Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

neivaldziau apdailos meno, tai ner labai ka ir parodyt ax.gif biggrin.gif

ramuneliu
user posted image

alijosiaus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 14 rugsėjo 2008 - 15:25
daddygirl, o tavo muilai cia daryti su natrio sarmu, ar is muilo bazes. O tai darant is muilo bazes, tai tiesiog istirpinti ant ugnies muilo baze ir deti priedus kokius nori?
Atsakyti
QUOTE(laimikas @ 2008 09 14, 14:24)
daddygirl, o tavo muilai cia daryti su natrio sarmu, ar is muilo bazes. O tai darant is muilo bazes, tai tiesiog istirpinti ant ugnies muilo baze ir deti priedus kokius nori?


visi su naoh
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 09 14, 16:28)
visi su naoh

Na tai man tokios aukstumos dar toli. O kur galima pasiskaityti apie koki paprastesni muilogaminimo buda, arba kad ir apie toki? Gal kuri turite kokia nuorodele? sirdingai dekinga wub.gif

Papildyta:
Atleiskit, kad cia taip tiesmukai klausineju, bet arteja Kaledos ir esu sau pasizadejusi, kad visiems artimiesiems noriu padovanoti kazka savos gamybos. Bet jauciu, kad nespesiu, jei teks paciai viska nuosekliai studijuoti. Del to ir del kursu klausinejau.
Atsakyti
QUOTE(laimikas @ 2008 09 14, 16:29)
Na tai man tokios aukstumos dar toli. O kur galima pasiskaityti apie koki paprastesni muilogaminimo buda, arba kad ir apie toki? Gal kuri turite kokia nuorodele? sirdingai dekinga  wub.gif



Muilo ar jo bazių perlydimas tai nėra kažkas sudėtingo mirksiukas.gif

Labai daug info rasi peržvelgusi visas nuo pradžios muilo temas mirksiukas.gif

Video kaip gaminti muilą iš muilo bazės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 14 rugsėjo 2008 - 21:08
QUOTE(Frekė @ 2008 09 13, 12:35)
ir toks kaip aliejus pasidaro?  :

taip
Atsakyti
As siandien galvojau.. taip iseina, kad perlydant muilo bazes gauni 'turtingesni' muila?.. nes i ji sudetos gerybes issaugo savo gerasias savybes?..
Ar ne?
As nelabai susipazinus su perlydymo procesu, todel nezinau, kas jo metu vyksta..
bet kaip suprantu, ideti priedai islieka muile nepakite?.. Jei taip, ar jie nesugenda? Ar idetos zeleles duoda muilui kvapa?
Atsakyti
Nu ka mergaites, atejau jusu barti cool.gif ir kas gi man dabar islaidas kompensuos? a? taigi nulekiau i vaistine pirkti "tikro" kakavos sviesto. Uz 40g sumokejau 7Lt su virs ir ka gavau? ta pati kakavos sviesta, kaip Rutoj, tik sutrinta... Nieko jis netirpsta delne (arba jie pas mane per salti g.gif), anei kvepia... Vat paprasta kakava tai man kvepia sokoladu, o sviestas, tai ne... dar pagalvojau - jei tas sviestas butu islydytas ir isgrynintas, tada taip, jis tirptu ant delno... gal kunui tepti ir buna kazkaip apdorotas?
Na, bet turiu jau visa iranga ir priemones, belieka isleist vaika darzelin, nes taip bus saugiau, ir kibt i darbus smile.gif

Tik vat - man niekas nepasake - alieju geriau ne rafinuota naudot ar kaip? Nes tie "brangieji" tai aliejus.com - rafinuoti, parduotuvese nebent galima nusipirkt salto spaudimu moliugu, semenu ir dar kazkokio aliejaus...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2008 09 16, 14:15)
Nu ka mergaites, atejau jusu barti cool.gif ir kas gi man dabar islaidas kompensuos? a? taigi nulekiau i vaistine pirkti "tikro" kakavos sviesto. Uz 40g sumokejau 7Lt su virs ir ka gavau? ta pati kakavos sviesta, kaip Rutoj, tik sutrinta... Nieko jis netirpsta delne (arba jie pas mane per salti g.gif), anei kvepia... Vat paprasta kakava tai man kvepia sokoladu, o sviestas, tai ne... dar pagalvojau - jei tas sviestas butu islydytas ir isgrynintas, tada taip, jis tirptu ant delno... gal kunui tepti ir buna kazkaip apdorotas?
Na, bet turiu jau visa iranga ir priemones, belieka isleist vaika darzelin, nes taip bus saugiau, ir kibt i darbus smile.gif

Tik vat - man niekas nepasake - alieju geriau ne rafinuota naudot ar kaip? Nes tie "brangieji" tai aliejus.com - rafinuoti, parduotuvese nebent galima nusipirkt salto spaudimu moliugu, semenu ir dar kazkokio aliejaus...


kazkoks netikras tada tas kakavos sviestas lietuvoj biggrin.gif

nerafinuotas aliejus vertingesnis.. taciau kainos sumetimais galima naudoti ir rafinuota. juk naoh turbut vistiek 'suvalgo' visus tuos nerafinuotu alieju gerius..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 16 rugsėjo 2008 - 15:55
QUOTE(Mrs. R @ 2008 09 16, 15:15)
Nu ka mergaites, atejau jusu barti cool.gif ir kas gi man dabar islaidas kompensuos? a? taigi nulekiau i vaistine pirkti "tikro" kakavos sviesto. Uz 40g sumokejau 7Lt su virs ir ka gavau? ta pati kakavos sviesta, kaip Rutoj, tik sutrinta... Nieko jis netirpsta delne (arba jie pas mane per salti g.gif), anei kvepia... Vat paprasta kakava tai man kvepia sokoladu, o sviestas, tai ne... dar pagalvojau - jei tas sviestas butu islydytas ir isgrynintas, tada taip, jis tirptu ant delno... gal kunui tepti ir buna kazkaip apdorotas?

nu ziauru doh.gif , pries metus tai tikrai esu "Rutoje" pirkusi kvepianti ir tarp delnu patrynus lengvai besilydanti kakavos sviesta blink.gif ir nuo kosulio veike stebuklingai ax.gif
Atsakyti
kt sav aš savo namuos "bursiu", jei į darbą neišeisiu...
labai tikiuosi sėkmingos pabaigos smile.gif

jei viskas bus gerai, gal pereisiu ne tik prie nat muilo, bet ir kosmetikos, nes alkaitis labai jau daug kainuoja .... doh.gif
Atsakyti
skanaus, mergaitės smile.gif
sokoladinis pyragas su zele ir plakta grietinele bei sokoladinis pyragas su saulegrazomis lotuliukas.gif

user posted image

Turejau to muilo is senuku (ar tik ne kunigunda ji irgi pirko...), is d... raides, o laiko tikram virti - ne, tai su dukryte burem smile.gif
Siaip muiliukas labai lengvai issilyde ir visai nesmirdejo kaitinamas. Taciau, matyt, nusibos man laukti, kol isdzius, nes va - per nakti pastovejo, tai dar ispausti galima, jei muilinsiuos - greitai sutirps. tai kiek mazdaug laiko dar ji dziovinti?

dadygirl - klausimukas tau, kaip musu ekspertei, na, bent jau daugiausiai isbandziusiai smile.gif Kokiose formelese stingdai muila, nes as noriu standartines muiliuko formos, na, kubo formos, galvoju - visos mano kepimo formos i firsu plateja, tai jei as paimciau pvz dangteli nuo batu dezes, isklociau celofanu (ar tu kloji ka i formas? Nes as, kai perlydziau muila - i viena, kuri plastmasine buvo - neklojau (tik aliejum patepiau, o i keramikine - klojau - ir paskui l lengvai muila isemiau...)?

Atsakyti