Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

Nu gavosi beveik š... doh.gif Jau dabar trupa, o kai kur tas Palmolive nesukibo su baltu muilu... verysad.gif
Na,bet aš šitaip nepasiduosiu! Trys laisvos dienos, tai jau prisieksperimentuosiu, kol gausis kas nors rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2008 02 11, 18:10)
Sveikutes, tai prisiviriau vien zodz siendien......... nekas gavos.... tikriausiai del to kad labai skubejau, nes turejau tik valanda iki brangiojo gryzimo, o norejau ce jam staigmena padaryt...
taiva su pienu kai viriau baisiai sviro, lipo viskas lauk, bet normaliausiai istirpo ta Apta
Kiti kurie su vandeniu dariau tai y gumulus susoko, kose belekokia gavos.... dejau visokios nesamones, maistiniu dazu....nelabai kaip... Kame kazin reikalas kad taip susoko y gabalus??? Viriau iskart ant ugnies, nes vandeny niekaip netirpo...

Sakykit merginos, ka dabar daryt su tais supjaustytais muilais? juos siltai ar saltai det?? kolkas pridengiau lekteje su maistine plevele. Kazkur skaiciau kad kiekviena muiliuka vyniot y plevele ir laikyt, tik neaisku ar siltai ar saltai
Plyyyz parasykit. Gal ir buvo tas minima anksciau, tik kol vakar visas 3 temas suskaiciau, galva apsisuko

P.s Nuo to muilo gaminimo kvapo labai bloga pasidare............

visai grazus muilas gavosi thumbup.gif thumbup.gif ,nors matosi kad neistirpo, man irgi netirpo ir vandens vonioje kaitinau, ir ant elektrines virykles tiesiai su puodu padejus kaitinau, ir galiausiai i mokrobange buvau sukizus, vistiek niekaip nenoreji istirpti schmoll.gif , nuo kvapelio ir man nekaip buvo, net atidaryti langai negelbejo, bet finale daug as ten jo prisiviriau, kad net deti neturejau kur lotuliukas.gif , kadangi i jokia plevele nesusukau, tai sudziuvo , susiraukslejo ir nelabai isvaizdus pasidare, kita karta kai virsiu (kai sita sunaudosiu nes dar daug turiu biggrin.gif ), tai formuosiu i dideli gabala, tada palauksiu pora savaiteliu kol gerai perdzius ir tik tada jau kietai sustengusi pjaustysiu, gal tada taip nesusirauksles

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 02 13, 23:50)
nu va, pagaliau isbandziau ta skaidria baze. Ji labai miksta -tad istirpo per kelias minutes-pyliau migdolu alieju, apelsinu EA, vaniles esencijos, kavos tirscius. Kvapas  wub.gif , taciau matyt, per riebi mase gavosi, nes kavos tirsciai nusedo i apacia  wub.gif , bet nusiplovus rankas - svelnumas neispasakytas  ax.gif
Mase tikrai skaidri, aliejus ja siek tiek "sumatina"
Sorry, uz nuotraukas, bet ryt jie iskeliauja ir neturiu kada daryti reportazu  blush2.gif

labai simpatiski muiliukai thumbup.gif , tik as jai kada toki virsiu (o greiciausiai taip ir darysiu) tai tikriausiai nenaudosiu kavos tirsciu, man noretusi kokiu ryskiu spalvu raudonu zaliu ar kokiu melynu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Greipfrukte @ 2008 02 15, 19:32)
Nu gavosi beveik š...  doh.gif  Jau dabar trupa, o kai kur tas Palmolive nesukibo su baltu muilu...  verysad.gif
Na,bet aš šitaip nepasiduosiu! Trys laisvos dienos, tai jau prisieksperimentuosiu, kol gausis kas nors  rolleyes.gif

nu ir prajuokinai lotuliukas.gif , sekmes ekspermentuoti, ziurek namu i ora nepaleisk mirksiukas.gif
Atsakyti
Karvytė mano pačios lietas muilas iš muilo bazės su ožkų pienu ir tokios bazės plius levandų eterinis aliejus iš šios kompanijos ir vilnos rutuliukai.

user posted image

kaukė išlieta iš tokios muilo bazės ir to paties levandų eterinio aliejaus
Papildyta:
user posted image

Atsakyti
Nu labai faini thumbup.gif

O bazę pati siunteisi?
Atsakyti
Labai idomus Lacheses muiliukai!

reiks ir man kada prisiruost pabandyt 4u.gif
Atsakyti
Šita bazė paskutinis likutis iš amerikos rolleyes.gif dabar tai pirksiu iš senas naujas.
Atsakyti
grazius muiliukai thumbup.gif teko ir man bandyti juos gaminti deja gavosi doh.gif sh.... o is kur jus perkate maistinius dazus vonios bomboms?
Atsakyti
mergaites noriu patarimo...perkaicius visas temas galva net susisuko...bet pamaniau, kad pirma karta darant gal reiketu pabandyti visai paprasta varianta...jei daryciau taip: glicerinis muilas...ipilciau vandens, viska islydiciau ant ugnies, tada ant galo sudeciau ar tai kavos tirsciu ar tai kokiu dazu maistiniu, imesciau kokiu zoleliu, ir paskui ispilstyciau i formeles, tada dedu i saldytuva, sustingus islupu is ju ir dziovinu....gautusi???ar kazko reiketu dar deti???gal ka praleidau??? g.gif 4u.gif
Atsakyti
na manau jei desi kavos tirsciu tai kam reikia maistiniu dazu.o siaip kai desi ingridiantus ziurek kad nesipjautu kvapai nesudek vienam muoliukui visko ko turi nes gausis sh...visko po truputi nes esme ne kiekybeje ingrientu o kokybeje
Papildyta:
jei ka ten muiliukas ne muoliukas blush2.gif
Atsakyti
dekui labai cool.gif eisiu bandyti...beto maistiniu dazu nerandu pirkti..arba as kazko nerandu, arba ju nera ... g.gif
Atsakyti
deja kur isigyti maistiniu dazu negali pasakyti nes ir pati nezinau tad ir man butu idomu suzinoti kur ju buna?
Atsakyti
Taigi dabar tų maistinių dažų kaip tik pilna bigsmile.gif Kiaušinių dažai yra maistiniai mirksiukas.gif
Atsakyti