Įkraunama...
Įkraunama...

Kamštinė grindų danga

sveikos,

o i vonia kurios tinka? plaukiojancios ar tik klijuojamos?
Atsakyti
į vonią bei virtuvę bent kaip man aiškino geriau klijuojamos aš ir už kamštį puikus pasirinkimas 4u.gif aš pati kamštines grindis esu pirkus parduotuvėje savanoriuose Kaune tikslei nepamenu adreso bet prieš mikrovisata kitoje gatvės pusėje toje parduotuvėje patarė viską paaiskino o dar ir nuolaidą dėl nemažo kiekio pritaikė smile.gif ten buvo įvairių spalvų pati išsirinkau Campagne labai patenkinta nes nebijo drėgmės nesimato dulkiu, kojoms šilta:)
Atsakyti
Laba diena,mes susidomeja kamstine danga,bet turime du augintinius/sunis ar jie nesubraizys dangos? g.gif
Atsakyti
Ieskau grindu i virtuve. Paskaiciau tema ir sudomino kamstine danga.
Kaip geriau? klijuojama ar susegama?
ar visada reikia nulakuoti?
Gal yra atsparumo klasiu kaip laminate?
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 09 17, 23:40)
Ieskau grindu i virtuve. Paskaiciau tema ir sudomino kamstine danga.
Kaip geriau? klijuojama ar susegama?
ar visada reikia nulakuoti?
Gal yra atsparumo klasiu kaip laminate?


Į virtuvę ir vonią, kur pasitaiko daugiau drėgmės, labiau rekomenduoja klijuojamą.
Suneriamų tikrai būna jau paruoštų, kur sudėjus lakuoti nereikia. Dė klijuojamų nesu tikra, gal irgi būna lakuotų. Mes sau darėm iš klijuojamų niekuo nepadengtų, tai suklijavus lakavom tris kartus.
Apie atsparumo klases nesu girdėjusi ar susidūrusi.
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2011 04 22, 19:55)
Gal vistik yra kas nors,yra kas turetu didesniu gyvunu ir sias grindis? 4u.gif  4u.gif  nors ir karpom nagucius, bet jo dukimas zveriskas biggrin.gif  doh.gif  ir jeigu tos grindis minkstos (nes sakot kad ispaudai lieka) bijau kad gali jam labai gerai lysti ten tie naguciai, o tada bijau kad neuzsimanytu ieskotis sau naujos draskykles smile.gif

Pas mus suo su naguciais siek tiek apdraske grindukes. Bet mes pritingim jai juos karpyt, o ji megsta su prakasais palakstyt biggrin.gif
Mes pirmam buste suklijavom tik vonioje, pagyvenom su tom grindim 3m ir naujai isigytam bute visur suklijavom kamsti. Gyvenam jau 5m, suo, 2 mazi vaikai... Kai kur suns apgadinta (bet patys kalti, dazniau kirpt nagus reikia), kai kur baldininkai py-y-yp pagadino. Bet manau, bet kokia danga nukentetu tokiu atveju. Bet jei teks vel keist busta, tai tik kamstis. wub.gif
Atsakyti
Laba diena,

Gal kas neperseniausiai klijavosi grindinę kamštinę dangą ir galėtų pasakyti, kokios šiuo metu darbų ir medžiagų kainos (Vilniuje)? Mane domina, kiek kainuoja pats klijavimas ir kiek pinigų išeina klijams ir lakui. Iš anksto dėkuju atsakiusiems smile.gif

Atsakyti
QUOTE(*Julika* @ 2011 09 19, 01:48)
Pas mus suo su naguciais siek tiek apdraske grindukes. Bet mes pritingim jai juos karpyt, o ji megsta su prakasais palakstyt  [B]biggrin.gif



Ziauroka gyvuno atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 20, 15:48)
Ziauroka gyvuno atzvilgiu.

Kuri čia būtent vieta žiauri? g.gif Kad šuniui nagų pritingi karpyt ar kad šuo lakstyt mėgsta g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir cia wink.gif
Vaziavom siandien pirkti i virtuve kamstine danga, o nusipirkom... azuolo parketlentes biggrin.gif
Jos 220ilgiox20plocio, kaip laminatas susisega, nulakuotos, kaina 75Lt/m2.
Manau, kad bus liuks.
Pardavejas atkalbejo nuo kamscio. Jie priekiauja ir kamsciu ir laminatu ir parketlentem.
Tiesiog paklausiau, kad zinau visus pliusus, man sakykit minusus, ir ar sau detumet?
Tai pasake, kad siuo metu sudeta ir dabar jau nedes, nes per 3 metus nusidevejo, apsitryne. Man tiek uzteko wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 20 rugsėjo 2011 - 20:09
QUOTE(Tomike @ 2011 09 20, 17:53)
Kuri čia būtent vieta žiauri?  g.gif  Kad šuniui nagų pritingi karpyt ar kad šuo lakstyt mėgsta  g.gif  biggrin.gif

biggrin.gif As apie nagus kalbejau.
Atsakyti
pas mus vienam kabary kamstines grindinys, labai patenkinta jomis smile.gif
Atsakyti