Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

viskas gerai ,Linutuk,tu visiškai teisi ,nieko skiesti nereikia,tiesiog išlydyti ir supilti į formelę. Jeiu nori išgauti spalvas,tai kartu su baze yra oarduodami ir dažai.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 04 19, 14:18)
šiame paveikslėlyje slepiasi šviežias muiliukas su lufta ir jūros kvapu

user posted image

Nerodo paveiksliuko unsure.gif
Atsakyti
Aš tai vis taikausi į ta muilo bazę iš senasnaujas.lt -bet turiu prisitarkavusi pilna paprastu spalvotu muilu- buvau pasiruošus iš ju kažka daryti bet ranka nekilo vis, kai sužinojau, kad džiūdami praranda formą, susiraukšlėja etc. Dabar kai ta bazė lietuvoje prieinama šiaip ne taip tapo, tai jau ir nelabai norisi iš paprastų muilų bile kokias keverzones daryti, o tarkuotus reikia sunaudoti irgi.

Gal kuri iš jūsų bandė maišyti pirktinę bazę su paprastais muilais?- na turiu minty, jei pavyzdžiui, kubelių ar drožlių kokių papjaustai iš paprastų spalvotų muilų, ir visa tai užlieji ta pirktine baze?- Ar gautųsi kas nors, neprarstų muilas formos džiūdamas?- kažkaip tokią brangią bazę maišyti su pigiais paprastais muilais bijau- nesinorėtų sugadinti..
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 04 21, 17:06)
Aš tai vis taikausi į ta muilo bazę iš senasnaujas.lt -bet turiu prisitarkavusi pilna paprastu spalvotu muilu- buvau pasiruošus iš ju kažka daryti bet ranka nekilo vis, kai sužinojau, kad džiūdami praranda formą, susiraukšlėja etc. Dabar kai ta bazė lietuvoje prieinama šiaip ne taip tapo, tai jau ir nelabai norisi iš paprastų muilų bile kokias keverzones daryti, o tarkuotus reikia sunaudoti irgi.

Gal kuri iš jūsų bandė maišyti pirktinę bazę su paprastais muilais?- na turiu minty, jei pavyzdžiui, kubelių ar drožlių kokių papjaustai iš paprastų spalvotų muilų, ir visa tai užlieji ta pirktine baze?- Ar gautųsi kas nors, neprarstų muilas formos džiūdamas?- kažkaip tokią brangią bazę maišyti su pigiais paprastais muilais bijau- nesinorėtų sugadinti..

Aš vis kaupiuosi tą padaryti, bet nežinau, kada prisiruošiu smile.gif
Atsakyti
Aha, prisiruošti sunkoka tokiam žingsniui- muilai gi ilgai džiūsta, tai tokių bandymų minusai ne iš karto pasirodys- prisidarysi krūvą tokių- ir po kelių mėnesių pamatysi kad sugadinta brangi bazė ax.gif O padaryti tik kokį vieną mažą pabandymui- kažkaip irgi nei penki nei dešimt- jei jau daryti, tai iškart ne vieną ...

Gaila pinigų, rupūs miltai... ax.gif Formelės baisiai brangios visos tų muilų- tai ant zlasties nuvariau į senukus neseniai, ir prisipirkau vaikiškų smėlio formelių- dauguma, aišku, vaikiškos tokios- bet didelės ir daug, tai visai solidaus dydžio ir įdomesnių formų muilus galima padaryti- o tos kur tikrose spalvose ar kt. rankdarbių parduotuvėse- kažkokios mažos labai- o gal tik fotkėse taip atrodo g.gif bet man kažkaip tokios smulkios nerimtai atrodo- nu priliejai į tokią masės- ir visa kūryba tau- nėra kur reikštis... Nebent tokį liejinuką smulkų, įkomponuoti į kitą stambesnį muilą, papuošti juo viršų, ar įlieti į vidų, jei nesusilietų spalvos...

Vaikiškos vis tiek pigiau išeina- aš gal šešiolika nemažų formelių pirkau už niolika litų- aišku, iš skirtingų komplektėlių, ir kai kuriuose buvo kastuvėliai visokie lotuliukas.gif bet pasitaikė pora formelių lygiai tokių kaip rankdarbių parduotuvėse, tuose komplektuose už dvidešimt litų pardavinėja... Ten kriauklių tokių ir jūros žvaigždutė tokia graži, reljefiška... O norint "rimto" muilo, turbūt reikia ne formelėse daryti, o kokį paprastą kaip tie pjaustomi akropoliuose visokiuose- ir į vidų visko pridėti- luftos gabalų, tikrų kriauklių ar jūros žvaigždučių, šiaip kokių dailių drožlių, prieskonių.. Formelės dažniausiai taip naiviau atrodo- kad ir tose spec. pard. pirktos, nebent jau kokią labai special rasti, bet man atrodo, kad ir ten tokių mažuma, kiek mačiau reklaminių nuotraukų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 21 balandžio 2008 - 17:52
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 04 21, 17:49)
tikrų kriauklių ar jūros žvaigždučių

o kam sitie dalykai muile blink.gif
Atsakyti
Nu esu aš mačiusi, kad skaidriame muile naudojama įlieti į vidų, aišku, kad matytųsi, arba ant paviršius - dekoravimo sumetimais - aš mačiau tuos pjaustomus taip papuoštus:) Gal neitin patogu, bet šiais laikais visko žmonės prisigalvoja ax.gif
Žinoma ten tokios smulkios kriauklytės ir žvaigždutės..

Nu va, ką tik užsisakiau to glicerininio skaidraus muilo ir geltonų bei raudonų dažų muilui iš senasnaujas.lt., ir sumokėjau... Pagaliau prisiruošiau thumbup.gif - per kiek laiko jūs gaudavote? Ar dažniausiai atneša į namus, ar reikia eiti pačiai?- aš rinkausi paprastu paštu, neregistruotu..


Beje, ten parašyta ne "muilo bazė", o "skaidrus glicerininis muilas"- tai aš dabar pagalvojau, ar nebus paprastas muilas? g.gif Kitokio, kiek mačiau jie neturi, o dauguma forumiečių, kaip suprantu, čia iš jo dabar daro- ar tai ir yra ta pati bazė, tik pavadinta muilu, ar būna ten dar kokios nors (nu niekad pas juos nieko nepirkusi iki šiol, tai nežinau)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 21 balandžio 2008 - 20:37
P. S.

Nu teoriškai tai lyg ir turėtų gerai gautis, jei supjaustytą paprastą spalvotą muilą užlieti ta baze- nes gi paprastas muilas nebūtų nei skiedžiamas vandeniu, nei kaitinamas (nebent nuo karštos užpiltos bazės kažkas pasidarytų jam g.gif )- tik nežinia ar suliptų skirtingų rūšių muilai....

Ai, bet matyt teks bandyti- vistiek nekuriu iliuzijų kažką gero padaryti iš tos bazės, neprisvilinus pirmųjų blynųirnesakyk.gif - tai matyt susitaikysiu, ir naudosiu paprastus pjaustytus ar tarkuotus (bet ne tirpintus) muilus, kuriuos užliesiu baze..
Atsakyti
svytejimas ezero dugne - pasiryžimas muiliukų liejimui tiesiog pavydėtinas thumbup.gif dabar lauksim rezultatų su foto ir aprašymais mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 04 21, 20:26)
Nu esu aš mačiusi, kad skaidriame muile naudojama įlieti į vidų

o tai tu pirkai baze tam, kad privirtum dekoratyviniu muilu su kriauklem ir zvaigzdutem
matyt, as nesuprantu tokiu muilu paskirties ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 21 balandžio 2008 - 21:27
Ne, bazę ne tik dėl to pirkau, kad būtų galima įlieti kriauklių, bet tam, kad džiūdami muiliukai nesusiraukšlėtų, kaip būna su gamintais iš paprastų muilų... Na tų kriauklių ten neprikrauna kažin kiek, tik vieną- dvi- tris, kad delikačiau atrodytų tarp visokių luftų žolelių ir kt. dalykų muile- dovanom paprastai žmonės tokius perka- bet jie normalūs muilai pagal paskirtį laisvai naudojami...


Eck, Irmulia smile.gif - numano pasiryžimas tai kaip mano- normaliam žmogui tokie dalykai nereikalauja pasiryžimo, o man tai dar ir kaip doh.gif Nes aš tokia- kad turiu viską nuo-iki apgalvoti, ir neprisiverčiu pradėti darbo, ar pirkti medžiagų, jei kas neapgalvota, jei matau, kad nesugebėsiu padaryti nieko geresnio ar nieko kitokio nei galima nusipirkti- manęs kažkaip neveža vien tas, kad pačios daryta- man turi būti dalykas toks, kokio kitur negausi, arba tiksliai toks, apie kokį svajoju.. Todėl labai daugelio darbelių neprisiruošiu vis pradėti... Bet po truputį stengiuosi tos savybės atsikratyti, taigi, muiliukai paprasti manau bus- gal kokią kriauklytę ir įmesiu, jei matysiu kad dera... Jau apie muilus labai seniai galvoju ir kaupiuosi jiems... Be to, tos , kurios nesinaudoja internetine bankininknyste taip dažnai, žino, kaip pradžioje vargina tie visokie registravimaisi, įvedinėjimai duomenų, pradžioje pilna neaiškumų visokių- o aš dar tokia išsiblaškiusi nuo vaikystės- tai pastoviai, visur, kur reikia ką pildyti, nuolat ką nors blogai užpildau- tai kol neįpratus, tai man doh.gif doh.gif tokie dalykai kaip įkyrūs atrodo... Todėl tai, kad pagaliau prisiruošiau- man pačiai thumbup.gif

Jei kas nors gausis- žinoma, padarysiu foto reportažiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
o del loofos tai kur siu seklu galima isigyti?ir kam sis augalas priskiriamas cukinijoms ar agurkams ar dar kam?nes lakstau po parduotuves ir pamatau seklu skyriu ir ieskau loofos bet nerandu..... verysad.gif
Papildyta:
ir dar vienas klausimas del maistiniu dazu.Per velykas buvo tokie dazai, jie padeti kaip kiausiniu dazai, bet yra skirti tekstilei dazyti.ar jie tinkami dazyti muiliukams?ir ar jie laikomi maistiniais dazais(kazkodel nemanau kad jie maistiniiai....abejoju)? g.gif
Atsakyti