Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

QUOTE(Gabii__ @ 2008 03 21, 17:27)
mergaites noriu patarimo...perkaicius visas temas galva net susisuko...bet pamaniau, kad pirma karta darant gal reiketu pabandyti visai paprasta varianta...jei daryciau taip: glicerinis muilas...ipilciau vandens, viska islydiciau ant ugnies, tada ant galo sudeciau ar tai kavos tirsciu ar tai kokiu dazu maistiniu, imesciau  kokiu zoleliu, ir paskui ispilstyciau i formeles, tada dedu i saldytuva, sustingus islupu is ju ir dziovinu....gautusi???ar kazko reiketu dar deti???gal ka praleidau??? g.gif  4u.gif


Reiks ir man taip pabandyti. Tik aš noriu muilų likučius, daigiausiai ūkiško, surinkti į vietą biggrin.gif Gal pora saujų susirinko. Tik va ten glicerino nerasta g.gif Gal man kelis lašus kosmetinio glicerino įlašint unsure.gif
Atsakyti
aš jau pabaigiau muilo virimą iš visokių kitokių muilų,dabar naudoju tik tam skirtą muilo bazę ir niekas nebesmirda ir garantuota,kad viskas gausis.
Atsakyti
Nesigavo pirmasis biggrin.gif

galiu parodyt.. http://public.fotki....arbomuilas.html

Dariau iš ūkinio muilo tikėdamasi kad kvapas dings. Taciau jis tik sustiprėjo unsure.gif Fui biggrin.gif Ir šeip netinkami priedai sugadino visa vaizda lotuliukas.gif Žodžiu biggrin.gif

Dar va gaminimo eiga http://public.fotki....s/muilo-gamyba/
Atsakyti
JuzTea - tai čia dar gerai pas tave bigsmile.gif Aš va, viriau ir ligoniukas vienas staigiai į namus išsikvietė. Tai aš tą puodą po stalu, kad kas maistu nepalaikytų ir išlėkiau. Po kelių dienų prisiminiau doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 24, 13:23)
aš jau pabaigiau muilo virimą iš visokių kitokių muilų,dabar naudoju tik tam skirtą muilo bazę ir niekas nebesmirda ir garantuota,kad viskas gausis.


as ir meilai pirkciau bazes ax.gif , jei jos butu naturalios
Atsakyti
kas yra natūralu ? teks tau pačiai iš pelenų virtis,tai bus natūralu,nieko nėra natūralaus iš gamyklos.....
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 25, 22:34)
kas yra natūralu ? teks tau pačiai iš pelenų virtis,tai bus natūralu,nieko nėra natūralaus iš gamyklos.....

esi neteisi,kad nieko nera naturalaus is gamyklos -juk weleda, logona ir pan. sugeba pagaminti naturalius muilus mirksiukas.gif
tikrai nebutina nieko virti is pelenu, o naturalu tai kas be glikoliu, peg'u, edta, parabebu ir pan. todel ir renkuosi naturalios sudeties muilus bazei, o ne visokia a la naturalia "sintetika" ax.gif
Papildyta:
kita vertus, as neprarandu vilties surasti ir naturalios muilo bazes, esu tikra,kad ir tokios buna-juk ne visi sintetika naudoja g.gif
Atsakyti
aha,norėjau klausti,gal kartais esi radusi kur pasaulyje ir natūralią bazę.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 25, 23:13)
aha,norėjau klausti,gal kartais esi radusi kur pasaulyje ir natūralią bazę.

kol kas rimtom paieskom neuzsiemiau rolleyes.gif , bet jei pavyks - butinai pasidalinsiu info
Atsakyti
šiame paveikslėlyje slepiasi šviežias muiliukas su lufta ir jūros kvapu

user posted image
Atsakyti
Aš norėčiau paklausti, kiek ir ko geriausiai dėti į tą gatavą muilo bazę. T.y. kai išlydai tą bazę, tai kiek dar gali įpilkti skysčio, kad po to sustingtų ? Pirkau iš senasnaujas.lt, tai ant etiketės visai nieko neparašyta, nei kaip naudoti, nei kokiais santykiais dėti ingredientus......gal kuri bandėt su ta baze, gal galit parašyti kokį receptą ???? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2008 04 19, 17:22)
Aš norėčiau paklausti, kiek ir ko geriausiai dėti į tą gatavą muilo bazę. T.y. kai išlydai tą bazę, tai kiek dar gali įpilkti skysčio, kad po to sustingtų ? Pirkau iš senasnaujas.lt, tai ant etiketės visai nieko neparašyta, nei kaip naudoti, nei kokiais santykiais dėti ingredientus......gal kuri bandėt su ta baze, gal galit parašyti kokį receptą ???? blush2.gif

jai gatave baze, tai nieko pilti daugiau nereikia, na isskyrus norimus kvapus, aliejukus, dazus, ar siaip ka ten dar galima, paprasciausiai dvigubam puode istirpini ir pilstai i formeles
Papildyta:
oi truputi nuskaiciau ne taip, sorry nelabai cia patareja gqliu buti blush2.gif , bet tikrai atsimenu kaskur sioja temoje buvo tie recaptukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 19 balandžio 2008 - 16:28