Įkraunama...
Įkraunama...

Kamštinė grindų danga

QUOTE(_Alba_ @ 2012 06 05, 13:17)
is savo patirties negaliu pasakyti, nes man asmeniskai kamstine danga baisiai negrazu, jos neturim, bet draugai norejo koridoriuje isdeti sienu apacia, bet pasikonsultavo, sako, kad pritrauks kvapus is virtuves, ar laikomo gyvuno, o kaip valysit? tai ir nebedejo  mirksiukas.gif



Na dėl grožio, tai čia skonio reikalas. Be to jų labai įvairių yra, nebūtinai kaip paprastas kamštis. mirksiukas.gif
o valosi ji labai lengvai. 4u.gif Ji padengiama specialiu laku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adatiene: 05 birželio 2012 - 11:35
QUOTE(adatiene @ 2012 06 05, 12:34)
Na dėl grožio, tai čia skonio reikalas. Be to jų labai įvairių yra, nebūtinai kaip paprastas kamštis. mirksiukas.gif
o valosi ji labai lengvai. 4u.gif Ji padengiama specialiu laku.


Pas mus namuose kamstine danga - tokia a la zebrine - esu labai patenkinta, netraukia jokiu dulkiu, silta, ekologiska - nepastebejau kad gertu kvapus.
Draugas pirko is imones ir patys susidejom. Priziureti tikrai lengva.
Siulyciau nesivadovauti viena nuomone wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Granata @ 2012 06 05, 16:00)
Pas mus namuose kamstine danga - tokia a la zebrine  - esu labai patenkinta, netraukia jokiu dulkiu, silta, ekologiska - nepastebejau kad gertu kvapus.
Draugas pirko is imones ir patys susidejom. Priziureti tikrai lengva.
Siulyciau nesivadovauti viena nuomone wink.gif



thumbup.gif Tai aš irgi taip sakau. Pati mačiau ne vienuose namuose, ir visur geri atsiliepimai. Mes jau dedame, tik klijuojamą, nes plotas didelis, visas pirmas aukštas. Jau uždėjo išlyginamąjį sluoksnį, nušlifavo. Tik labai drėgna, dar negali klijuoti. Tai mes šildymą įjungėme, pas mus šildomos grindys. Turbūt kitą savaitę jau klijuos. thumbup.gif Labai laukiu. O mes klojame tokias šviesias, šampanine lygtai ta spalva vadinasi. Ir dar jos labai tinka šildomoms grindims, labai gerai praleidžia šilumą.
Atsakyti
QUOTE(fredislovas @ 2012 01 05, 16:44)
O ji kokio storio buvo?

Tokiems atvėjams jau yra 33 atsparumo klasės kamštinės grindys kaip ši: http://solum.lt/kams..._danga_-_tigre/

Tai kaip suprantu, lakuoti nereikia? Ir ilgai tarnaus?
Kur yra didesnis pasirinkimas ir už patrauklią kainą galėtume pirkti Vilniuje, gal žinote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IvanVaida: 05 birželio 2012 - 17:27
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 05, 18:25)
Tai kaip suprantu, lakuoti nereikia? Ir ilgai tarnaus?
Kur yra didesnis pasirinkimas ir už patrauklią kainą galėtume pirkti Vilniuje, gal žinote?


Kamstines grindys kiek zinau jau visos buna padengtos laku, tik jas galima dengti papildomu lako sluoksniu, taip padidiname ju atsparuma dregmei, subraizymams ir pan. Mes dejome vonioje, tai dar papildomai lakavome gal kokius 4 kartus, kad apsaugoti nuo dregmes. Bet siaip tai labai super grindys. Vonioje buo eksperimentas, bet jau dabar zinome, kad desime visame bute kamsti. Mes pirkome is Ferimpex, tik nepirkite pigaus lenku gamybos kamscio, jis tikrai labai skiriasi nuo geru kokybisku. O kaina orientacijai nuo 100 lt prasideda. Cia mano subtili nuomone, is mano patirties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2012 06 16, 14:22)
Mes pirkome is Ferimpex, tik nepirkite pigaus lenku gamybos kamscio, jis tikrai labai skiriasi nuo geru kokybisku. O kaina orientacijai nuo 100 lt prasideda.

Prieš kelias dienas buvom užsukę į Ferimpex, bet ten nebuvo pakalbėti su kuo dėl kainos ir pan. Pasirodo, reikia prieš tai paskambinti vadybininkei ir ji atvyks. Todėl peržiūrėjom trumpai, ir tikrai ten didelis pasirinkimas nei Senukuose, Gerose grindyse, Grindų arsenale... O Ferimpex yra ir lenkiškos gamybos? Kaip man atskirti? Kaip vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(IvanVaida @ 2012 06 16, 22:39)
Prieš kelias dienas buvom užsukę į Ferimpex, bet ten nebuvo pakalbėti su kuo dėl kainos ir pan. Pasirodo, reikia prieš tai paskambinti vadybininkei ir ji atvyks. Todėl peržiūrėjom trumpai, ir tikrai ten didelis pasirinkimas nei Senukuose, Gerose grindyse, Grindų arsenale... O Ferimpex yra ir lenkiškos gamybos? Kaip man atskirti? Kaip vadinasi?


taip ten reikia susiderinti pries vaziuojant, bet labai faina moteris (ji Vilniaus filialo direktore), kiek supratau, ji pati ir interjerus kuria, tai ir patarimu visokiu mums dar dave, kaip pasiderinti spalvas. Bijau sumeluoti, bet man atrodo jie neprekiauja lenkiska produkcija. Musu pirktos grindys Wicanders firmos.
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2012 06 16, 13:22)
Kamstines grindys kiek zinau jau visos buna padengtos laku, tik jas galima dengti papildomu lako sluoksniu, taip padidiname ju atsparuma dregmei, subraizymams ir pan. Mes dejome vonioje, tai dar papildomai lakavome gal kokius 4 kartus, kad apsaugoti nuo dregmes. Bet siaip tai labai super grindys. Vonioje buo eksperimentas, bet jau dabar zinome, kad desime visame bute kamsti. Mes pirkome is Ferimpex, tik nepirkite pigaus lenku gamybos kamscio, jis tikrai labai skiriasi nuo geru kokybisku. O kaina orientacijai nuo 100 lt prasideda. Cia mano subtili nuomone, is mano patirties smile.gif


Norejau pasiteirauti, kaip tu kamstiniu dangu atsparumas? nes as turiu dideli suni, tai pries 3metus detas parketas svetaineje visas nuo nagu subraizytas doh.gif tai dabar galvoju, kad reikia kazkokios atsparesnes dangos, o man visai idomiai tos kamstines grindys atrodo
Atsakyti
QUOTE(yellowlady @ 2012 06 18, 19:18)
Norejau pasiteirauti, kaip tu kamstiniu dangu atsparumas? nes as turiu dideli suni, tai pries 3metus detas parketas svetaineje visas nuo nagu subraizytas  doh.gif tai dabar galvoju, kad reikia kazkokios atsparesnes dangos, o man visai idomiai tos kamstines grindys atrodo


Siaip kamstis yra minksta medziaga.
Juk esate ciupineje vyno kamsti... ax.gif

Jeigu jau situacija tokia, as galvociau apie plyteles ir sildomas grindis.

Arba nagus karpyciau suniui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yellowlady @ 2012 06 18, 20:18)
Norejau pasiteirauti, kaip tu kamstiniu dangu atsparumas? nes as turiu dideli suni, tai pries 3metus detas parketas svetaineje visas nuo nagu subraizytas  doh.gif tai dabar galvoju, kad reikia kazkokios atsparesnes dangos, o man visai idomiai tos kamstines grindys atrodo


Na tikrai nera ji minksta danga, juolab, kad yra skirtingos kamscio rusis,kurios yra pritaikytos skirtingoms panaudojimo sritims (ar tai dregnoms patalpoms, ar tai ofisas, ar tai namas, butas), ir specialiai padidinti atsparuma pazeidimams yra naudojamas apsauginis lakas, kurio kuo yra padengta daugiau sluoksniu, tuo jis tvirtesnis. Bent jau pas mane, kuris dabar suklijuotas vonioje, tikrai nesibraizo, bet vonioje atsparumui padidinti lakavome, taciau ta, kuri dabar desime kambariuose, jau galima ir nelakuoti, pagal gamintojo rekomendacijas, jis turetu 10 metu tarnauti.
Atsakyti
Labai aciu uz atsakymus mirksiukas.gif
o sunio nagai nors ir patrumpinti, bet vistiek jis juos turi, tai va ir tenka paskui is anksto pagalvot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2012 06 18, 20:11)
Na tikrai nera ji minksta danga, juolab, kad yra skirtingos kamscio rusis,kurios yra pritaikytos skirtingoms panaudojimo sritims (ar tai dregnoms patalpoms, ar tai ofisas, ar tai namas, butas), ir  specialiai padidinti atsparuma pazeidimams yra naudojamas apsauginis lakas, kurio kuo yra padengta daugiau sluoksniu, tuo jis tvirtesnis. Bent jau pas mane, kuris dabar suklijuotas vonioje, tikrai nesibraizo, bet vonioje atsparumui padidinti lakavome, taciau ta, kuri dabar desime kambariuose, jau galima ir nelakuoti, pagal gamintojo rekomendacijas, jis turetu 10 metu tarnauti.


Bet tai jus pagalvokit...
Jeigu per 3metus parketas svetaineje visas nuo nagu subraizytas tai kamstis, Jusu nuomone, stipresnes medziaga uz parketa???

ax.gif
Atsakyti