Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

Linutuk, žinok, bandžiau aš su abiem mikseriais. Tai tas antrasis blogai tuo, kad nuo jo taškosi... O kai verdi su natrio šarmu... na.. nesinorėtų kad labai jis taškytųsi... biggrin.gif Kiek bandžiau, vis dėl to teko nusipirkti tą su kotu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2008 12 07, 20:23)
Linutuk, žinok, bandžiau aš su abiem mikseriais. Tai tas antrasis blogai tuo, kad nuo jo taškosi... O kai verdi su natrio šarmu... na.. nesinorėtų kad labai jis taškytųsi... biggrin.gif Kiek bandžiau, vis dėl to teko nusipirkti tą su kotu smile.gif
aciu, jau ir pati susivokiau doh.gif , nes vakar kaip tik blynam tesla plakiau ir apsitaskius aplinkui is karto susivokiau kad netiks doh.gif
Atsakyti
merginos, gal galite patarti: noriu kaledom pridaryt muiliuku, bet galiu tik treciadieni-ketvirtadieni tuo uzsiimt, ar spesiu juos sudziovint?...
lydysiu sonett muila su pienu, medum, kvapais ir netirpiais priedais.
s.o.s. :)
Atsakyti
Sveika, gabriele smile.gif
na mano mažytė muilų virimo patirtis rodo, kad jau vėloka g.gif
Nes man normalus muilas (nesusitraukęs, kvapnus ir skaniai atrodantis) pavyko iš trečio karto lotuliukas.gif Pradžioj jie visi tokie nieko, bet po 3 savaičių tie, kuriuos viriau 1kart ir jau yra gerai išdžiūvę, taip susitraukė į ožio ragelį, kad tikrai negalėčiau jų dovanot doh.gif
Bandyt tai bandyk, bet dovanų Kalėdoms kitų pasiieškok tongue.gif O jei pavyks - turėsi malonių dovanėlių kitoms progoms ar be progos 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Sveikinu visas su sv Kaledomis 4u.gif ! Kazkodel temele visai nutilo g.gif ? Skaitau apie jusu gaminamus muilus ir seiles tista. Labai jau ir man rupi muilo gamyba. Labiausiai noreciau pasigaminti nuo A iki Z (is tauku ir sarmo). Bandziau perdirbti vaikiska muila, gavosi neblogai, bet tai nera gamyba, tik perdirbimas. Kazkam buvo idomu, kaip pasigaminti skysto muilo, tai radau informacijos, kad reikia naudoti ne natrio hidroksida, o kalio hidroksida. O norint pasigaminti skaidraus muilo reikia deti spirito 80 laipsniu. Turiu nusirasiusi ir pora receptuku. Jei kam nors idomu kita karta idesiu.
Atsakyti
Nu merginos jus dar ir muilus pacios gaminate? Va cia tai kai pamaciau tema, tai ir issiziojau!! OHO!!! Saunuoles biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas zinote, kur Vilniuje butu galima isigyti sarmo muilo gamybai? Klausiu, nes pacios rasete, kad is Zirmunu parduotuve issikele. Labai aciu.
Atsakyti
nu fantastika, ir man reiks kada pamegint . tik labai jau daug skaityt ir mokintis:)
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2008 12 30, 21:22)
Gal kas zinote, kur Vilniuje butu galima isigyti sarmo muilo gamybai? Klausiu, nes pacios rasete, kad is Zirmunu parduotuve issikele. Labai aciu.

Man irgi rūpi, kur jo gauti unsure.gif
Atsakyti
Ar tikrai išsikėlė?? Pabandykit pasiskambint (www.avsista.lt) ir paklauskit jų, jie tikrai turėtų žinoti, kur dar galima įsigyti. Paskutinįkart pirkau kažkokioj įmonėj netoli oro uosto, kirtimuose, avsista mane ten ir nusiuntė. Bet nei pavadinimo, nei adreso nebeatsimenu... Tik nuvažiuot turbūt atsiminčiau kaip... smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti