Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

bet ar alfutes saugios, nes kaip matau NCAP'e AF 147 modeliui, 2001 m. duota tik vos 3 zvaigzdutes smile.gif , o apie kitus modelius nieko neraso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 04 08, 20:00)
visos masinos genda,visoms vis kazka reikia pataisinet,nera idealiu masinu.man italiskos masinos super  wub.gif


Taip kalbeti (visos masinos genda) mazu maziausiai yra neprotinga, yra oficiali gedimu statistika, tiek naujiems tiek senesniems automobiliams, ir pagal ta statistika italiski automobiliai yra giliai giliai dugne...
Apie remonto kainas as gal patylesiu... Alfa 155 vien pagrindini dirzeli pakeisti kainuoja nuo 800 Lt.
Bet jei perkate automobili del grozio ar stiliaus tai OK.

O siaip jau eile metu patikimumo lyderis yra Toyota ir Honda ir Mazda automobiliai.
Atsakyti
Įdomu apie kelintų metu alfa 155 tu kalbi, nes vairuoju 155-96m ir nesenai keitem dirzeli tai tavo parasyta kaina yra galima sakyti uzlenkta smile.gif nebent keitei alfu salono servise
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 04 09, 11:08)
Taip kalbeti (visos masinos genda) mazu maziausiai yra neprotinga, yra oficiali gedimu statistika, tiek naujiems tiek senesniems automobiliams, ir pagal ta statistika italiski automobiliai yra giliai giliai dugne...
Apie remonto kainas as gal patylesiu... Alfa 155 vien pagrindini dirzeli pakeisti kainuoja nuo 800 Lt.


Tik nereikia musu gasdinti nono.gif Prasom pateikti man tu paciu metu Audi,BMW,Honda,Mazda remonto islaidas,tada gal patikesiu,kad AR remontas toks isskirtinai brangus.Ir dar yra posakis,kad vieni automobili remontuoja pagal pinigines stori,o kiti pagal intelekto koeficienta...
Atsakyti
Jau buvau rasius, kad apziurejom viena alfute, bet kai nuvarem i servisiuka techniskai patikrint, tai pasirode, kad nieko gero ji, daug reiktu investuot, kad normaliai sutvarkyt. tai ir nepirkom unsure.gif

As tai irgi manau, kad kiekviena masina turi savo silpna vieta, visos genda ir visas reik taisyt. Visame pasaulyje zmones vazineja su visokiom masinom, MB turi auto serbisa, bet tokiu kainu uz alfutes taisyma kaip Tadas Blinda raso tikrai neminejo schmoll.gif
Atsakyti
Na nera jos geros...Mes turejom AR 147... na bet barskutis istikruju...nors ir dabar, kai pravaziuoja pro sali, tai tokia nostalgija..jos isvaizdai. biggrin.gif Na man ji laaaabai grazi, tik tiek. Pardavem pernai, siemet pasiziurejom autopliuse kainos kone dvigubai mazesnes... gaila tiesiog moketi pinigus, kai masina taip nuverteja... verysad.gif
Atsakyti
pati siuo momentu vairuoju alfa 155(yra minusu, bet skustis tikrai negaliu) siaip as jausmais ir patirtim esu uz honda, mazda, o siaip kas liecia audi ar w yra .... tiesiog be komentaru. o jeigu motyvas yra kad audi ar w, ar t.t pigesnes detales, mielieji yra tai apsurdas taip manyti , jeigu taip manote tai vairuokite dvirati tai dar pigiau,arba vazinekite viesuoju transportu tai kainuos tik 1.10lt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 15 balandžio 2008 - 13:05
QUOTE(aude:) @ 2008 04 08, 19:00)
Sveikos,nauju nariu ziuriu prisijunge,alfisciu  bigsmile.gif  jega  thumbup.gif
visos masinos genda,visoms vis kazka reikia pataisinet,nera idealiu masinu.man italiskos masinos super  wub.gif

reikia priprast,as galiu prie betkokios masinos vairo sest,praktikos reikalas manau cia  ax.gif
MB sesei kai pardavem savo alfa 166 tai dabar kieta pana,norvegijoj tokios masinos beveik nemate,tai visi prilipo aplink ja ir ziurinejo,kai MB savo sesei ja nuvare  biggrin.gif  o dar 3litru masina,6V  tai isvis jiem kazkas nerealaus,tokio variklio nemate  lotuliukas.gif 
ir dar pliusas,kad alfu kainos pagal metus  nera dideles  smile.gif

labutis kaip malonu skaityti kad yra tiek daug Alfos gerbeju bigsmile.gif as nusipirkau 156 bet metai tai ne super geri 1998 g.gif ir man iskart remontui reikejo ideti apie 3 t lt tai man buvo sokas blink.gif o dar ir kai kurie draugai sake tipo: nu ir nupirkai masina dabar jau negaliesi nei parduoti nei ka, tai taip nusimeniau, o paskui kazkuriam forume pamaciau vaikina su tokia alfa , parasiau paklausiau kaip masina, ka jisai mano ir dar aisku priduriau kokios nuomones daugelis mano pazistamu blush2.gif tai jisai man atrase kad gera masina o tai kad sugedo nebeda nes visos genda ir sako jei kas nos ka nors sakys tai tu sakyk: as sau galiu leisti su tokia vazinieti thumbup.gif o jus kai negalit tai ir neperkat doh.gif tai po jo laisko kazkaip biski linksmiau pasidare rolleyes.gif bet dizainas ir kaip vaziuoja ir salonas tai man iki siol patinka o jau greit bus metai kaip su ja vazinieju bigsmile.gif o kai paskaiciau jusu visu nuomone tai is vis labai fainai jauciuosi su savo alfute biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aausraa @ 2008 04 12, 00:56)
pati siuo momentu vairuoju alfa 155(yra minusu, bet skustis tikrai negaliu) siaip as jausmais ir patirtim esu uz  honda, mazda, o siaip kas liecia audi ar w yra .... tiesiog be komentaru. o jeigu motyvas yra kad audi ar w, ar t.t pigesnes detales, mielieji yra tai apsurdas taip manyti , jeigu taip manote tai vairuokite dvirati tai dar pigiau,arba vazinekite viesuoju transportu tai kainuos tik 1.10lt biggrin.gif

labai gerai paraset sutinku su jusu nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 15 balandžio 2008 - 13:06
sveikos mirksiukas.gif pavasaris,tai visos alfistes i trasa islekusios gal,kad neberasot? bigsmile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 15 balandžio 2008 - 13:06
Oi,musu namuciai kaip prasluoti blink.gif
Atsakyti
Sveikos sveikos! O ir ponas TADAS BLINDA nebepasireiskia! tongue.gif
Atsakyti
laaabai didelis ACIU moderatorei thumbup.gif bigsmile.gif tesim grazias diskusijas be izeidinejimu ir menkinimu thumbup.gif kazkaip man nepatiko,kad atejes zmogus pila pamazgus apie AR,suprantu,kad galima isreiksti savo nuomone,o ne KISTI per prievarta doh.gif man AR visada buvo ir bus faina masina,juk kiekvienas renkasi pagal save mirksiukas.gif
Atsakyti