Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 23, 21:55)
as ji turiu ir jis tikrai skaidrus, joks ne apta  schmoll.gif


Ir kaip rezultatai? Ar patenkinta?- įdomu būtų pamatyti..
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 01 23, 11:52)
Ir kaip rezultatai? Ar patenkinta?- įdomu būtų pamatyti..

kai pabandysiu -butinai parodysiu, tikiuosi iki valentinkes ka nors sugebesiu dovanu padaryti blush2.gif
Atsakyti


Nu va, išbandžiau vonioje tą su želatina bombą, kur sakiau- nu visai gerai lygtai- šnypštė ir ištirpo gerai- ir vonioje želė nepasidarė, nors dėjau visą pakelį beveik į tą burbulą thumbup.gif Tik nežinau ar tas šnypštimas pakankamas, nes kiek aš darau, su želatina ar be, tai man kažkaip per mažai šnypščia- bet tie kur be želatinos- nepasakyčiau kad šnypštė daugiau.. Pirktinių bombų labai seniai benaudojau, tai neprisimenu ar jos ten labai šnypščia, tai nėra su kuo palyinti savo bombas biggrin.gif Įdomu būtų specialiai kada nusipirkti, ir palyinti su savo, kad matytųsi kokybės skirtumai, ką reiktų tobulinti man, ir ką galima padaryti geriau nei pirktiniuose.

Šiaip nepastebėjau, kad bombos su želatina šnypštų mažiau nei tradicinės- bet aš į tradicines kažkaip dėdavau daugiau aliejaus ir krakmolo, nes labai norėdavau, kad būtų lyios ir tvirtos- tai dar kai nėra su kuo palyginti, tai man jos vienodai šnypštė, lyg ir... Gal tos, kurios tik iš sodos ir rūgšties šnypštų dar labiau g.gif - dar jų neišbandžiau, tai sunku lyginti....

Tos kur su želatina- geros tuo, kad tokios tvirtos gavosi ir lygios, netrupančios, nors į grindis trankyk- ir spalvą gražią ir ryškią išlaiko- ir kvepia uogom- nei dažų nei kvapų nereikia- viskas nuo želatinos spalvotos- atrodo galima būtų įvairesnių formų daryti, įmantresnių, ir nesutrupėtų al g.gif

O iš tos gipsinės formos kur dariau- niekaip išimti negaliu bombos- ir trankiau ir stuksenau ir kraštus pakrapščiau.. Bet man taip kartaiis būdavo ir su kitom- plastmasinėm formom.. Todėl, matyt geriausiai iš kokio silikono ir gumos daryti tokias formas, ad bent kiek lankstytųsi..

Merginos kažkada puse lūpų buvo užsiminę, jog girdėjo kaip reiika daryti formas iš silikono- bet plačiau apie tai neradau rankdarbių forumuose, nei prei gipso liejinių nei kitur... Gal kas bent žino kur įsiyti silikono ir koks jis ten turi būti? Ir kokia ta forma gaunasi- nors kiek lanksti, ar tokia kaip iš putplasčio? O gal kaip iš tarpiklio kur sandarinti langams ar namų plyšiams (toks purškiamas geltonas, kaip patalas išsipučia gumbais, pripurškus)- gal tai ir yra tas silikonas? Nu neįsivaizduoju apie kokį silikoną ten kalbėjo, gal kas žino (silikoną, iš kurio galima formas daryti įvairiems liejiniams)?
Atsakyti
Labai gaila, kad neturiu vonios, tik dušą smile.gif Tikrai susigundyčiau tom bombom.

Užsisakiau tos skaidrios muilo bazės iš senasnaujas ax.gif Dabar kažin ar ką nors darysiu, nes reikia egzaminams ruoštis. Bet kai ta bazė mūsų provincijoj tokia retenybė, tai nusprendžiau griebti, kad po to ntektų nagų graužtis.
Atsakyti
Seniai skaitinėju šitą temą...Nusipirkau ir aš iš "senonaujo" tą skaidrią muilo bazę, tai noriu išbandyti. Pasakykit, ar ją reikia sutarkuoti ? Ar gamybos procesas toks pat kaip ir su Apta ? Nes ant pakelio nieko ten neparašyta, nei kaip ir kiek kaitinti, nei ar reikia sutarkuoti...Gal kuri jau bandėt ?
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2008 01 30, 10:09)
Seniai skaitinėju šitą temą...Nusipirkau ir aš iš "senonaujo" tą skaidrią muilo bazę, tai noriu išbandyti. Pasakykit, ar ją reikia sutarkuoti ? Ar gamybos procesas toks pat kaip ir su Apta ? Nes ant pakelio nieko ten neparašyta, nei kaip ir kiek kaitinti, nei ar reikia sutarkuoti...Gal kuri jau bandėt ?


svarbiausia nepilti vandens, manau
jei sia savaite pavyks -pabandysiu ir tada galesiu parasyti kaip ten sekasi tirpinti
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 30, 18:47)
svarbiausia nepilti vandens, manau
jei sia savaite pavyks -pabandysiu ir tada galesiu parasyti kaip ten sekasi tirpinti

O kaip be vandens ištirpdyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2008 01 30, 21:17)
O kaip be vandens ištirpdyti  g.gif


viename video maciau, kad pripjauste tos mases i inda, kuri istate i kita puoda su vandeniu ir ant dujines. karstame vandenyje ta mase istirpo ir jas ispylste i formeles
Bent jau as tikrai neskiesiu vandeniu, bet aliejaus bandysiu pilti+eteriniu
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 01 30, 22:48)
viename video maciau, kad pripjauste tos mases i inda, kuri istate i kita puoda su vandeniu ir ant dujines. karstame vandenyje ta mase istirpo ir jas ispylste i formeles
Bent jau as tikrai neskiesiu vandeniu, bet aliejaus bandysiu pilti+eteriniu

Būtinai parašyk po to, kaip seksis. Man truputį baisu eksperimentuoti su tokiu brangiu muilu blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galit atsakyti, ar tinka glicerininis muilas iš paprastų parduotuvių, toks nesupakuotas, tik lipdukas priklijuotas? Jo toks savotiškas kvapas, šiek tiek ūkinį muilą primena...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 31 sausio 2008 - 12:15
Aprašymas muilo man primena Apta ;] irgi nesupakuotas, glicerininis, tiesiog su lipuku ;] Gal ir tiktų manau smile.gif Nors nesu čia didelė ekspertė šitoj srity blush2.gif
Atsakyti
muilo bazė tirpsta kaip vaškas,tiesiog pati išsilydo į skystį.bet ir viršs apstengsta labai greitai .
Atsakyti