Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(astulkinas @ 2008 09 01, 22:44)
labas vakaras , o gal itališkai reikia ???  biggrin.gif

na ką gi , lekiu ryt tikrint vienos Alfytės  wub.gif  Jei lemta tai lemta ksakant  tongue.gif

Nors prisiklausius ir aš buvau , bet paskutinėm dienom išgirdau ir neblogų atsiliepimų , palyginimų ir pan.

Draugė vairuoja AR septynis metus ir laaaaaabai patenkinta . Be to užrodė labai gera vietelę , kur galima tvarkytis ir pasitikrint norimą pirkt AR.

Na tai laikysit kumščius ar kaip ???

wink.gif
Papildyta:
user posted image
šiurpas neina , ne ?  biggrin.gif

Na nepagalvokit , ne mano čia, neturėčiau kur laikyt tokios  lotuliukas.gif
AISKU LAIKYSIM KUMSCIUS thumbup.gif wub.gif PRANESK NAUJIENAS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 01, 22:44)
labas vakaras , o gal itališkai reikia ???  biggrin.gif

na ką gi , lekiu ryt tikrint vienos Alfytės  wub.gif  Jei lemta tai lemta ksakant  tongue.gif

Nors prisiklausius ir aš buvau , bet paskutinėm dienom išgirdau ir neblogų atsiliepimų , palyginimų ir pan.

Draugė vairuoja AR septynis metus ir laaaaaabai patenkinta . Be to užrodė labai gera vietelę , kur galima tvarkytis ir pasitikrint norimą pirkt AR.

Na tai laikysit kumščius ar kaip ???

wink.gif
Papildyta:
user posted image
šiurpas neina , ne ?  biggrin.gif

Na nepagalvokit , ne mano čia, neturėčiau kur laikyt tokios  lotuliukas.gif

koks grozis..... wub.gif
laikom laikom kumscius.Ir naujienu laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien lekiu vakare apžiūrėt lens.gif

ech.... bigsmile.gif
Atsakyti
Tai priimat i gretas, a ??? friends.gif

vienu žodžiu taip " proshu liubit i zalovat " biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=LOCKETS,2008 09 01, 23:00]
patikėk, Alfos - jėga thumbup.gif

man dar tik važiuoklę reikės pasižiūrėti, gali būti, kad teks keisti dešinės pusės amortizatorių, nors man pačiai tai nesijaučia, kad ten kažkas netvarkoj būtų smile.gif
bet vyras sakė nuveš vienam žmogui parodyt kitą savaitę.

man teko važiuoti tik su 166 ir manąja 147 - abi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

na man asmeniskai 166 geriau , nors moteriskiai gal labiau tikru 147, sekantis pastebejismas amortizatoriai keiciami iskart abu,bet ne po viena wink.gif otai alfai kainuoja
Papildyta:
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 02, 15:17)
Šiandien lekiu vakare apžiūrėt  lens.gif

ech.... bigsmile.gif



gal placiau apie savo bolida koks mataras metai kokie navarotai
Atsakyti
ATASKAITA biggrin.gif
Pagaminimo data: 1999-12

Rida: 120000 km
Variklis: 1600 cm³
Degalai: Benzinas
Spalva: Raudona, metallic
Kėbulo tipas: Sedanas
Durų skaičius: 4/5
Pavarų dėžė: Mechaninė

nu va, o navarotai tai čia kuriuos turi omeny ? biggrin.gif

Šiaip kai nulėkėm į servisiuką alfistų , tai ištyrynėjo visus galus ir kompiuterinę darė ir kėlė, ir barškino ir t.t smile.gif
Tadu pasakė , na tikrai neblogam stovį , bet.....yra ką paremontuot.
Motoras neliestas , bet surašė sąrašiuką papunkčiui ką reikia daryt , tai pagrindinis dalykas keisti variatorių .
O visi kiti ksakant einamieji...
Pradžiai reiks įdėt dar apie 2K . Vien variatoriaus keitimas apie 1K .

Ale susitvarkysiu ir lėksiu ...uch smile.gif

Beje, kam reiks užrodysiu labai gerą itališkų auto servisiuką Vilniuje wub.gif Užrodė draugai , kurie septynis metus turi savo AR.
Labai džiaugiuosi.
Ir tie kurie pardavė , sakė nu čia jūs mums paslaugą padarėt su servisu . Nes jie perka 159 AR wub.gif

Tai tiek žinių iš naujokų fronto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 02 rugsėjo 2008 - 21:18
Astulkinai, sveikinu su pirkinuku 4u.gif Smagaus važinėjimo wub.gif

tik 100proc garantuoju, kad rida irgi atsukta mirksiukas.gif
kaip ir mano buvo smile.gif aišku, daugumos mašinų ridos netikros...
pas mus turbūt ne visur buvo numušę parodymus, tai per kompą atkasė, kadrida 100tūkst. didesnė nei rodė prietaisų skydelyje...

dėl amortikų gali būti, nežinau.
geriausia aišku abu keisti, bet nebūtina turbūt, nes jie ir po vieną parduodami tongue.gif
na, žiūrėsim, SADIRE (Panevėžy) vienas amortikas kainavo 290lt (kai pirkom tepalus - pasiklausėm).
plius dar pakeitimas aišku kainuos kažkiek, jei pas meistrus keist smile.gif

dėl 166 tai aišku geriau, komfortiškesnė, bet kuro sąnaudos tai didokos mieste jos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 02 rugsėjo 2008 - 21:45
QUOTE(LOCKETS @ 2008 09 02, 22:34)
Astulkinai, sveikinu su pirkinuku  4u.gif Smagaus važinėjimo wub.gif

tik 100proc garantuoju, kad rida irgi atsukta  mirksiukas.gif
kaip ir mano buvo smile.gif aišku, daugumos mašinų ridos netikros...
pas mus turbūt ne visur buvo numušę parodymus, tai per kompą atkasė, kadrida 100tūkst. didesnė nei rodė prietaisų skydelyje...

LOCKETS, nu o gal neatsukta , nu biggrin.gif

Bet jau ką pajaučiau , kad laaaabai skiriasi sankaba nuo maniškės balalaikos doh.gif Reiks priprast wink.gif

Aš dar tik forminsiu šeštadienį ją , kolkas tik rankpinigius daviau. Tai jau sapnuosiu įtariu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 02 rugsėjo 2008 - 21:40
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 02, 22:37)
LOCKETS, nu o gal neatsukta , nu  biggrin.gif

Bet jau ką pajaučiau , kad laaaabai skiriasi sankaba nuo maniškės balalaikos  doh.gif  Reiks priprast  wink.gif

Aš dar tik forminsiu šeštadienį ją , kolkas tik rankpinigius daviau. Tai jau sapnuosiu įtariu  wub.gif

pagal mašinos amžių mažai tikėtina, nors kas ten žino ax.gif
rida, beje, dar ne viskas smile.gif svarbiausia, kaip buvo prižiūrima rolleyes.gif

o sankaba tai ne tokia jautri alfučių man rodos, ar ne? smile.gif

aš su vyro Audi A4 kartais dar sugebėdavau užgesti, o su saviške 147 (tfu tfu) buvau užgęsusi tik vieną kartą, kai tik nusipirkau smile.gif
mano net vyras sakė, kad sankaba kitokia, gal dėl to, kad hidraulinė .

bet kaip šaunu, labai džiaugiuosi, kad įsigijai, ir tikiuosi, kad patiks važinėt wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 09 02, 22:44)
pagal mašinos amžių mažai tikėtina, nors kas ten žino ax.gif
rida, beje, dar ne viskas smile.gif svarbiausia, kaip buvo prižiūrima  rolleyes.gif

o sankaba tai ne tokia jautri alfučių man rodos, ar ne? smile.gif

aš su vyro Audi A4 kartais dar sugebėdavau užgesti, o su saviške 147 (tfu tfu) buvau užgęsusi tik vieną kartą, kai tik nusipirkau smile.gif
mano net vyras sakė, kad sankaba kitokia, gal dėl to, kad hidraulinė .

bet kaip šaunu, labai džiaugiuosi, kad įsigijai, ir tikiuosi, kad patiks važinėt  wub.gif  thumbup.gif

Na tos panos bičas sakė pats stebėjos kai parsivarė ją prieš pusantrų metų ir rida buvo 89 , bet moteris Vokietijoj važinėjo , tai gal ir gali būti.
Bet aišku kiti dalykai svarbesni drinks_cheers.gif

beje, o jūs variatorių irgi keitėt , ar vaidenas man ? wacko.gif

Sankaba tokia kieeeeta labai pasirodė , bet gal pripratimo dalykas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 02 rugsėjo 2008 - 21:57
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 02, 22:56)
Na tos panos bičas sakė pats stebėjos kai parsivarė ją prieš pusantrų metų ir rida buvo 89 , bet moteris Vokietijoj važinėjo , tai gal ir gali būti.
Bet aišku kiti dalykai svarbesni  drinks_cheers.gif

beje, o jūs variatorių irgi keitėt , ar vaidenas man ?  wacko.gif

Sankaba tokia kieeeeta labai pasirodė , bet gal pripratimo dalykas  rolleyes.gif

variatorius ne visose alfose būna, dyzelinėse nebūna man rodos unsure.gif
o pas mane dyzeliukas, 1.9JTD smile.gif
mes vežėm turbiną į Turboservisą Vilniuje tikrinti, bet ji tvarkoj buvo thumbup.gif Tada uošvis nuvežė pas pažįstamą variklių meistrą, ir jis atrado, kad itališki žiedai minkšti, taigi pasidėvėję buvo, todėl pakeitėm. Įdėjo vokiškus smile.gif
o daugiau tai nieko neprivalomo lyg ir nedarėm, dabar va tik amortikų klausimas yra smile.gif

priprasi prie sankabos 4u.gif

man reikės kilimėlius su fiksatoriais nusipirkti dar ir užvalkalų sėdynėms norėčiau, nes vistik su vaikais tenka pavažinėti, tai gaila pačių sėdynių blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane oda, įtariu šalsiu gerai sėdimąją žiemą tongue.gif
Atsakyti