Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

labutis smile.gif

na va, o aš pagaliau turiu pinigėlių mašiniukui, bet neapsisprendžiu doh.gif
visą laiką svajojau apie Alfa Romeo 156, bet dabar jau nebežinau doh.gif doh.gif doh.gif
nežinau, kas geriau ar ši alfikė ar pežas 307...
šiaip galiu skirti 16 tūkstančių automobilio pirkimui unsure.gif tai pežukų lb mažai už tokią sumą.

O jei imti Alfutę tai geriau benzą ar dyzelį? jei dyzelį, tai 1.9 ar2.4 mastau.gif
aš kažkaip būčiau linkusi dyzeliuką imti, iki šiol su audi a4 avant'u važinėjam, irgi dyzeliukas wub.gif

dar kažkas čia rašėt apie pilką minią ir audi, tai iš tikrųjų mūsų universalas man tikrai lb gražus - lempos gražios sudėtos, grotelės, sedanai tai man asmeniškai baisūs schmoll.gif

čia prieš porą dienų teko pravažiuoti su "bulka" senute, nu bet turbinė, traukia tai nerealiai, bet va dizainas tai dry.gif

o alfa man labai graži, tik kaip gerą gauti g.gif , nelabai galėtumėm dažnai remontuoti doh.gif o sumokėjus daug pinigų tai kažkaip norėtųsi gero varianto wub.gif

norėčiau gražios raudonos spalvos, bet kažkodėl nemačiau LT tokių, tik vyšninės, ir tai nekokios ...


ech, dilema...
Atsakyti
sveikutes..na as dar nevairuoju AR ,bet labai noreciau AR 156,dabar turim MG ZR,tai masina buvo super kol nesuejo"protas"tai tvarko gal jau kokius tris menesius....Tai kaip kalbejau su MB kad sutvarko ir reikia parduot,ir labai noriu AR 156....patinka ir 147,bet jau pabodo,kiek turejom masinu visos hecbekai,noriu sedano.....Bet vis dazniau isgirstu,kad alfu varikliai labai silpna vieta g.gif ....
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2008 06 17, 12:04)
sveikutes..na as dar nevairuoju AR ,bet labai noreciau  AR 156,dabar turim MG ZR,tai masina buvo super kol nesuejo"protas"tai tvarko gal jau kokius tris menesius....Tai kaip kalbejau su MB kad sutvarko ir reikia parduot,ir labai noriu AR 156....patinka ir 147,bet jau pabodo,kiek turejom masinu visos hecbekai,noriu sedano.....Bet vis dazniau isgirstu,kad alfu varikliai labai silpna vieta g.gif ....

aš irgi alfos noriu be proto, bet visi knisa protą, kad nereikia... doh.gif

kiek skaičiau alfa klube ir šiaip esu girdėjusi, kad 2.4 dyzelinis variklis geresnis už 1.9 ax.gif
dėl benzininių nežinau, dar tiek neskaičiau blush2.gif

bet alfa man - tai stilius, greitis, charakteris smile.gif

na, mano charakteriyui super mašiniukas būtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2008 06 17, 12:04)
sveikutes..na as dar nevairuoju AR ,bet labai noreciau  AR 156,dabar turim MG ZR,tai masina buvo super kol nesuejo"protas"tai tvarko gal jau kokius tris menesius....Tai kaip kalbejau su MB kad sutvarko ir reikia parduot,ir labai noriu AR 156....patinka ir 147,bet jau pabodo,kiek turejom masinu visos hecbekai,noriu sedano.....Bet vis dazniau isgirstu,kad alfu varikliai labai silpna vieta g.gif ....

dyzelis turi prasideti nuo 2l-2.4l,tikrai ne mazesnis. o jei benzinine tai tik nuo 2.4 l ax.gif musiske kur dabar MB sesuo vairuoja tai buvo 3l zveris biggrin.gif nei karto jokiu rupesciu nebuvo,tfu tfu tfu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aude:): 17 birželio 2008 - 11:25
QUOTE(XXXXXX @ 2008 05 28, 14:03)
uzsukau vel cia.Ramu kazkaip ax.gif Pasiguosiu-mano masinyte dar nesutvarkyta doh.gif Jau beveik du menesiai gun_rifle.gif nervas ima-taip pralekt noriu blush2.gif

"Pareklamuok", kur cia taip?
Atsakyti
tai mes ir galvojam 2,4l dyzelis tiktai.......
Atsakyti
is mano namo viena mergina nuliova AR 159 nusipirkus, nereali thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 18 birželio 2008 - 09:04
vakar gryzom is italijos.tai ten kas trecia ketvirta alfike vaziuoja.siaip is paciu italu girdejau kad 1.9 geresni varikliai negu 2.4.ir pastebejau kad tikrai daugiau vazineja su 1.9 JTD varikliais.
Atsakyti
o aš neapsisprendžiu, ką daryti... taip noriu AR, bet jei rytoj nerandu - turbūt teks toyota yaris imti iš labai patikimo žmogaus...

ką daryt verysad.gif
kaip manot kiek pinigų reik duoti žmogui, jei vistik atsisakai mašinos unsure.gif cool.gif

aš labai labai dvejoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 06 21, 21:34)
o aš neapsisprendžiu, ką daryti... taip noriu AR, bet jei rytoj nerandu - turbūt teks toyota yaris imti iš labai patikimo žmogaus...

ką daryt verysad.gif
kaip manot kiek pinigų reik duoti žmogui, jei vistik atsisakai mašinos unsure.gif  cool.gif

aš labai labai dvejoju doh.gif

Na,ir koks pasirinkimas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 06 26, 13:42)
Na,ir koks pasirinkimas?  rolleyes.gif

Toyota yaris atsisakiau blush2.gif

Noriu alfos, belieka susirasti ax.gif Aš jau porą metų apie ją galvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 06 28, 18:07)
Toyota yaris atsisakiau blush2.gif

Noriu alfos, belieka susirasti ax.gif Aš jau porą metų apie ją galvoju ax.gif

Dabar pasirinkimas tikrai didelis,linkiu issirinkti geriausia varianta mirksiukas.gif Ir apsiginkluoti sypsena,nes jau is aplinkiniu teks isgirsti daug paprotinimu hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mercedes: 28 birželio 2008 - 17:27