Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų kursai "Sveika pradžia"

Sveikos, gal galitparašyti, kur šitie mokymai vyksta, kada? Arba tiesiog kur ieškoti kontaktines info? Pats laikas jau pasidometi... nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos!
Apie siuos kursus info rasite www.sveikapradzia.lt
Atsakyti
Pasidalinkite ispudziais , ar buvo verta ? ar ta info tokia naudinga ir ar verta leisti pinigus , kai pilna nemokamu kursu ir pamokeliu..
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2008 03 04, 15:07)
Pasidalinkite ispudziais , ar buvo verta ? ar ta info tokia naudinga ir ar verta leisti pinigus , kai pilna nemokamu kursu ir pamokeliu..
aciu  4u.gif

Pirma nueisiu i tuos nemokamus, tada galesiu palygint smile.gif. Gavom naudingos info, nesigailim, kad ejom. Nes vyriskiai gi i tuos nemokamus nepapuls, knyguciu greiciausiai irgi neskaitys labai atidziai. O cia buvo supazindinti su pasirinkta tema (pateikta suvirskinta info), galejo uzduot klausimus, kudikisko dydzio lelei atsirugt padejo smile.gif))) ir t.t.

Kursu reikalingumas dar priklauso nuo busimu tevelio "zalumo". mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viskas_bus_gerai_:): 04 kovo 2008 - 18:46
NA, buvau jau ir as visuose trijuose. Tai dabar pasidalinsiu. LAbiausiai patiko ir naudingiausi buvo zindymo kursai, nepaisant to, kad buvau nemazai skaicisu sia tema, daug ko naujo suzinojau, daug ismokau, tikrai zymiai zymiai ramiau sirdelei, ypac kai pirmagimis ir viskas nauja, labai patiko ir praktine uzduotis, nes atrodo viskas aiksku, o kai reikia paimt leliuka ir nezinai kaip, tai va, man labai patiko. Gimdymo paskaita buvau pas gyd. Pozera, tai man vidutiniskai, nepaisant to, kad gyd. labai saunus, nieko naujo nesuzinojau, turint omeny kad dauguma moteru eina po trisdeismtos savaites, trecdalis paskaitos apie manksta ir mityba nelabai aktuali, na o apie gimdyma gerokai placiau Nestumo Biblijoj raso, tai nesigailiu, kad ir vyras negalejo ateiti, nes realios informacijos del vyro pagalbos gimdymo metu labai nedaug buvo. Naujagimio prieziuros kursas visai nieko, buvo sio to naujo (as pries tai pora knyguciu perskaicius buvau, tai del to turbut labai naujo nieko nebuvo), bet kad ypatingai naudingas tai nepasakyciau, praktiniu uzduociu praktiskai nebuvo, bet bet kokiu atveju nesigailiu, nes jei buciau nejus, butu neramu, po dabar ramiau. Didelis pliusas, kad tik trys paskaitos, viskas gana glaustai ir aiskiai...Del vyru dalyvavimo, tai nezinau, ar labai jau ten naudinga, gal i naujagimio prieziura naudingiausia, dauguma eina su vyrais, net i zindymo pamokele, bet as jaukiai jauciausi ir viena, galutiniam rezultate nesigaliu, kad teko vienai buti, nes ta galima paskaityti, nes po darbo itemptos dienos dar tris valandas buti nera taip paprasta. O siaip labiausiai rekomenduoju zindymo pamokele...
Atsakyti
Man ir vyrui labai nepatiko kurai "Sveikoje pradzioje", buvome "po gimdymo" mokymuose. Destymas tragiskas (berods Egle Markuniene lektore buvo) - 3 valandos buvo tikra kancia. Reklamavo visokius tepaliukus - nesamone. Rekomenduoju geriau nusipirkti A. Vingro knyga "Pirmieji treji gyvenimo metai", kai paskaiciau tai pasirode, kad "Sveikoje pradzioje" buvo isdestytas pirmas sios knygos skyrius (tik uzslepta reklama nervina).

Siaip kursai naudingi ypac del vyro. Vienai neverta eiti.

Geru atsiliepimu girdejau apie kursus Baltijos Amerikos klinikoje ir Northway centre.
Atsakyti
MAn naujagimio prieziura irgi nauju ziniu praktiskai nedave, kur kas labia patiko nemokama pamokele @Jo didenybe naujagimis@, viskas labai koncentruotai ir to ko reikia. BEt as vis tik zindymo kursa rekomenduoju, man dave daug naudos...Gimdymo kursas irgi siaip sau, nieko naujo.
Atsakyti
Sveikos
As jau laukiuosi antro vaikelio, ir kursu esu aplankius nemazai smile.gif pirma karta kai buvau niescia tai lankiausi keliuose kursuose, ir manau nera svarbu ar jie mokami ar ne, manau svarbu visu pirma pati mama, ko jinai ten eina ir ka jinai nori suzinoti. jei einama su isankstiniu nusistatymu, kad jinai viska zino ir moka tai nieko ir negirdi kas yra sakoma paskaitu metu. as manau kad galima visur ir visada gauti informacijos jei tik mokate ja isgirsit ir priimti.
sie kursai tikrai manau yra geri, nes skiriasi nuo tu bent jau kur as buvau smile.gif
visos trys paskaitos yra labai idomios ir naudingos. nors jau esu gimdzius viena karta, taciau paskaitu metu suzinojau daug idomios, informacijos. smile.gif
Atsakyti
Buvau trijuose Sveikos pradžios kursuose: Gimdymas, maitinimas ir kūdikio priežiūra.
Gimdymo kursus vedė Banga Kulikauskaitė, buvome abu su vyru. Tai man ir vyrui patiko kursai, ten daug aišku informacijos apie tai kaip vyras gali padeti nebuvo, bet apie gimdymą tai labai įdomiai ir nuoširdžiai pasakojo.
Maitinimo kursus vedė Eglė Markūnienė, gavau labai daug informacijos, žiūrėsim kaip praktiškai seksis pritaikyti smile.gif
Vaiko priežiūros kursuose labai daug informacijos buvo apie visokias įgimtas dėmeles odelėje ir t.t. Sakyčiau netgi per daug buvo apie tai, nes vis tiek jei bus kokia dėmelė ar kas, juk gydytojas paaiškins kas tai ir kaip prižiūrėti...

Iš esmės esam patenkinti kursais, mums dar patiko kad viskas koncentruotai ir nereikia ilgai vaikščioti, užtenka trijų kartųsmile.gif.
Atsakyti
Buvau, ir nieko naujo nesuzinojau.. Viska jau seniausiai buvau perskaiciusi knygose. bereikalingai ismesti pinigai.
tinka toms kurios tingi skaityti ir dometis
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

As buvau "Kūdikio žindymas. Krūtų problemos. Mamos mityba po gimdymo
Motinos pieno gausinimo metodai"
Tai patiko, kad prakstiskai pabandem kelias pozas, atrodo, kas cia yra paimti leliu i rankas ir priglausti, o is tiesu tai buvo ne taip ir paprasta, bet naudinga!
Kas nepatiko:
-Pati paskaitos vedimo struktura neaiski. Nebuvo pateiktas nei paskaitos planas, nei tikslai.
-Kaip skelbiama temoje, tai apie mamos mityba ir pieno gausinimo metodus isvis nekalbama, tik uzsiminta pora sakiniu, kad galima viska valgyti, bet saikingai ir tai, ka jus valgete iki gimdymo..
-Labai jau daug teorijos ir beletristikos apskritai apie pieno nauda, laktozes, baltymus ir pan. , per daug info apie statistika, susidare ispudis, kad dalyvauju kazkokioj konferencijoje hihihi.gif
-Pasirode neisbaigti kursai, nesvarbios info perdaug, o svarbios mazoka

Bet cia mano ir mano vyro subjektyvi nuomone wink.gif sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2008 06 11, 15:05)
Sveikutes  4u.gif

As buvau "Kūdikio žindymas. Krūtų problemos. Mamos mityba po gimdymo
Motinos pieno gausinimo metodai"
Tai patiko, kad prakstiskai pabandem kelias pozas, atrodo, kas cia yra paimti leliu i rankas ir priglausti, o is tiesu tai buvo ne taip ir paprasta, bet naudinga!
Kas nepatiko:
-Pati paskaitos vedimo struktura neaiski. Nebuvo pateiktas nei paskaitos planas, nei tikslai.
-Kaip skelbiama temoje, tai apie mamos mityba ir pieno gausinimo metodus isvis nekalbama, tik uzsiminta pora sakiniu, kad galima viska valgyti, bet saikingai ir tai, ka jus valgete iki gimdymo..
-Labai jau daug teorijos ir beletristikos apskritai apie pieno nauda, laktozes, baltymus ir pan. , per daug info apie statistika, susidare ispudis, kad dalyvauju kazkokioj konferencijoje hihihi.gif
-Pasirode neisbaigti kursai, nesvarbios info perdaug, o svarbios mazoka

Bet cia mano ir mano vyro subjektyvi nuomone wink.gif sekmes!


Cis buvai kursuose, kur siemos centre vyksta Ausros vartu 12?
Atsakyti