Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

QUOTE(Moon_Light @ 2008 10 05, 21:16)
Pyliau gryna, dar tik pora dieneliu muiliukams mano bet kvapas jazminu vis dar issilaikes. O nuotraukyciu deja nebus... sia vasara savo fotika paskandinau  doh.gif


jei po poros dienu yra, tai isliks tikriausiai. tik silpnes kazkiek, zinoma..

...mano ramuneliu kvapas isliko, ir net stiprus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Moon_Light @ 2008 10 05, 22:16)
Pyliau gryna, dar tik pora dieneliu muiliukams mano bet kvapas jazminu vis dar issilaikes. O nuotraukyciu deja nebus... sia vasara savo fotika paskandinau  doh.gif

nu tai uz 140 lt jau privalo tada tas kvapas islikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 10 05, 21:36)
nu tai uz 140 lt jau privalo tada tas kvapas islikti  ax.gif


ziuriu isprotejot merginos doh.gif biggrin.gif
cia gi siaip ar taip tik muilas mirksiukas.gif biggrin.gif o dar ir natrio sarmo 'apkramtytas'.. unsure.gif
Atsakyti
labadien,

na va, maniškis irgi jau bręsta, supjausčiau šiandien...
Tiesa, kaip ir kažkam, biški vėstant tas aliejus lyg "išrūgavo", bet nieko, kai stingo, sustingo, nes plakiau plakiau, ale i vieną nesusijungė... Kvepia aliejumi smile.gif nors dėjau ir žolelių, laukiu nesulaukiu, kada galėsiu pamuilinti smile.gif
Atsakyti
laba

visos tik erzina, o muilu nerodo rolleyes.gif
tai kad nebutu taip tylu ir liudna musu temoj, as padarysiu pradzia... ax.gif biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 09 spalio 2008 - 13:10
QUOTE(Daddygirl @ 2008 10 09, 14:09)
laba

visos tik erzina, o muilu nerodo  rolleyes.gif
tai kad nebutu taip tylu ir liudna musu temoj, as padarysiu pradzia... ax.gif  biggrin.gif


vau kaip grazuu bigsmile.gif ir kaip ta spalvota padaryti ? ax.gif

mano "sokoladai" dar dziuna betai grozio nulis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 10 09, 14:09)
laba

visos tik erzina, o muilu nerodo  rolleyes.gif
tai kad nebutu taip tylu ir liudna musu temoj, as padarysiu pradzia... ax.gif  biggrin.gif


Fainuoliški visi thumbup.gif

O su kuo jie?
Atsakyti
kur jau čia po daddygirl rodysies blush2.gif dar ranką atkalt reikia ne tik gaminant, bet ir pjaustant... maniškiai dar labai "švieži" - trijų parų, lai pasicementuoja, tada bus matyt, dalinsiuos ne tik nuotraukom, bet ir receptais. tiesa, šiandien skaičiuoklėj primečiau muilą su kiauliniais taukais - labai geri duomenys gaunasi... va, tik distiliuoto vandens reik nusipirkt (doh.gif pamiršau šiandien). Kaži - o kodėl distiliato, kodėl netinka pvz šulinio ar šaltinio koks? g.gif Nes, sakykim, iš krano, gal koks kalkiuotas ar geležiuotas, bet pvz koks geriamas, butelinis netinka? nes tokio visada turiu, o distiliuotą tai tik į lygintuvą pilu...
Papildyta:
o aš su "šokoladais" (čia kalbu apie perlydytą) jau puikiai šiūruoju celiulitą - liux pakaso thumbup.gif
Atsakyti
sveikos. radau internete, kur bobulė vienoj šaly namie verda ir pardavinėja tą skaidrų muilą, kurį reikia lydyt mikrobangėj ir dėti visokių priedų. su mielu noru užsisakyčiau atsiuntimui, tačiau ten reikia pirkti 9Kg blink.gif taigi, jei yra norinčių, galėtumėm susitarti ir kartu nusipirkti. 1kg kaina ~35Lt, taigi vienas muiliukas tik 3,5Lt gaunas (kai parduotuvėse 100g tokio, jau su priedais muilo, kainuoja ~12Lt)
jei sudominau, rašykit man asmeniškai, kiek norėtumėt muiliuko užsisakyti. bet turiu prašymą, kad neimtumėt mažiau nei 1kg, nes kitaip niekad nesurinksim tiek mamyčių ax.gif
Atsakyti
mau - o tu tikra (-as) ,kad galutinė kaina 35 lt? o kur dar siuntimo ir kt. išlaidos? ar jau viskas įskaičiuota? g.gif
Atsakyti
mau as paimciau koki 500 gr, man kilo per daug bus, nes tokia vireja dar doh.gif

o as dar norejau paklausti, kaip pasidaryti skysta muila arba duso zele ? ax.gif sorry jei kaskur buvo rasyta ir praziopsojau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 11 spalio 2008 - 21:48
Merginos, mamytės, štai mano nuotykiai, receptas ir patarimai kaip gaminti vonios bombas:
http://bella.bellum....g/vonios_bombos

Juk tai puiki kalėdinė/gimtadienio dovanėlė
Atsakyti