Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

Ausra 155 teisingas traukiamas modeliukas,kad jos nepasiduoda kazkokiems bmw ar audi nesistebiu,varikliai galingi auto lengvi, po 164 155 paskutiniai gan nebrangios eksplotacijos masiniukai su gan paprasta bet efektinga pakaba, naujasni pasizymi didesniu manevringumu, bet explotacija brangesne, as kaip alfistas labiau vertinu senesnius modelius,kur matosi tikras ar dizainas( nors breros tikrai noreciau rolleyes.gif ) visgi alfa yra vadinamas ubagu ferrariu thumbup.gif
Atsakyti
o kokia nuomone apie 159 kaip del ju eksplotacijos manevravimo g.gif , nes kazkaip linksta akis prie ju sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(aausraa @ 2008 05 02, 23:13)
o kokia nuomone apie 159 kaip del ju eksplotacijos manevravimo g.gif , nes kazkaip linksta akis prie ju  sunglasses2.gif


NBegaliu to modelio komentuot,alfa tirkai grazi,explotacija bus panasi kaip 156, manevringumas lyginant su golfu bigsmile.gif tikrai prastesnis, bet ant kelio laikos kaip ir tikra alfa,visgi stiprioji puse yra dizainas,varikliai ir stabilumas bei geras valdomumas.
Atsakyti
Alfa Romeo eksperimentuoja Didžiojoje Britanijoje
Atsakyti
stebuklas, tiesa parase smile.gif aptarnavimas siu auto yra klaikus dyleriai neturi apie senesnius auto jokiu ziniu pvz, autobrava savo alfa era pradeda tik 147 modeliu, kazkaip ziauru, autoprizme gali nors pigiau daliu pasiuliti nei autobrava, bet ju servise meistrai klaikus, karta teko keist pora dirzu, tai darbai uztruko gera pusdieni, kai pats ta sekanti karta pasidariau per nepilna valanda. servisai siu auto irgi baidos, ne del kazko ipatingo, bet paprasciausiai prie kai kuriu detaliu ar mazgu yra gan sudetingas prieimas, o jai nesi susidures, tai ten gali isardyt puse auto ir vistiek bus blogai, bet po galais,mes perkam automobili ne del to, kam ji grazi, man asmeniskai patinka isvaizda, vairavimo teikiamas malonumas o kas svarbiausia variklio garsas pasiekus daugiau kaip 3000 rpm yra tikrai nuostabus smile.gif
Atsakyti
Danciux, gal galetumete pakomentuoti Alfa Romeo 147 (2002m.)2.0 TS 14.? Labai buciau dekinga. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 05 10, 04:05)
Danciux, gal galetumete pakomentuoti Alfa Romeo 147 (2002m.)2.0 TS 14.? Labai buciau dekinga. blush2.gif



nelabai galeciau komentuot tokios auto, kadangi su ja esu vaziaves tik keleta kartu, siaip kiek atsimenu,gan smagus automobiliukas, gerai manevruojamas, nors man nepatiko tik del to,kad megstu didesniu laivus . Varikliai, jai tinkamai explotuosit fantastiska, bet jai buves savininkas masinos nepriziurejo tai gali but bedos, su variatorium ar paciu varikliu, naujas ts varikliu kartai didelis demesys turi but skirtas variklio aptarnavimui, tai laiku keiciami,dirzai, tepalai, filtrai, senesniu modeliu gamintu gera desimtmeti atgal tokios stiprios bedos nekamuodavo del to. perkant tikrinkit elektronika,kad viskas veiktu, ir ts variklis turri dirbt tyliai,o ne kaip traktorius wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danciux: 12 gegužės 2008 - 17:30
QUOTE(Danciux @ 2008 05 12, 19:25)
nelabai galeciau komentuot tokios auto, kadangi su ja esu vaziaves tik keleta kartu, siaip kiek atsimenu,gan smagus  automobiliukas, gerai manevruojamas, nors man  nepatiko tik del to,kad  megstu didesniu laivus . Varikliai, jai tinkamai explotuosit  fantastiska, bet jai  buves savininkas  masinos nepriziurejo tai gali but bedos, su  variatorium ar paciu varikliu,  naujas ts varikliu kartai didelis demesys turi but  skirtas variklio aptarnavimui, tai laiku keiciami,dirzai, tepalai, filtrai, senesniu modeliu  gamintu gera desimtmeti atgal tokios stiprios  bedos nekamuodavo del to. perkant tikrinkit elektronika,kad viskas veiktu,  ir  ts variklis turri dirbt tyliai,o ne kaip traktorius wink.gif


Dekui Danciux. Vistik mes ja pardaveme(jau gan senokai), nelikome suzaveti, nors buvo ir labai priziureta, taciau labai nepatvari Londono keliams (tiems visiems "gulintiems mentams" ir pan. kuriu cia apstu rolleyes.gif Nusivyleme tiek vaziuokle, tiek elektronika pradejo grybauti, taciau su varikliu problemu neturejome. Bet visada idomu isgirsti nuomone zmogaus, kuris daugiau nusimano apie si gamintoja. Aciu dar karta smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galėtumėt padėt? Ieškau ratlankių savo mašiniukui, bet lb jau sunkiai sekasi. Gal patarsit, kur geriau ieškot. Ieškau AR 147 smulkių stipinų (matmenys: 5*98 R15, 16 arba 17). Tikiuosi teisingai surašiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mica_z: 28 gegužės 2008 - 12:01
uzsukau vel cia.Ramu kazkaip ax.gif Pasiguosiu-mano masinyte dar nesutvarkyta doh.gif Jau beveik du menesiai gun_rifle.gif nervas ima-taip pralekt noriu blush2.gif
Atsakyti
labukas mirksiukas.gif as irgi gana senai cia bebuvau blush2.gif MB sesuo vis dar dziaugiasi musu parduota masinyte smile.gif karta tik duslintuva virino,nes kazkur numuse lotuliukas.gif
QUOTE(XXXXXX @ 2008 05 28, 14:03)
uzsukau vel cia.Ramu kazkaip ax.gif Pasiguosiu-mano masinyte dar nesutvarkyta doh.gif Jau beveik du menesiai gun_rifle.gif nervas ima-taip pralekt noriu blush2.gif

eik tu blink.gif o kodel taip ilgai tvarko? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aude:): 30 gegužės 2008 - 13:35
QUOTE(aude:) @ 2008 05 30, 14:34)
labukas  mirksiukas.gif  as irgi gana senai cia bebuvau  blush2.gif  MB sesuo vis dar dziaugiasi musu parduota masinyte  smile.gif  karta tik duslintuva virino,nes kazkur numuse  lotuliukas.gif

eik tu  blink.gif  o kodel taip ilgai tvarko?  g.gif

menesi beveik"eilej stovejo",o dabar tai vis kazkokiu detaliu neatsiuncia...
Atsakyti