Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

sedziu sau ramiai lietuvoje.. toli nuo savo muilo gaminimo irangos, tai ir tyliu biggrin.gif

bet sekmadieni jau skrendu namo mirksiukas.gif thumbup.gif

ar tu bandei kokius muilus kurti?
Atsakyti
Ir ko tu taip tyliai LT sedėjai? niu va verysad.gif arbatos jau nebespėsim išgerti doh.gif Na teks tau kitą kart atskristi mirksiukas.gif Dėl muiliukų virimo tai truput įsudėtinga, MB pakankamai prieš ir visomis keturiomis, tai kol kas aš taip ramiai , kaip palaikymo komanda biggrin.gif , nors jau viską turiu. g.gif Na dar naujas šeimos narys pas mus atsirado, kuris nuolat kiša savo nosį kur reikia ir kur nereikia, tai tokia ir ta muilavirio situacija doh.gif
Atsakyti
o as norejau pasidometi, zinau kad galima ir ranka ilgai sukant prisukti ta muila rolleyes.gif , bet dauguma filmuku perziurejus maciau, kad naudojasi tokiu daigciuku

user posted image,

o jai as ji pakeisciau tokiu mikseriu g.gif , gal nieko butu, nes vis brandinu ta minti apie muiliuko gamyba, bet nors ir dar tolimi planai vis tik paletukais ruosiuosi ax.gif

user posted image
Atsakyti
LINUTUK, toks mikseris muilo masę maišant mano supratimu, greitai perdegtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 12 04, 20:56)
LINUTUK, toks mikseris muilo masę maišant mano supratimu, greitai perdegtų  mirksiukas.gif
manai perdegtu g.gif , o kazin kaip ilgai plakti reikia g.gif , galvojau tas mikseris bus geriau nei nieko doh.gif , reiks per nauja galvoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
prisipirkau skirtingos bazes, pradejau daryti o ji smirda... noras visas pradingo daryti muila... kur dabar tas formeles deti..
Atsakyti
QUOTE(aint @ 2008 12 05, 23:01)
prisipirkau skirtingos bazes, pradejau daryti o ji smirda... noras visas pradingo daryti muila... kur dabar tas formeles deti..



Kokią pirkai ? g.gif specialią lydymui? ar kokį APTA? g.gif

Ir smulkiau papasakok kaip ką darei? mirksiukas.gif gal dar ne viskas taip prastai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 05 gruodžio 2008 - 23:14
bandziau ir vandeniu lydit ( na kaip reikia, pagal taisykles, ) ir mikrobanginej.. vos tik issilydo neimanoma, pykina mane iskart... bandziau ir glicerinine ir augaline baze.. ji ir kieta man nemaloniai kvepejo, gal baze tokia pasitaike... kai parduotuvej pirkau paprasta maza gabaliuka, normalus kvapas buvo, vos jautesi, o sitos gal brokuotos, tik ozkos pieno nesmirdejo dar. kai lydziau galvojau kvapu dadesiu ir praeis.. dar blogiau... jos smirdi tesiog ir tiek, su jom ir daryt nieko nereikia..


QUOTE(irmulia @ 2008 12 06, 00:06)
Kokią pirkai ?  g.gif  specialią lydymui? ar kokį APTA?  g.gif

Ir smulkiau papasakok kaip ką darei?  mirksiukas.gif  gal dar ne viskas taip prastai  mirksiukas.gif

Atsakyti
g.gif tikrai įdomu ko jos taip smirda g.gif o galiojimo laikas buvo ant įpakavimo parašytas? nors toks dalykas kaip ir negali būti pasenęs... g.gif ar klystu?
Atsakyti
tikrai keista del to kvapo g.gif , as pirkusi ir ta skaidre ir balta muilo baze, no jokio kvapo, sakyciau bekvapes unsure.gif , gal ilgai kaitinai g.gif g.gif g.gif , nesuprantu g.gif

jai sakytum, kad is aptos darei, tada jo, kvapas tikrai yra, ir tie kvapai sunkiai ji paslepia g.gif
Atsakyti
Na ka, uzsikreciau ir as situo muilo virusu.. ax.gif Prisipirkau muilo ir va dabar laukiu kol sustings mano muilas.. bigsmile.gif
Atsakyti
Na va ir rezultatai... blush2.gif http://public.fotki....atvaizd020.html
Atsakyti