Įkraunama...
Įkraunama...

Ar taupote elektrą, ar mokote to vaikus?

taip mokau, bet ne visada iseina blush2.gif vistiek vaikai visur sujungia lotuliukas.gif
Atsakyti
Bandom mokyti - ne visada,aisku iseina,bet nenuleidziam ranku 4u.gif Elektra dabar ziauriai daug kainuoja doh.gif
Atsakyti
Taupom,bandom mokint ir gan neblogai.Jau zino ir isjungia sviesa jei nebuna kambari,tv jei neziuri ir t.t smile.gif
Atsakyti
Man paciai problema didziule taupyti elektra, nes kai bunu namie visur kazkaip sviesas uzsidegu doh.gif iprotis pas mane jau susiformaves blush2.gif tai siuo metu su vaikais kartu mokomes sviesu nepalikinet ir taupyt ax.gif 4u.gif
Atsakyti
As ne is tu zmoniu, kur sedi patamsiais susikuite ir taupo kiekviena vandens lasa ar bijo sviesa normalia isijungti ir akis gadina. Jei skaitau, sveisos reikia daug, jei vaikstau po visa nama pirmyn atgal, pas mane sveisos visur dega, o televizorius ar radijas pas mus ijungti pastoviai, vien del fono. Tai apie ka kalbeti tada, kai vaikai mato toki pavyzdi, zinoma ir jie netaupo.
Tai dabar mazajai atejo toks metas, kai ismoko sviesa isjungti, o ijungti tai nebeiseina, tai juokiames, sakom elektra taupo lotuliukas.gif
Atsakyti
Vaikas moko mane, paskui eidamas visada isjungia elektra.
Atsakyti
mes irgi prie tų, kurie stengiasi taupyti... indaplovė, skalbiankė, duonkepė dažniausiai dirba naktimis.... šviesa stengiuosi, kad šviestų ten kur reikia..... kiek įmanoma, dalinamės vienu teliku, bet jei kriminalas - jungiam DU biggrin.gif
o jei rimtai, stengiamės taupyt 4u.gif Nes tada galima išleisti kitur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ddijana @ 2010 05 19, 16:11)
Taupom,bandom mokint ir gan neblogai.Jau zino ir isjungia sviesa jei nebuna kambari,tv jei neziuri ir t.t smile.gif

pritariu
Atsakyti
Mes irgi taupom, kad nepliekstu sviesa ten, kur niekas nebuna. Bet kazkaip pas mus visada taip buvo, tai nera sunku, vienas kita pakontroliuojam ir vel thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi mūsų mama yra begalinė šviesos mėgėja, tai taupyti sekasi sunkiai:))
Atsakyti

Visa šeima sutarę elektrą taupyti. Išeini iš kambario - išjunk. Tačiau ir aš pati, ir vaikai kartais ir pamirštam (gal per daug zujam pirmyn-atgal rolleyes.gif ). Tai tėtis mus vis pabara arba tiesiog vaikšto iš paskos šviesą išjungdamas biggrin.gif
Atsakyti
Niekam kitam netaupau ir indaplove naudojuos ir skalbiu tiek kiek reik,kartais ir keleta rubu jei reik...tik visada stengiuosi isijugti sviesa iseidama is kambario ir vaikai jau iprato,vis primenam...
Atsakyti