Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai "Sveika pradžia"

QUOTE(spalvota @ 2008 06 12, 11:40)
Cis buvai kursuose, kur siemos centre vyksta Ausros vartu 12?


nezinau ar tie patys.. g.gif as buvau VGN www.sveikapradzia.lt
Atsakyti
"Sveikos pradzios" tinklalapy kaina uz kursus nurodyta porai. O jei eini viena, kaina nesikeicia? unsure.gif

Ir dar norejau paklausti, ar konspektuojates visa medziaga, ar tiesiog stengiates isiminti? O gal ten galima naudotis diktofonu?
Atsakyti
QUOTE(Inana2 @ 2008 06 25, 12:50)
"Sveikos pradzios" tinklalapy kaina uz kursus nurodyta porai. O jei eini viena, kaina nesikeicia?  unsure.gif

Ir dar norejau paklausti, ar konspektuojates visa medziaga, ar tiesiog stengiates isiminti? O gal ten galima naudotis diktofonu?

As buvau tuose kursuose tai thumbup.gif thumbup.gif ,ten duoda kur uzsirasyti jei neturi,ir galima tikrai su diktofonu.
Verta ten eiti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidyle @ 2008 06 27, 10:57)
As buvau tuose kursuose tai  thumbup.gif  thumbup.gif ,ten duoda kur uzsirasyti jei neturi,ir galima tikrai su diktofonu.
Verta ten eiti  thumbup.gif


o tu visuose sesiuose mokymuose buvai?
Atsakyti
Mes irgi su vyru pasirinkome sveika pradzia, is esmes tai likome patenkinti, net i psichologes paskaitele uzsiraseme, nors gal ir nieko ten ypatingo nebus. Informacijos sociai, tik kaip ir kazkas sioje temoje minejo - destomi tie kudikiu prieziuros principai, kuriu vargu ar laikosi gimdymo namai, tai labiau siekiamybe, tai kai suzinai, kokios vertes buna pirmosios valandos su vaikeliu ir ko galetum reikalauti is priziurincio personalo, tai labai matyt liudna, kai to negauni.
Bet kuriuo atveju, nesigailiu nuejusi, daug dalyku tikrai naudingu ir ramiau jautiesi po to.
Ir dziugu, kai vyras buna kartu, tada ir mintimis gali pasidalinti, ir jo komentarus isgirsti, nes daugeliu atveju tai kaip zaidimas i vienus vartus - tik pati skaitai domiesi ir jam papasakoji, o cia toks aktyvus klausymas -super.
Atsakyti
E. Markunienes kursai mums su vyru nepatiko. Nuobodu, istesta, mazai naudingos informacijos.
Atsakyti
Sveikos,

aš norėjau paklausti, o nuo kurio menesio i kursus verta nueiti, man dar tik 4, tai, matyt, dar ankstoka. matyt, geriausia pries gala, kad galvoje isliktų kuo daugiau info.
Pasidalinkite, nuo kurio laiko Jūs ėjote.

aciu
Atsakyti
As i kursus pradejau vaikscioti 7-8 men. Tau tikrai dar ankstoka. Kiek maciau busimu mamyciu kursuose, tai visos jau su dideliais pilvukais.
Atsakyti

Aisku, aciū.
Atsakyti
QUOTE(egluttee @ 2008 08 20, 10:51)
Aisku, aciū.


8 men lankyti pats tas, nes paskui sunku issedeti doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes su vyru sveikos pradzios kursus pradejome lankyti 7 menesyje. Kadangi grupes nedideles, tenka uzsirasinet is anksto, todel norint sudalyvauti visose paskaitelese, uztrukome iki 9 menesiuko pradzios. kursu nauda - neabejotina, o ypac vyrams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistuze @ 2008 08 26, 00:45)
8 men lankyti pats tas, nes paskui sunku issedeti doh.gif



Geeeras. O as jau dabar norejau registruotis. Gerai, kad cia pasniukstinejau. hihihi.gif
Atsakyti