Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

Sveikos. ax.gif Užklydau į Jūsų temą, alfonso nevairuoju biggrin.gif Bet man laaaaaabai patinka alfa romeo 159 wub.gif

user posted image

Ir tas priekis toks piktas, įniršęs. ax.gif 4u.gif
Kaip jums šis modeliukas? cool.gif
Atsakyti
oi, mergytes kaip noriu to modeliuko, kad leistu galimybes ax, cia kokiu metuku tas modeliukas
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 07 20, 00:50)
oi, mergytes kaip noriu to modeliuko, kad leistu galimybes ax, cia kokiu metuku tas modeliukas



2007 wub.gif wub.gif Laaaabi noriu šito mašiniuko... rolleyes.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Interactive @ 2008 07 19, 14:04)
Sveikos.  ax.gif  Užklydau į Jūsų temą, alfonso nevairuoju  biggrin.gif  Bet man laaaaaabai patinka alfa romeo 159  wub.gif 

user posted image

Ir tas priekis toks piktas, įniršęs.  ax.gif  4u.gif 
Kaip jums šis modeliukas?  cool.gif

````````ech koks groziz,net seile nutyso blush2.gif As savo masinyte jau kitos sav.pabaigoj irgi pasiimsiu turbut thumbup.gif Prisiskambinau Zazui,tai jo,sako,lenktynem ruosiausi,tai visai tel.isjunges buvau.Reiks ,turbut,del kainos derint,kad jau keturis menesius masina remontavo.O pazadejo per menesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 07 23, 19:01)
As savo masinyte jau kitos sav.pabaigoj irgi pasiimsiu turbut thumbup.gif

thumbup.gif Tai lauksim tolimesnio reportazo apie tavo masiniuko remonto kokybe
Atsakyti
O kiek tas Alfukas 159 2007m mazdag kainuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 08 01, 03:54)
O kiek tas Alfukas 159 2007m mazdag kainuoja  ax.gif



80 - 110 tūkstančių.. doh.gif Ech, būtų koks dvacokas... blush2.gif
Atsakyti
Na jau taip dvacokas butu gerai, o 80-100 tukst. kai kurie per visa gyvenima tiek neuzdirbs (cia as apie save) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_atene_ @ 2008 07 16, 18:13)
Po pasivazinejimo Italijos keliukais nusprendziau, kad ne veltui karstieji italai taip myli alfas biggrin.gif Taupysiu pinigus Brerai biggrin.gif Gal yra vazinejanciu? smile.gif

brera rolleyes.gif rolleyes.gif mmmm cool.gif dejau cia kazkuriam puslapiuke foto breros wub.gif nevazineju,bet laaaabai patinka man bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2008 08 01, 12:51)
Na jau taip dvacokas butu gerai, o 80-100 tukst. kai kurie per visa gyvenima tiek neuzdirbs (cia as apie save) biggrin.gif



Tam paskolos yra, bet dėl mašiniuko nemanau, kad labai verta paskolą imi tada žmonėm.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 07 24, 14:41)
thumbup.gif Tai lauksim tolimesnio reportazo apie tavo masiniuko remonto kokybe

na sveikutes,jau pasiemiau masinyte savo.Tik galiu pasakyti ,kad nusivyliau stipriai.Aisku ,kas liecia varikli tai dar negaliu nieko pasakyt,bet yra tokiu smulkmenu ,kurios labai sunervino.O mb tai visai pasiuto.Sake parduos tuoj susinervaves. verysad.gif Dar reikia skambintis ieskot kur kondicionieriu uzpildyt,nes kai pasiemem ir tas neveikia(cia viena is tu smulkmenu) aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 08 08, 09:40)
na sveikutes,jau pasiemiau masinyte savo.Tik galiu pasakyti ,kad nusivyliau stipriai.Aisku ,kas liecia varikli tai dar negaliu nieko pasakyt,bet yra tokiu smulkmenu ,kurios labai sunervino.O mb tai visai pasiuto.Sake parduos tuoj susinervaves. verysad.gif Dar reikia skambintis ieskot kur kondicionieriu uzpildyt,nes kai pasiemem ir tas neveikia(cia viena is tu smulkmenu) aggressive.gif



Vaje doh.gif Aš tai netylėčiau, jeigu kas nors nekokybiškai atlikta, ar atsirado jau po padavimo mašiniukui į servisiuką pas tą vyrą..
Kur čoa matyta.. kreipčiausi asmeniški bet netylėčiau gun_bandana.gif new_russian.gif Na o jums tikiuosi išsispręs tos problemėlės bet jeigu tai to tvarkytojo kaltė netylėkite! topsecret.gif mastau.gif pioneers.gif
Atsakyti