Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

klausimas kodel taip ilgai prastovejo,ar jis laiko neturejo ir daliu negavo kokiu reikejo, dar beto jai pries kokias nors ziedines varzybas tai gal but jis ruose alfaromeo klubo racing team bolida, o del kazko nedadaryto tai zazas uzsiima tik varikliais ir tai benzininiais , nebent jus buvot sutare dar del ko nors, bet paprastai jis ir pazystamiems nieko kito neapsima daryt
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 08 29, 11:47)
klausimas kodel taip ilgai prastovejo,ar jis laiko  neturejo  ir daliu negavo kokiu reikejo, dar beto jai  pries kokias nors ziedines varzybas tai  gal but jis ruose  alfaromeo  klubo racing team bolida, o del kazko nedadaryto tai zazas uzsiima tik varikliais  ir tai benzininiais , nebent jus  buvot sutare dar del ko nors, bet paprastai jis ir pazystamiems nieko  kito neapsima daryt

taip, kiek skaičiau šią temą, tai būtent prieš varžybas čia viskas buvo, todėl ilgai teko stovėti mašiniukui.
Atsakyti
taip,lockets visiskai teisi.Is pradziu detaliu ilgai teko laukti,paskui lenktynes...Paskui per tiek laiko pamirso kad kazko dar nepadare,reikejo perdaryt....Mum ir remontavo varikli ir visa kita kas su juo susije...
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 08 30, 12:09)
taip,lockets visiskai teisi.Is pradziu detaliu ilgai teko laukti,paskui lenktynes...Paskui per tiek laiko pamirso kad kazko dar nepadare,reikejo perdaryt....Mum ir remontavo varikli ir visa kita kas su juo susije...



tai jai pries varzybas viskas ok, cia turbut butu pirmas nusiskundimas apie zaza, bet po viso to kaip speju padare kaip pridera
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 08 31, 06:51)
tai jai pries varzybas viskas ok, cia turbut butu pirmas nusiskundimas apie zaza, bet  po  viso to kaip speju padare kaip pridera

na,jau rasiau,kad del variklio kolkas jokiu nusiskundimu nera.Cia kalba eina apie kitokias smulkmenas,kurios man nepatiko/apie tai irgi rasiau/.Ai,gana jau diskutuot apie ta pati irnesakyk.gif
Atsakyti
mergaitės,

gal galit patarti, kur man ieškoti juodo "bardačioko" savo 147 alfutei mastau.gif

autopliuse dalimis parduodami tik angliški variantai, o tai netinka doh.gif
ir kiek tas malonumas gali kainuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 08 31, 21:22)
mergaitės,

gal galit patarti, kur man ieškoti juodo "bardačioko" savo 147 alfutei mastau.gif

autopliuse dalimis parduodami tik angliški variantai, o tai netinka  doh.gif
ir kiek tas malonumas gali kainuoti g.gif

gaila,bet neissivaizduoju g.gif pasiskaitinek alfaklube ,gal ka gero rasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 08 31, 21:44)
gaila,bet neissivaizduoju g.gif pasiskaitinek alfaklube ,gal ka gero rasi g.gif

kažkada klausiau ten, bet jokio atsakymo negavau schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 08 31, 22:42)
kažkada klausiau ten, bet jokio atsakymo negavau  schmoll.gif  doh.gif

tai gal pasiziurinek ten skelbimuose.Gal kas netycia dalimis pardavineja g.gif
Atsakyti
labas vakaras , o gal itališkai reikia ??? biggrin.gif

na ką gi , lekiu ryt tikrint vienos Alfytės wub.gif Jei lemta tai lemta ksakant tongue.gif

Nors prisiklausius ir aš buvau , bet paskutinėm dienom išgirdau ir neblogų atsiliepimų , palyginimų ir pan.

Draugė vairuoja AR septynis metus ir laaaaaabai patenkinta . Be to užrodė labai gera vietelę , kur galima tvarkytis ir pasitikrint norimą pirkt AR.

Na tai laikysit kumščius ar kaip ???

wink.gif
Papildyta:
user posted image
šiurpas neina , ne ? biggrin.gif

Na nepagalvokit , ne mano čia, neturėčiau kur laikyt tokios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 01, 22:44)
labas vakaras , o gal itališkai reikia ???  biggrin.gif

na ką gi , lekiu ryt tikrint vienos Alfytės  wub.gif  Jei lemta tai lemta ksakant  tongue.gif

Nors prisiklausius ir aš buvau , bet paskutinėm dienom išgirdau ir neblogų atsiliepimų , palyginimų ir pan.

Draugė vairuoja AR septynis metus ir laaaaaabai patenkinta . Be to užrodė labai gera vietelę , kur galima tvarkytis ir pasitikrint norimą pirkt AR.

Na tai laikysit kumščius ar kaip ???

wink.gif
Papildyta:
user posted image
šiurpas neina , ne ?  biggrin.gif

Na nepagalvokit , ne mano čia, neturėčiau kur laikyt tokios  lotuliukas.gif

patikėk, Alfos - jėga thumbup.gif

man dar tik važiuoklę reikės pasižiūrėti, gali būti, kad teks keisti dešinės pusės amortizatorių, nors man pačiai tai nesijaučia, kad ten kažkas netvarkoj būtų smile.gif
bet vyras sakė nuveš vienam žmogui parodyt kitą savaitę.

man teko važiuoti tik su 166 ir manąja 147 - abi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

sėkmės, Astulkinai, kumščius laikysim būtinai drinks_cheers.gif


Atsakyti
ačiū aciuks.gif flirt.gif
Atsakyti