Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 09 13, 08:32)
man tai jis ne keik nepanasus i tikra kakavos sviesta  schmoll.gif (netycia ir as nusipirkau sitos nesamones  doh.gif ). Tikras kakavos sviestas yra kietas-gabalinis,  gelsvos spalvos, labai kvepia sokoladu ir skanesnis uz paprasta sviesta, bei gerai tirsta burnoje uzgerus arbatos. O sita kur mes turime, kazkoks neaiskus bekvapis, beskonis ir sunkiai besilydantis net mikrobangej, lidinys


Aha, toks. Tik as netikrinau, kaip jis tirpsta burnoje biggrin.gif Tik kaip tirpsta ant kuno mirksiukas.gif biggrin.gif

Merginos, atrodo pavyko clap.gif Labai dziaugiuosi, tai ir jums pasigirsiu ax.gif
Mano paskutinis gamintas muiliukas kvepia ramunelem victory.gif
Zodziu, muilo nekvepinau, o tik naudojau ramuneles ir labai bijojau, kad tas naturalus kvapas dings. Muilui dar tik 3 dienos, ramuneliu kvapas yra gana stiprokas wub.gif Ziuresim, kaip bus toliau mellow.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 09 13, 11:12)
Aha, toks. Tik as netikrinau, kaip jis tirpsta burnoje  biggrin.gif Tik kaip tirpsta ant kuno  mirksiukas.gif  biggrin.gif

aha, ir ant kuno gan greitai tirpsta
o tai tu tiesiog pylei ramuneliu nuovira vietoj vandens ar kaip? sorry, jei kazka praleidau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikas @ 2008 09 13, 12:06)
Sveikos merginos, norejau pasiteirauti, gal kuri mokinate kaip pasigaminti muiliukus?


O tu nori lieti iš jau paruoštų muilo bazių ar gaminti nuo pat pradžių, t.y. su natrio šarmu ir aliejais? Jei nori lieti, tai man rodos Lachesė to moko, jei gaminti nuo pat pradžių, tai mes irgi tik pradedančios. Aš kol kas "išviriau" tris muiliukus. Kai išvirsiu dar 15, tada galėsiu pamokyt. Bent jau pagrindų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 09 12, 20:27)
o kiek laiko buvo muiliukui, kai bandei?
kokiu 2 - 3 dienu muilas nebeturetu grauzti.

o as baigiu, atrodo, persirgti brangiu alieju liga  biggrin.gif aciu dievui  karsta.gif


buvo dar ne kieto muilo stadija... siandien atsiprasiau ir istraukiau is balkono... sumaniau ph patikrinti... tai ieskau internete dabar reiksmiu kai rasiu parasysiu koks tas Ph. o dabar jau nebegrauzia tik tas kvapas wacko.gif matyt nuo saulegrazu ir alyvuogiu muilo... visgi dejau daugiausia...

vakare suekperimentuosiu ir kuneli pasveisiu blush2.gif jauciuosi tikra alchemike viska ant saves isbandau biggrin.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 09 13, 12:35)
aha, ir ant kuno gan greitai tirpsta
o tai tu tiesiog pylei ramuneliu nuovira vietoj vandens ar kaip? sorry, jei kazka praleidau  blush2.gif


ir toks kaip aliejus pasidaro? g.gif nes koju krama turiu pirkta vaistinej tai toks jis indelyje kietas... panasus i ta kakavos sviesta. bet kai pakabinu i delna tai greit i alieju pavirsta....

Mrs. R o tai kam uz buteliukus moketi? negi neturi nuo mazutes likusiu tyreliu indeliu ?g.gif bet jei ka zinosiu kur kreiptis jei tikrai prisireiks dabar biski kiti dalykai pinigine laisvina doh.gif

Papildyta:
Gal chemikes pades ax.gif ax.gif ax.gif

Universalus indikatorius yra rozinis. jei sarmas reaguoja i violetine puse... indikatoriaus popieriukas tavo svelniai violetinis... tai muilas naturalu sarminis ale kazi kokioj skalej g.gif lotuliukas.gif

juokinga paciai labai smile.gif tokia ragana jauciuosi biggrin.gif viska maisau darau o rezultai ant saves pasimatys biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Na va, pirmieji mano muiliukai blush2.gif Kažkaip net gėda rodytis, kai jūsų tokie gražučiai wub.gif , bet gi "pirmas blynas...."
Tik foto kokybė labai nekokia, nes fotkinta mobiliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 09 13, 12:23)
O tu nori lieti iš jau paruoštų muilo bazių ar gaminti nuo pat pradžių, t.y. su natrio šarmu ir aliejais? Jei nori lieti, tai man rodos Lachesė to moko, jei gaminti nuo pat pradžių, tai mes irgi tik pradedančios. Aš kol kas "išviriau" tris muiliukus. Kai išvirsiu dar 15, tada galėsiu pamokyt. Bent jau pagrindų smile.gif


Tęsiant temą kursų tai faina būtų susiorganizavus kurią dieną susibėgti ir bendromis jėgomis savajį muiliuką išsivirti bigsmile.gif - taip ir žiniomis ( kol kas gal ir nelabai didelėmis, bet čia tik laikinai) pasidalintume ir smagai laiką praleistume bigsmile.gif
Atsakyti
Aš už! thumbup.gif Galėtumėm visos sava patirtim pasidalinti mirksiukas.gif Aš, pvz., niekaip nesuprantu, kada yra gaunamas teisingas tas vadinamas "trace", t.y. kada masė pakankamai tiršta, kad galima būtų pilti į formą.. Šiandien dariau muiliuką su natūraliu jogurtu ir bananu rolleyes.gif Atrodo sutirštėjo, bet toliau maišant jis man pradėjo skystėti vėl (arba bent jau man taip pasirodė) blink.gif Tai ir nesupratau, ką ne taip padariau... Žiūrėsiu, kaip ryt atrodys smile.gif

O dėl bendro muiliukų virimo, tai aš visom keturiom už thumbup.gif

Daddygirl, gal tu kada į Lietuvą planuoji grįžt...? blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2008 09 13, 21:07)
user posted image

Na va, pirmieji mano muiliukai  blush2.gif  Kažkaip net gėda rodytis, kai jūsų tokie gražučiai  wub.gif , bet gi "pirmas blynas...."
Tik foto kokybė labai nekokia, nes fotkinta mobiliu  doh.gif

o jusiskiai is muilo baziu daryti?
Labai grazus muiliukai.
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 09 13, 21:01)
Tęsiant temą kursų tai faina būtų susiorganizavus kurią dieną susibėgti ir bendromis jėgomis savajį muiliuką išsivirti  bigsmile.gif  - taip ir žiniomis ( kol kas gal ir nelabai didelėmis, bet čia tik laikinai) pasidalintume ir smagai laiką praleistume  bigsmile.gif



O ne mokancias priimtumet i kompanija? ax.gif

Jeigu savaitgali darytumet tai netgi iki Vilniaus pavaziuociau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 09 13, 21:14)
Aš už!  thumbup.gif Galėtumėm visos sava patirtim pasidalinti mirksiukas.gif Aš, pvz., niekaip nesuprantu, kada yra gaunamas teisingas tas vadinamas "trace", t.y. kada masė pakankamai tiršta, kad galima būtų pilti į formą.. Šiandien dariau muiliuką su natūraliu jogurtu ir bananu rolleyes.gif Atrodo sutirštėjo, bet toliau maišant jis man pradėjo skystėti vėl (arba bent jau man taip pasirodė) blink.gif Tai ir nesupratau, ką ne taip padariau... Žiūrėsiu, kaip ryt atrodys smile.gif

O dėl bendro muiliukų virimo, tai aš visom keturiom už  thumbup.gif

Daddygirl, gal tu kada į Lietuvą planuoji grįžt...? blush2.gif  mirksiukas.gif



Oi, kaip faina, kad atsirado bendraminčių bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Aišku, aš dar neišbandžiau praktiškai doh.gif , bet galėčiau į muilavirio meet'ą atsitempti be reikiąmų priemonių krūvą receptų ir didelį norą raganauti prie bendro puodo lotuliukas.gif

O jei rimtai, kada Daddygirl būsi LT? ta proga visos susibėgtume ir prie arbatos paplepėtume o gal net ir bendrą muilavirį (naujadaras žodis biggrin.gif ) surganizuotume ? gathering.gif gathering.gif gathering.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tsile @ 2008 09 13, 22:27)
O ne mokancias priimtumet i kompanija?  ax.gif

Jeigu savaitgali darytumet tai netgi iki Vilniaus pavaziuociau  4u.gif



Aišku biggrin.gif kodėl gi ne mirksiukas.gif tame tarpe ir pati būčiau prie nelabai mokančių ką pratiškai išvirti doh.gif biggrin.gif (nebent iki to laiko spėsiu (Stengsiuos) pasipraktikuoti biggrin.gif ) nebent apie pervirimą daugiau ką parodyčiau, nors čia ir mokslo nereikia didelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikas @ 2008 09 13, 22:59)
o jusiskiai is muilo baziu daryti?
Labai grazus muiliukai.

Nea ax.gif Norėjau įsigyt muilo bazės, bet nesusilaikiau, ir priviriau iš paprasto muilo smile.gif Ačiū 4u.gif
O tas kur daug gabalelių muilas, tai supjaustytas, nes buvo didelis ir apvalus, o kadangi norėjosi, jog matytųsi abu sluoksniai, tai papjausčiau aš jį smile.gif Šis su vanile, kakava, medumi ir avižiniais dribsniais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnių_mergaitė: 14 rugsėjo 2008 - 09:02
vysniu mergaite, pavyke muiliukai thumbup.gif graziai atrodo, o su tokiais priedais turetu buti dar ir 'skanus' mirksiukas.gif

aciu, mergaites, kad kvieciat i sektos sueiga biggrin.gif
konkreciu planu del keliones i lt kolkas nera unsure.gif
bet yra ideja skristi spalio vidury.. jei pirksiu bilietus, pasigirsiu mirksiukas.gif

uostau ir uostau savo ramuneliu muila lotuliukas.gif

pasiskaiciu jusu ir as emiau skaiciuoti savo gaminius biggrin.gif atrodo, apie 13 muilu esu padarius.. ir kadangi juos dalinau i kaire ir i desine.. jau turiu eile issirikiavusiu draugiu reikalaujanciu DAR MUILU!! ploja.gif
kadangi turiu ismaitint muilais biggrin.gif draugus ir cia ir lietuvoj, perejau prie pigesniu medziagu tongue.gif ziuresim, kaip skirsis kokybe..

Atsakyti