daviklio jau du menesiai... Nepadesite rasti, naujas kainuoja apie 1500 Lt bet reikia uzsakineti

O tai toks viską išmanantis TB negali padėti kolegai?

Papildyta:
QUOTE(XXXXXX @ 2008 09 06, 09:30)
Patekom i avarija-kazkoks lopinys(atleiskit),vaziuodamas is salutinio pries pat nosi islindo.Zodziu supylem AR,nors ir ne mes kalti,nors ir visi sveiki(aciu Dievui,nes vaziavom su maze)

Svarbiausia,kad visi sveiki thumbup.gif O automobilis tik metalo gabalas,galima suremontuoti arba pakeisti kitu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 09 06, 13:57)
Svarbiausia,kad visi sveiki  thumbup.gif O automobilis tik metalo gabalas,galima suremontuoti arba pakeisti kitu  mirksiukas.gif

taip,svarbiausia viskas gerai jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 08 30, 13:09)
taip,lockets visiskai teisi.Is pradziu detaliu ilgai teko laukti,paskui lenktynes...Paskui per tiek laiko pamirso kad kazko dar nepadare,reikejo perdaryt....Mum ir remontavo varikli ir visa kita kas su juo susije...



QUOTE(aude:) @ 2008 09 06, 14:12)
nu tai jam nereikejo pirkti tada tokios masinos,jei negali paskuj skirti pinigu tokiom dalim smile.gif  o ne lyginti cia reikia,kad va tokios ir anokios masinos dalys pigesnes,gi kai perki masina zinai kad dalys brangios,tai gali ir apsisprest ar galesi islaikyt ja ar ne  smile.gif


Kai vazineji su Toyota, tai nelabai zinai kiek tos detales kainuoja, nes remontuoti tokio automobilio tiesiog nereikia smile.gif
Bet jei esi visiskas xxxx, tai paskui stovi tavo masina 5 menesius pas garazini... Tai tokiam zmogui reikia pasakyti, pacituosiu jusu zodzius: "nereikejo pirkti tada tokios masinos, jei negali skirti pinigu tokioms dalims".

Kadngi, tas mano kolega visiskas lameris, tai tegul dabar stovi ta jo AR pora menesiu, kita karta pagalvos pries pirkdamas automobili smile.gif

Tai kaip suprantu, tas kas cia aiskino ir bande mane nuvilti, apie detaliu piguma isgaravo kaip dumas su savo detaliu pigumu smile.gif
Atsakyti
hm, na Toyota Toyotai nelygu , jei Toyota pagyvenus tai jau kai sugriūna tai yomayo. Pekla irgi gera biggrin.gif Mano kolegė tik išvažiuoja iš serviso ir vėl atgal .

Na bet kas čia per diskusijų tema.
TB , nu ? Nevaidink tongue.gif

Aš dar aišku tik kelios dienos kaip turiu AR , bet šiaip nemalonu manau čia visoms teisintis vis prieš kokį tais komentatorių .

Išreiškei savo nuomonę ir ok.....dar yra alfistų kox tai forumas, ten dar turėtum ir veiklos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 07, 22:14)
hm, na Toyota Toyotai nelygu , jei Toyota pagyvenus tai jau kai sugriūna tai yomayo. Pekla irgi gera  biggrin.gif  Mano kolegė tik išvažiuoja iš serviso ir vėl atgal .

Na bet kas čia per diskusijų tema.
TB , nu ? Nevaidink  tongue.gif

Aš dar aišku tik kelios dienos kaip turiu AR , bet šiaip nemalonu manau čia visoms teisintis vis prieš kokį tais komentatorių .

Išreiškei savo nuomonę ir ok.....dar yra alfistų kox tai forumas, ten dar turėtum ir veiklos  biggrin.gif


Tai nesiteisink, rasyk AR privalumus. Tokius, kaip dizainas, automobilio pigumas, vaziavimo komfortas cia jau visi girdejo.
Dabar gali ir tu pasekti pasaka, apie AR. Tik kodel toks geras automobilis nupinga 75 proc. per 6-7 metus smile.gif Tuo tarpu, kai analogiskos klases pvz. vokiski ar japoniski automobiliai pinga dvigubai maziau, nors pradne kaina yra tokia pati, o kartais nauji japoniski auto kainuoja net 20 proc. pigiau nei analogiski AR... Kaip cia taip yra, kad tie kurie perka naujus automobilius, neperka tokio gero automobilio kaip Alfa Romeo? Gal jie protingi ir zino, kad nusipirkes AR, nusipirksi sau problema. O gal jie tiesiog kvailiai ir nesupranta ka reikia pirkti? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 07, 20:39)
Kai vazineji su Toyota, tai nelabai zinai kiek tos detales kainuoja, nes remontuoti tokio automobilio tiesiog nereikia smile.gif
Bet jei esi visiskas xxxx, tai paskui stovi tavo masina 5 menesius pas garazini... Tai tokiam zmogui reikia pasakyti, pacituosiu jusu zodzius: "nereikejo pirkti tada tokios masinos, jei negali skirti pinigu tokioms dalims".
Kadngi, tas mano kolega visiskas lameris, tai tegul dabar stovi ta jo AR pora menesiu, kita karta pagalvos pries pirkdamas automobili smile.gif

Tai kaip suprantu, tas kas cia aiskino ir bande mane nuvilti, apie detaliu piguma isgaravo kaip dumas su savo detaliu pigumu smile.gif

zinai,sako ant ligoniu pykt negalima,tai as ,taip sakant,ir nepykstu....
Nerasiau niekur,kad neturejau pinigu detalems stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 07, 22:14)
Tai nesiteisink, rasyk AR privalumus. Tokius, kaip dizainas, automobilio pigumas, vaziavimo komfortas cia jau visi girdejo.

Na į priekį nerašysiu privalumų , o kai pavažinėsiu kokius metus , galėsiu pareikšt ir savo nuomonę.
Tik va noriu paklausti , kokiam korane parašyta , kad visi turi važinėti tik su japoniškais ir vokiškais , ką ?
Nu pavažinėjau ir su tais ir su kitais, nu nepatiko , noriu su AR dabar pavažinėti , o jau kiek sukišiu ar ne , tai jau čia mano reikalas. Nepatix - parduosiu, anokia čia bėda.
Pinigai delo naživnoje kaip rusai sako biggrin.gif
Atsakyti
TB,o tu iš prigimties toks piktas ir mėgėjas "kandziotis" ar gyvenimas tave tokiu padarė? Viena karta jau rašiau,kad čia tik forumas,tiesiog atsipalaiduok ir mėgaukis gyvenimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 09 08, 13:02)
TB,o tu iš prigimties toks piktas ir mėgėjas "kandziotis" ar gyvenimas tave tokiu padarė? Viena karta jau rašiau,kad čia tik forumas,tiesiog atsipalaiduok ir mėgaukis gyvenimu  mirksiukas.gif

Cia kaip sakoma, kaip sauksi taip ir atsilieps, nuo saves reikia pradeti, o ne TB smile.gif
Ta ir darau, atsipalaidaves bandau izvelgti AR privalumus smile.gif Tik nelabai iseina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 08, 12:14)
Ta ir darau, atsipalaidaves bandau izvelgti AR privalumus smile.gif Tik nelabai iseina smile.gif

Na tai atsipalaiduok ir važinėk su Bulka biggrin.gif
Man tai kažkaip dzin kas su kuo važinėja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 08, 11:22)
Na į priekį nerašysiu privalumų , o kai pavažinėsiu kokius metus , galėsiu pareikšt ir savo nuomonę.
Tik va noriu paklausti , kokiam korane parašyta , kad visi turi važinėti tik su japoniškais ir vokiškais , ką ?
Nu pavažinėjau ir su tais ir su kitais, nu nepatiko , noriu su AR dabar pavažinėti , o jau kiek sukišiu ar ne , tai jau čia mano reikalas. Nepatix - parduosiu, anokia čia bėda.
Pinigai delo naživnoje kaip rusai sako  biggrin.gif


O ka cia parasysi, jei tu privalumu nera smile.gif Man tik siaip idomu pabendrauti su zmonemis, kurie perka daikta is anksto zinodami, kad teks placiai praverti pinigine, turint toki automobili. Sudejus visas islaidas t.y. automobilio isigyjimas
+ remontas per kokius 3 metus, gaunasi jei ne nauja Toyota, tai bent jau naujas Opelis. Naujas automobilis yra naujas automobilis. Bent jau garantija yra, pora metu rupintis niekuo nereikia. Vat ir bandau susigaudyti kam cia reikalas, kodel yra zmoniu kurie taip elgiasi. Na, sakyciau viskas OK: turi zmones pinigu ir perka. Bet jei turetu tikrai pakankamai pinigu, tai tikras AR fanatas pirktu nauja, vadinasi tu pinigu is tiesu "ne prudai". Bet cia ko gero atsakymu nerasiu, tiesiog turim mes visuomeneje 5 proc. homoseksualu, buvo tokiu ir bus... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 08, 13:15)
Na tai  atsipalaiduok  ir važinėk su Bulka  biggrin.gif
Man tai kažkaip dzin kas su kuo važinėja  ax.gif

Nu man irgi dzin, kas su kuo vazineja.
Matai, as bulka pardaviau uz 20 000 Lt, dabar tiek pat turiu susitaupes, galvoju ar man nusipirkti nauja Opel Astra, ar pirkti AR uz 20 000 Lt, sukisti i ja tas santaupas kurias turiu per tris metus. Tada turesiu automobili uz 40 000 Lt, kuri galesiu parduoti uz 7000-5000 Lt po triju metu, nes AR labai nuverteja.
Yra du variantai, vienas - perku AR, viso sukisu 40 000 Lt, po triju metu turesiu tik 5000 Lt, arba kitas -perku nauja Opeli, vazineju su nauja nesudrozta masina, remontu per daug nesirupinu, nes yra garantija ir po 3 metu parduodu uz 25 000 Lt.
Antras variantas visais atzvilgiais geresnis nei pirmas, vazineji nauja masina, turi garantija, prarandi maziau pinigu, maziau laiko sugaisti nes nereikia automobilio remontuoti po 5 menesius. Siame forume daugelis zmoniu rinktusi pirmaji varianta, kaip suprantu, neziurint to, kad jis labai nuostolingas ir nenaudingas. tad bandau suprasti kodel, bet taip man niekas ir nesugeba paaiskinti, kokie pliusai uz AR? O gal tiesiog tai noras tureti kuo naujesni automobili su ubago pinigine, o del tu visu remontu: "o gal pasiseks, gal remontuoti nereiks, o gal veliau parduosiu brangiau... aij bala nemate, jamu AR, nes nieko geresnio ipirkti negaliu"?
Atsakyti