Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

merginos, ar glicerino baze turi smirdeti? nusipirkau.. o ji turi specifini kvapa, nepernesu jo, kvepia ne kaip normalus muilas bet smirda.. ir jokie kvapai nepadeda.. gaunas toks idomus kvapas... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(aint @ 2008 10 30, 20:30)
merginos, ar glicerino baze turi smirdeti? nusipirkau..  o ji turi specifini kvapa, nepernesu jo, kvepia ne kaip normalus muilas bet smirda.. ir jokie kvapai nepadeda.. gaunas toks idomus kvapas... sad.gif



g.gif šiaip tai neturėtų būti kvapo, bent mano bazė nesmirdėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(minte_7 @ 2008 10 30, 19:04)
Labas muilininkės,
rašau pirmą kartą.
Mano kelias pas Jus atvirkštinis. Pirma aš pasigaminau muilą prieš kelias dienas(šio darbo planavau imtis jau nuo pavasario). O tik tada pradėjau domėtis internete kaip jį galima būtų patobulinti... Ir užsiroviau ant Jūsų. Per dieną perskaičiau viską ką čia prirašėt, pasižiūrėjau nuotraukų. Šaunuolės, darbai nerealūs. Dabar dar labiau degu noru ką nors dar sukurti.
Mano pirmi blynai tokie: 1. Ūkiško muilo pagrindas + rafinuotas kokosų aliejus, kanapių aliejus, kava, imbiero milteliai.
2. Baltas muilas-vaikiškas, kokoso aliejus, saulėgrąžų aliejus, medetkų žiedlapiai,
kėnio aliejus.
3. Kaip antras, tik vietoj medetkų - cinamonas ir imbieras.
Gavosi gražūs, greičiausia tik man jie taip atrodė, kol nemačiau jūsiškių.
Manau savaitgalį dar ką nors kursiu. Jei priimsite į savo šiltą muilininkų šeimą, įdėsiu nuotraukų.


sveika prisijungus

laukiam nuotrauku clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
sveikos gyvos,

aš pastrigau, tiksliau - naoh man neatkeliauja, tai dabar valgom natūralią duoną ir natūralų jogurtą smile.gif nu, vis randu kuo užsiimti. Labai noriu greičiau vėl išvirti muilo, pasiruošti dovanėlių kalėdoms. na, bet jei negausiu to šarmo, gaminsiu vonios bombeles...
O jūs šaunuolės, bandykit, dalinkitės.
daddygirl - sėkmingos ir lengvos jums kelionės į LT, ir laukiam to druskos muilo recepto - suintrigavai ir palikai tongue.gif
Papildyta:
tiesa, pamuilinau jau saviškius - senesnis putoja geriau, šviežesnis pagal skaičiuoklę turėjes super duper putoti, kol kas tuo nepasireiskia, bet, man rodos jam dar bresti ir bresti, kur ant radiatoriaus smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos

Prisiziurejau visokiu grozybiu! nuspredziau ir as pagaminti muiliuku. Gaminau is labai minimaliu atsargu. Bet gavosi neblogai. hihihi.gif jei turesiu laiko veliau ikelsiu foto.
Tik kai dejau i kamera, kreivai sudejau.Tai biskuti deformavosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jomantukass: 10 lapkričio 2008 - 15:46
Merginos, dariau bombas pagal šį Elzedos receptą:

Reikės:
2 šaukštų krakmolo,
2 šaukštų citrinos rūgšties,
60g sodos.

viska persijoti
i kita dubeni:

3 saukstai aliejaus (geriausia- migdolu ar kt rieshutu, sezamu)
keletas lashu aromatiniu alieju (kokius megstat)
truputelis valgomuju dazhu

viska sumaishyti kartu ir 'idaryti' teniso kamuoliuka.
Galima naudoti ir lauko teniso kamuoliuka,maishyti keleto spalvu mase, ilashinti vitamino A ar E, ideti kiek avizhu miltu ar dribsniu jautresnei odai

Bet dariau ne burbulą, o paprastą formelę užpildžiau šiuo mišiniu, po paros išverčiau ant laikraščio ir jau praėjo kokia savaitė, o ta bomba labai trapi. Kiek laiko jūs jas džiovinate? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės,

noriu pasirodyti kokių muilų aš priviriau doh.gif
Pirmas blynas nelabai pavykęs buvo, o šis antrasis truputį geresnis. Jau negėda ir žmogui parodyti lotuliukas.gif

user posted image
Čia su luffa ir palmolive(turėjau visokių likučių nuo pirmo blyno, tai panaudojau) ax.gif
user posted image
Šitas iš Apta, palmolive ir levandų et. aliejaus. ax.gif

Vyras sakė, kad jam pirmas atrodo kaip pyragas-vyniotinis, o antras kaip paukščių pienas su žele. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingushka: 20 lapkričio 2008 - 23:06
QUOTE(ingushka @ 2008 11 20, 23:02)
noriu pasirodyti kokių muilų aš priviriau doh.gif
thumbup.gif fainuoliski gavosi mirksiukas.gif MB irgi panasiai komentavo mano damintus muiliukus lotuliukas.gif , tik jo zodziai buvo mazdaug tokie, "-kaip desertinis suris, isimk is saldytuvo, dar netycia suvalgyti bandysiu-", lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
čia mano šio savaitgaliu pasižaidimai su muilo baze
user posted image
labai atpalaiduojanti veikla,patiko thumbup.gif
Žalias-su mėtom,rudas-su cinamonu,raudoni-dažai+levandų et.al.,rausvi-su šafranu ir levandų et.al.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lashelis: 24 lapkričio 2008 - 11:52
thumbup.gif tema gyvuoja kaip faina.

A6 irgi jau išsitraukiau visas žaliavas iš dėžių ( teko tai padaryti kraustymosi metu) biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
virusas plinta!!!! Aš dar vakar ryte net neįsivaizdavau, kad galima namuose pasidaryti muilą, o vakare tirpau iš laimės laikydama rankoje savo pirmąjį muiliuką clap.gif nors pirmas blynas, bet labai skaniai kvepiantis kava su cinamonu thumbup.gif
Atsakyti