Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(mercedes @ 2008 06 28, 18:22)
Dabar pasirinkimas tikrai didelis,linkiu issirinkti geriausia varianta  mirksiukas.gif Ir apsiginkluoti sypsena,nes jau is aplinkiniu teks isgirsti daug paprotinimu  hihihi.gif

4u.gif

jau dabar girdėjau ne kartą irnesakyk.gif doh.gif lotuliukas.gif

bet nepasiduosiu schmoll.gif wub.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
QUOTE(mercedes @ 2008 06 28, 18:22)
Dabar pasirinkimas tikrai didelis,linkiu issirinkti geriausia varianta  mirksiukas.gif Ir apsiginkluoti sypsena,nes jau is aplinkiniu teks isgirsti daug paprotinimu  hihihi.gif

aha,bet kaip uzknisa tie "paprotinimai" doh.gif koks kieno reikalas kokia masina tu vairuoji doh.gif mane siutina is esmes tokie kvailiai gun_bandana.gif
Atsakyti
na iš esmės jau esu AR 147 savininkė, bet dar reikia kai ką patvarkyti,noriu ir perdažyti, nes vienos durelės kito atspalvio... o vyras sakė, kad vistiek matytųsi, jei dažytumėm tik tas dureles...

eina tai kaip bitė, bet TA nepraėjom dėl dūminimo doh.gif , vieni meistrai sakė, kad turbūt paturbintas variklis biškį, tai gali dėl to dūminti g.gif

na, bus matyt smile.gif

bet parsivariau ją pati, tai eina sau koks gėris thumbup.gif eina 16 tikrai,daugiau nebandžiau ax.gif


ech, kaip aš ją myliu jau wub.gif wub.gif wub.gif

bet dar truputį teks palūkėti iki visiškos laimės ją vairuojant wub.gif
Atsakyti
LOCKETS,sveikinu su svajones issipildymu 4u.gif 4u.gif
Prasom klot kuriu metu,koks variklis ir t.t.
Del duminimo pati turejau problemu,koki duma ir kada pas tave meta?Nes pas mane is pradziu atsirado smulkus kuro laseliai,o paskui pradejo mesti labai juodus dumus paspaudus akseleratoriu.Lygiai 3 meistrai nusprende kad reikalingas variklio kapitalinis gun_bandana.gif O realiai tai tik neuzsidarantis duju recirkuliacijos voztuvas ir problemos su turbina.Kadangi vairuoju tavo masiniuko pirmtaka,gali buti panasios problemos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 07 05, 14:57)
LOCKETS,sveikinu su svajones issipildymu  4u.gif  4u.gif
Prasom klot kuriu metu,koks variklis ir t.t.
Del duminimo pati turejau problemu,koki duma ir kada pas tave meta?Nes pas mane is pradziu atsirado smulkus kuro laseliai,o paskui pradejo mesti labai juodus dumus paspaudus akseleratoriu.Lygiai 3 meistrai nusprende kad reikalingas variklio kapitalinis  gun_bandana.gif O realiai tai tik neuzsidarantis duju recirkuliacijos voztuvas ir problemos su turbina.Kadangi vairuoju tavo masiniuko pirmtaka,gali buti panasios problemos  mirksiukas.gif

ačiū wub.gif
2oo2 1.9JTD variklis.
Per TA sukėlus apsukas iki 3.5 tūkst. gerai uždūmijo, bet vieno berno iš galo komentaras buvo "net užmėlynavo"...
tai dabar yra kelios versijos: kad gali tekti keist variklio žiedus, arba problemos su oro padavimu, arba sako gali būti tiuninguota ar chipuota.

Na, matysim smile.gif Reikės Kaune į diagnostiką dar nuvežti, nes Panevėžyje UAB "SADIRAS" kažkokie kiauri dirba, nežino oro srauto normų doh.gif

dabar visi dirželiai, tepalai ir filtrai pakeisti, beliko tik oro filtrą pakeisti (Panevėžyje nebuvo doh.gif ) ir gal bus aiškiau ax.gif

o kokią` Tu vairuoji - 146 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 07 05, 15:34)


o kokią` Tu vairuoji - 146 bigsmile.gif

schmoll.gif 145.
O del diagnostikos Kaune tai irgi jais labai nepasitikek,vos pamate koks automobilis jie iskart ziedus keisti siulo
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 07 05, 16:52)
schmoll.gif 145.
O del diagnostikos Kaune tai irgi jais labai nepasitikek,vos pamate koks automobilis jie iskart ziedus keisti siulo
hihihi.gif

aišku, bet vistiek alfistė thumbup.gif

nu bliamba. tai kas gali normalią diagnostiką padaryt mastau.gif
mus kolkas labiau domina, kad įvertintų oro srautą ax.gif
O kur dareisi diagnostiką? ax.gif

Gal pas Zazą Romainiuose buvai kada nors? unsure.gif

ai, dar man reikia bardačioko viso blush2.gif reikės po laužynus pavažinėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 07 05, 23:06)

Gal pas Zazą Romainiuose buvai kada nors? unsure.gif



Buvau ir atsiliepimai tik teigiami,bet kiek supratau,jis labiau benzinines ismano ...O diagnostikos nedariau,uz tokia kaina perkant vistiek visiskai sveikos negausi,teko ir kondicionieriu patvarkyti ir siaip visokiu einamu dalykeliu.Bet nesiskundziu,su tokia vairavimo praktika man pakanka,vietos salone kaip tokiam automobiliui daug,kuro sanaudos irgi negasdina.Dabar ,kaimynu siaubui reiketu sita parduoti ir nusipirkti naujesne alfa lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mercedes: 06 liepos 2008 - 08:56
QUOTE(mercedes @ 2008 07 06, 09:51)
Buvau ir atsiliepimai tik teigiami,bet kiek supratau,jis labiau benzinines ismano ...O diagnostikos nedariau,uz tokia kaina perkant vistiek visiskai sveikos negausi,teko ir kondicionieriu patvarkyti ir siaip visokiu einamu dalykeliu.Bet nesiskundziu,su tokia vairavimo praktika man pakanka,vietos salone kaip tokiam automobiliui daug,kuro sanaudos irgi negasdina.Dabar ,kaimynu siaubui reiketu sita parduoti ir nusipirkti naujesne alfa  lotuliukas.gif

aišku ax.gif
reikės gal ir mums kada nulėkti, jei niekas kitas nediagnozuos, tik girdėjau, kad eilės pas jį g.gif
nors gal prie kompo ir pajungtų į tarpą ax.gif

man tai alfa visumoj gėris thumbup.gif wub.gif labai gerai eina thumbup.gif graži wub.gif

o kad pradžioj nusipirkus kišti pinigėlius bet kokiai mašinai reikia irnesakyk.gif ar tai bus alfa, ar audi naujesnė ax.gif

mano vyro brolis savo audinę A6 kai tvarkė, tai dalys brangesnės nei alfų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 07 05, 23:06)
aišku, bet vistiek alfistė thumbup.gif

nu bliamba. tai kas gali normalią diagnostiką padaryt mastau.gif
mus kolkas labiau domina, kad įvertintų oro srautą ax.gif
O kur dareisi diagnostiką? ax.gif

Gal pas Zazą Romainiuose buvai kada nors? unsure.gif


Merginos, as su savo fiatu irgi pas ZAZA lankiausi, pas mane JTD 1.9 - tikrai diagnostika daro. Viska isryskino, kas ne taip buvo - ir akurat... thumbup.gif

Ale iki liepos 20 sunkiai pas ji - Palangos lenktynems ruosiasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2008 07 08, 14:32)
Merginos, as su savo fiatu irgi pas ZAZA lankiausi, pas mane JTD 1.9 - tikrai diagnostika daro. Viska isryskino, kas ne taip buvo - ir akurat... thumbup.gif

Ale iki liepos 20 sunkiai pas ji - Palangos lenktynems ruosiasi verysad.gif

aha, buvom ir mes nuvažiavę, bet diagnostikos nedarė, tik pažiūrėjo kaip dūmina, sakė, kad pirmiausiai turbiną susitvarkyt reikėtų...

o tada jau bus matyt smile.gif

šiaip labai malonus žmogus thumbup.gif wub.gif
taip, po poros savaičių sakė kreiptis jei ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 07 08, 20:36)
aha, buvom ir mes nuvažiavę, bet diagnostikos nedarė, tik pažiūrėjo kaip dūmina, sakė, kad pirmiausiai turbiną susitvarkyt reikėtų...

o tada jau bus matyt smile.gif

šiaip labai malonus žmogus thumbup.gif  wub.gif
taip, po poros savaičių sakė kreiptis jei ką  smile.gif

Aha,zmogus malonus smile.gif O del turbinu,tai dauguma masinu parduodamos su nudevetomis verysad.gif
Atsakyti