Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

Lašeli 4u.gif 4u.gif

Baisu, kad tos muilaligės bacilos ir link manęs slenka lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kol kas skaitau,skaitau, žiūriu, grožiuosi ir kaupiuosi....
(kažin, kaip vyras reaguotų, kai grįžęs iš darbo rastų žmoną ne valgyt gaminančią, o...muilą verdančią?... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
Padariau savo pirmąją bombą:
user posted image
Gavosi lyg ir kieta, labai stipriai nespaudžiojau, bet palietus tokia kaip ir trupiniuota, kažin kodėl. g.gif
Ir galų gale sugalvojau pasidaryti muilo. doh.gif
Nusipirkau Apta ir bandžiau lydyti mikrobanginėje, gavosi va kas:
user posted image
Ar galiu bandyti dar ją lydyti puode ant ugnies ar jau mesti lauk verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2008 11 26, 19:51)
Padariau savo pirmąją bombą:
Gavosi lyg ir kieta, labai stipriai nespaudžiojau, bet palietus tokia kaip ir trupiniuota, kažin kodėl. g.gif



Šauniai atrodo tavoji vonios bomba thumbup.gif

Manau, kad nuo suspaudimo priklauso jos kietumas g.gif


QUOTE(Kozete @ 2008 11 26, 19:51)
Ir galų gale sugalvojau pasidaryti muilo. doh.gif
Nusipirkau Apta ir bandžiau lydyti mikrobanginėje, gavosi va kas:
Ar galiu bandyti dar ją lydyti puode ant ugnies ar jau mesti lauk verysad.gif


Aišku, kad bandyk mirksiukas.gif aš lydydama APTA pyliau tikrai nemažai vandens ir tai masė nesigavo tolygi tokia su trupinukais - bet jie tikrai netrukdo supylus į formeles mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 lapkričio 2008 - 20:29
Ką gi- mano pirmieji blyneliai džiūsta ant radiatoriaus: tongue.gif
Tirpdžiau Tindi rindi muiliuką, pyliau šlakelį alyvuogių aliejaus, dėjau cinamono ir kavos. Sunkiausia buvo sulaukt, kol muilo drožlės visiškai ištirps - maišiau jas puode tiesiai ant l.mažos ugnies. Kažkur skaičiau, kad negerai muilą virt ilgiau nei 10 min - bet man tikrai ilgiau užtruko. Šiaip masė gavosi gana vientisa, bet visokių gumuliukų vis tiek buvo - kažin ar įmanoma išgauti visiškai vientisą masę?
Gavosi rudi "blyneliai", apykiečiai. Dailumo nelabai gal dailūs:), bus įdomu išbandyt ar putos, ar teks mest lauk:)
Šiandien vėl nusiteikus eksperimentuot... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuostabumelis @ 2008 11 27, 10:36)
Ką gi- mano pirmieji blyneliai džiūsta ant radiatoriaus: tongue.gif
Tirpdžiau Tindi rindi muiliuką, pyliau šlakelį alyvuogių aliejaus, dėjau cinamono ir kavos. Sunkiausia buvo sulaukt, kol muilo drožlės visiškai ištirps - maišiau jas puode tiesiai ant l.mažos  ugnies. Kažkur skaičiau, kad negerai muilą virt ilgiau nei 10 min - bet man tikrai ilgiau užtruko. Šiaip masė gavosi gana vientisa, bet visokių gumuliukų vis tiek buvo - kažin ar įmanoma išgauti visiškai vientisą masę?
Gavosi rudi "blyneliai", apykiečiai. Dailumo nelabai gal dailūs:), bus įdomu išbandyt ar putos, ar teks mest lauk:)
Šiandien vėl nusiteikus eksperimentuot... blush2.gif


Pasiskaiciau jusu ir as galvoju kaip tu pradeti , pirmus 'blynus' is tindi rindi , ydomu kaip sekesi rolleyes.gif
Atsakyti
as tai nedarau muilo. bo bandziau nesigavo kaip tikejausi. doh.gif dar man atrodo apsinuodijau tais apta garais, nes dar igai pauostyt jo negalejau. bet va radau natycia toki psl. pasiziurejus ir vel susigundyt galiu doh.gif http://www.essenceof...eltandPour.html
Atsakyti
Dedu savo pagamintus muilus.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 gruodžio 2008 - 12:15
QUOTE(jurate4 @ 2008 12 03, 22:19)
as tai nedarau muilo. bo bandziau nesigavo kaip tikejausi.  doh.gif  dar man atrodo apsinuodijau tais apta garais, nes dar igai pauostyt jo negalejau. ..


Apsinuodijai? g.gif kiek man pačiai teko virti tai viskas ok mirksiukas.gif


QUOTE(minte_7 @ 2008 12 04, 12:03)
Dedu savo pagamintus muilus.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai dailūs wub.gif

Sveika įsijungusi į muilininių gretas mirksiukas.gif

o dabar papasakok iš ko virei, kaip darei, dažei ir tt.t.t. - labai smalsu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Įpatingai tas pirmoje nuotraukoje toks kaip mozaikinis žalios spalvos thumbup.gif

Ir žvaigždutė su karvute thumbup.gif Tai skaniai atrodo, kad radusi šaldytuve tikrai pagalvočiau kad tai kokie šokoladiniai saldainiai wub.gif
Atsakyti
Nuotraukas įdėjau išvaizdesnių muilų.
Tie, kurie su visokiais, na sakykim, sveikais priedais, gražūs nesigavo.
Čia, kur balti su mėlynom ir ružavom drožlėm, tai drožlės iš "Palmolive" muilo, o į baltą masę jau visko pridėta - pagrindas vaikiškas muilas +kokoso aliejaus, į vieną dėjau pieno, i kitą - rūgpienio.
Įdomiai gavosi su "karvytės" ruda spalva. Norėjau išgauti natūralią raudoną spalvą. Pasidariau ryškiai raudono nuoviro iš kinrožės. Tačiau, kai supyliau į muilą - rezultatą matote - ruda murzinai.
Tiesa, vakar viriau iš vaikiško muiliuko+ rapsų aliejus, kokoso aliejus ir alijošiaus sultys (vietoj vandens), kvietinių sėlenų, apelsinų eterinis aliejus. Turėtų gautis švelnus. Dabar džiūva.

Noriu aprašyti vieną nepavykusį eksperimentą. Gal kam kils tokia pati mintis - kad nedarytų mano klaidų. Norėjau pagaminti muilą su vonios druska. Maniau bus graži spalva ir tuo pačiu kvapas. Kai sudėjau druską, visą muilo masę sutraukė. Po to ką bedariau (pyliau vandens, aliejaus) -jau nebeišgelbėjau. Muilas sušoko tokiom kruopelytėm ir visiškai nesilipdė į vieną bendrą masę. Kaip varškė.
Atsakyti
QUOTE(minte_7 @ 2008 12 04, 11:03)
Dedu savo pagamintus muilus.


kokie saunus muilai bigsmile.gif wub.gif
man irgi pirmas i akis krito tas zalias.. thumbup.gif
bet ir rausvas, ir margi labai idomus ir grazus.. o jau karvyte ... wub.gif
Atsakyti
Daddygirl - sveika, senai matyta bigsmile.gif kur pradingusi buvai? 4u.gif

Atsakyti