Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(ifauru @ 2008 01 21, 12:06)
Ir taip ir taip prarandi pinigelius. Vertink procentaliai: kiek procentu praejus metams liks po pradines sumos. Pamatytsi, kad kuo senesne masina, tuo nuvertejimas mazesnis.



Naujas automobilis tik isvaziaves is salono jau praranda dali vertes,o senas nuverteja irgi nemazai,jeigu paskaiciuosi,kiek i ji investavai.
Atsakyti
as vadovauciausi savo skoniu,jei jau man patinka masina,tai as ja ir perku ir kazkaip neskaiciuoju ar ten po kazkiek laiko ji nuvertes ar ne blush2.gif juk pinigai uzdirbami,reikt, tai sena pardavus dasideciau... o neskaiciuociau ar i +ar - nuejau ax.gif cia ti mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 01 21, 21:23)
as vadovauciausi savo skoniu,jei jau man patinka masina,tai as ja ir perku ir kazkaip neskaiciuoju ar ten po kazkiek laiko ji nuvertes ar ne  blush2.gif  juk pinigai uzdirbami,reikt, tai sena pardavus dasideciau... o neskaiciuociau ar i +ar - nuejau  ax.gif  cia ti mano nuomone  mirksiukas.gif



Sveikos italisku auto gerbejos smile.gif Nors nevairuoju Alfa Romeo, bet vairuoju Lancia Delta - tai vistiek italiskas automobiliukas FIAT-Lancia-Alfa Romeo koncerno kurinys. cool.gif
tad manau turiu teise siek tiek isiterpti i jusu diskusijas ax.gif
Mano vyras DYDZIAUSIAS siu auto gerbejas. Pazista nuo A iki Z. Pats vairuoja Fiata, jo tevai vairuoja Fiata, mano tevai na ir visa musu gimine bei kai kurie draugai vairuoja arba Fiatus arba Lancia arba Alfa automobiliukus thumbup.gif
Stai tokie mes siu auto fanai....
Man asmeniskai sis auto patinka ziauriai. Patinka viskuo. Artimiausiu metu vyras sake padarys dovanele ir nupirks man Lancia Musa nes mes nestuke.gif ir greit busime jau ne dviese ax.gif tai reikia didesnes transporto priemones. tai tiek mano ispudziu apie italiskas masinas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupulia @ 2008 01 22, 01:24)
Sveikos italisku auto gerbejos smile.gif Nors nevairuoju Alfa Romeo, bet vairuoju Lancia Delta - tai vistiek italiskas automobiliukas FIAT-Lancia-Alfa Romeo koncerno kurinys.  cool.gif
tad manau turiu teise siek tiek isiterpti i jusu diskusijas  ax.gif
Mano vyras DYDZIAUSIAS siu auto gerbejas. Pazista nuo A iki Z. Pats vairuoja Fiata, jo tevai vairuoja Fiata, mano tevai na ir visa musu gimine bei kai kurie draugai vairuoja arba Fiatus arba Lancia arba Alfa automobiliukus  thumbup.gif
Stai tokie mes siu auto fanai....
Man asmeniskai sis auto patinka ziauriai. Patinka viskuo. Artimiausiu metu vyras sake padarys dovanele ir nupirks man Lancia Musa nes  mes nestuke.gif ir greit busime jau ne dviese  ax.gif tai reikia didesnes transporto priemones. tai tiek mano ispudziu apie italiskas masinas  thumbup.gif



Pasirode, ne mano vienos MB taip "isprotejes" lotuliukas.gif

Ir kaip bebutu keista, as nesiskundziu nei savo masina, nei jis visom turetom. Pusbrolis turejo Marea, patyre autoivyki, tai vel tik tokios pat iesko thumbup.gif
Atsakyti
kaip fainei,kad italisku masinu gerbeju vis daugeja thumbup.gif as pati anksciau turejau Fiat Brava smile.gif mano MB irgi sake nuo italiskos masinos nenulips biggrin.gif be proto patinka jos jam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 01 22, 14:53)
mano MB irgi sake nuo italiskos masinos nenulips  biggrin.gif  be proto patinka jos jam  ax.gif

biggrin.gif Kaip sako AR klube "Italiskus automobilius smagu vairuoti,o vokiskus-remontuoti"
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 01 22, 14:56)
biggrin.gif Kaip sako AR klube "Italiskus automobilius smagu vairuoti,o vokiskus-remontuoti"

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mane italiskos masinos zavi savo komfortu thumbup.gif taip gera vaziuot,atsisedi i masina ir islipt nebenori lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aude, o tu sedejai kada naujesniam Mercedes? g.gif Manau kad Alfai oi kaip toli iki jos schmoll.gif
O mes nusprendem, kad maziausiai genda Mercedes ir Audi. Masinas keiciam beveik kas metai (na, truputi susije su mano vyro profesija) ir turejom jau visokiu: tiek italisku, tiek vokisku.
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2008 01 22, 16:15)
Aude, o tu sedejai kada naujesniam Mercedes? g.gif Manau kad Alfai oi kaip toli iki jos schmoll.gif
O mes nusprendem, kad maziausiai genda Mercedes ir Audi. Masinas keiciam beveik kas metai (na, truputi susije su mano vyro profesija) ir turejom jau visokiu: tiek italisku, tiek vokisku.

merse nea,man jos nezavi kazkodel,matai kiekvieno zmogaus skirtingas skonis.ir kiekvienas turi savo poziuri.as neturiu tokios galimybes,kad tureciau 70 000kainuojancia masin(kaina tik palyginimui) 4u.gif cia ne svajoniu masinos skyrelis blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Aude, man Alfa Romeo, atrodo kaip muilo burbulas. Grazi, tik trumpa akimirka smile.gif Po keliu metu pavazinejus prastesniais keliais, pradeda zlegeti viskas.Ir genda per daznai. Nesakau, kad su Alfa Romeo blogai vazineti. Nesenai turejom Alfa Spider. Na, smagu smagu smile.gif Dabar isigijom Fiat Barchetta, todel kad cabrio ir todel kad labai patinka sunui smile.gif. Tik va, saugiausiai jauciuosi savo Merce. Ir vietos daug ir patikima ilgoms kelionems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egle 22: 22 sausio 2008 - 15:44
QUOTE(Egle 22 @ 2008 01 22, 16:34)
Aude, man Alfa Romeo, atrodo kaip muilo burbulas. Grazi, tik trumpa akimirka smile.gif Po keliu metu pavazinejus prastesniais keliais, pradeda zlegeti viskas.Ir genda per daznai. Nesakau, kad su Alfa Romeo blogai vazineti. Nesenai turejom Alfa Spider. Na, smagu smagu smile.gif Dabar isigijom Fiat Barchetta, todel kad  cabrio ir todel kad labai patinka sunui smile.gif. Tik va, saugiausiai jauciuosi savo Merce. Ir vietos daug ir patikima ilgoms kelionems.



Ka reiskia per daznai arba per retai??? lotuliukas.gif

Visos masinos genda per daznai, ir dar per daznai joms kuro pilt reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2008 01 22, 17:13)
Ka reiskia per daznai arba per retai??? lotuliukas.gif

Visos masinos genda per daznai, ir dar per daznai joms kuro pilt reikia  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu as seip irgi nesu girdejus,kad alfa per daznai genda g.gif genda kaip ir visos masinos ax.gif betkuria masina patrankyk senais kaimo keleliais,tai ir ta suges.ne caro ruriko laikai,kad prastais keliais vazinetis reik doh.gif o,kad AR daznai genda tai nezinau,nezinau g.gif MB draugas su siom masinom dirba,jei jau kas su jomis butu blogai,tai nei pats su tokia vazinetu,nei mums butu patares pirkt tongue.gif
Atsakyti