Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

QUOTE(Mytee @ 2008 10 11, 21:47)
o as dar norejau paklausti, kaip pasidaryti skysta muila arba duso zele ?  ax.gif sorry jei kaskur buvo rasyta ir praziopsojau   blush2.gif


Peržvelk viskas temas, turėtų būti (lyg ir dėjau į kažkurią temą vieną receptuką) mirksiukas.gif Esu kažkur nete radusi kaip gaminti namie skystą muilą g.gif reikės surasti mirksiukas.gif
QUOTE(ariele @ 2008 10 14, 07:49)
Merginos, mamytės, štai mano nuotykiai, receptas ir patarimai kaip gaminti vonios bombas:
http://bella.bellum....g/vonios_bombos 

Juk tai puiki kalėdinė/gimtadienio dovanėlė


thumbup.gif Sveika įsijungusi į mūsų būrį mirksiukas.gif Tavo bloge vonios bombų aprašymas ir foto tiesiog liuks thumbup.gif Lauksim tolimesnių eksperimentų bei tokių išsamių komentarų bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 14 spalio 2008 - 15:06
QUOTE(ariele @ 2008 10 14, 08:49)
Merginos, mamytės, štai mano nuotykiai, receptas ir patarimai kaip gaminti vonios bombas:
http://bella.bellum....g/vonios_bombos 


nu super thumbup.gif ir kaip paprasta bigsmile.gif
o cia tau vienu kartu tiek gavosi? g.gif ir kiek laiko reikia laikyti formelese ?
Atsakyti
Aciu mamytes uz komentarus smile.gif
Mytee čia gavosi vienu metu ir dar ne visos matosi, bet dariau iš dvibubos normos:) Nes bazę vistiek galima pasidaryti o po to eterinius aliejus maišyti ir pan:)
Irmulia ačiū, fotografija mano mėgstamas hobis:)
Atsakyti
sveikutes,


oooo atradau čia pas jus savo seną seną svajonę, gaminti bombikes ir muiliukus.. nesulaukiu savaitgalio, kai prasdėsiu voninius šedevrus:D
Atsakyti
Beje aš vonios bombas tai laikau labai trumpai, suspaudžiu suspaudžiu ir išverčių iš formelių smile.gif nes tada lengva pamatyti ar gerai formuojasi ar ko nors trūksta. o pats džiūvimas tai trunka iki paros laiko, bet čia vėlgi priklauso nuo dydžio ir panaudotų skysčių kiekio. Mane kartą išgelbėjo pripilimas vandes, kai bombikės nenorėjo būti sulipusios:) Šiek tiek putojo, bet teko greitai maišyti ir viskas liuks buvo...
niu laukiu daabr svarstykių parkeliaujant ir virsim muilą su šarmu smile.gif Aš APTOS bandžiau, bet ko tais juoduoti pradėjo, kažką ne taip įdėjau gal ?smile.gif
Atsakyti
ariele,

saunus aprasymas ir labai mielos foto wub.gif net as uzsimaniau bombas pabandyti... smile.gif

toki idomu dalyka skaiciau visai neseniai unsure.gif dare tyrima su tais, kurie verda muila, tai ju kvepavimo sistemoj rado cheminiu medziagu unsure.gif g.gif

ten smulkiau aprasyta, bet esme, kad manoma, jog jie ikvepia kenksmingus naoh garus g.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ariele @ 2008 10 15, 09:55)
...Aš APTOS bandžiau, bet ko tais juoduoti pradėjo, kažką ne taip įdėjau gal ?smile.gif


Matyt, kad kažko primaišei (pvz. kokių žolelių ar pan.) , nes man jie nepajuodavo per gerus laikymo metus mirksiukas.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2008 10 15, 10:43)
toki idomu dalyka skaiciau visai neseniai  unsure.gif dare tyrima su tais, kurie verda muila, tai ju kvepavimo sistemoj rado cheminiu medziagu  unsure.gif  g.gif

ten smulkiau aprasyta, bet esme, kad manoma, jog jie ikvepia kenksmingus naoh garus  g.gif  mastau.gif


Tai net ir kvėpavimo kaukė ( ar kaip ji vadinasi) neapsaugo? blink.gif Ar čia turėjo aomenyje dirbant be jos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 10 15, 09:53)
Tai net ir kvėpavimo kaukė ( ar kaip ji vadinasi) neapsaugo?  blink.gif  Ar čia turėjo aomenyje dirbant be jos?  g.gif


manau, jei dirbant be kaukes..
bet ir kauke spec gal turi buti g.gif

o mes su dukryte greit i lietuva skrisim pavieset pas senelius thumbup.gif
jei ivyks meet'as, pasistengsim sudalyvauti bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
nenustebkit... kiekviena profesija tyuri pliusu ir minusu... kirpeju plauciuose ne tokiu kailiuku buna unsure.gif doh.gif isivaizduokit kiek jos prisikvepuoja tu smulkiu plaukeliu... o mes gi muilus verdam tai tik retkarciais... jei dirbtumet jau pramoniniu budu tada gal ir butu kenksmingu nuosedu ax.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės, na, pagaliau ir aš galiu pasirodyt smile.gif
aliejinis muiliukas su žolelėmis
user posted image
taukų muiliukas su žolelėmis
user posted image

beje, taukinis man ko tais labiau patinka, rodos, jis bus ir kietesnis. Kažin, kaip muilins, nes dabar abu pačiupinėjus tik riebokos rankos pasidaro, nors, plaunant indus (na, pvz peilį, kuriuo pjausčiau - putojo).
Baigiu nusiaubti mokyklos chemijos kabinetą lotuliukas.gif
Papildyta:
ariele - labai fainios bombikes, atrodo, per kompa uzuodziu, kaip kvepia smile.gif

o sarma as virs galingiausio gartraukio maisau... nzn, nesijaucia man namie kvapo...
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 10 15, 10:43)
toki idomu dalyka skaiciau visai neseniai  unsure.gif dare tyrima su tais, kurie verda muila, tai ju kvepavimo sistemoj rado cheminiu medziagu  unsure.gif  g.gif
ten smulkiau aprasyta, bet esme, kad manoma, jog jie ikvepia kenksmingus naoh garus  g.gif  mastau.gif

zinok, as tokiu tyrimu esu skaiciusi labai daug, ypac darbas su ivairiom garuojanciom cheminem medziagom daro itaka nesciuju vaisiui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2008 10 15, 10:14)
nenustebkit... kiekviena profesija tyuri pliusu ir minusu... kirpeju plauciuose ne tokiu kailiuku buna unsure.gif  doh.gif isivaizduokit kiek jos prisikvepuoja tu smulkiu plaukeliu... o mes gi muilus verdam tai tik retkarciais... jei dirbtumet jau pramoniniu budu tada gal ir butu kenksmingu nuosedu ax.gif


as suprantu, kad kuo retesni gaminimai, tuo maziau nuosedu plauciuose... bet pati perspektyva, kad kazkiek tu nuodu nuseda, nelabai maloni.. unsure.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 10 15, 11:14)
zinok, as tokiu tyrimu esu skaiciusi labai daug, ypac darbas su ivairiom garuojanciom cheminem medziagom daro itaka nesciuju vaisiui  doh.gif


nu va mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Mrs. R @ 2008 10 15, 10:29)
sveikos mergaitės, na, pagaliau ir aš galiu pasirodyt smile.gif


sauniai padirbejai thumbup.gif labai graziai atrodo. gal net pirmieji tavo gaminti? bigsmile.gif

is kokiu alieju pirmasis ir is kokiu tauku antrasis?
kokiu zoleliu dejai?

koks muilu kvapas? kaip putoja? smile.gif
Atsakyti