Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

QUOTE(Štai @ 2008 09 12, 09:00)
Aš turėjau nusipirkusi kokoso pieno tokiam "tetrapak"

o prie kokiu produktu buna sio pieno ax.gif, kazkaip prie pienisku nesu pastebejus blush2.gif
Atsakyti
Būna prie produktų, skirtų kiniečių virtuvei. Bet ten mačiau tik skardinėmis ir jo nebandžiau. O aš pirkau "skonio studijoj" basanavičiaus gatvėj. Ten visokio gėrio randu rolleyes.gif

Freke, o tavo muiliukai man "skaniai" atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 09 12, 14:16)
sveikinu su pirmu bandymu.
gal jie tinkami naudojimui?  g.gif ar sakai naoh liko neistirpes?
Prisiminiau  doh.gif vis galvojau kokios ten problemos iskyla su tuo kokoso pienu  biggrin.gif Taigi kai kam lieka pilnai neistirpes naoh.

na sprendziant pagal tai kad jei yra kokia mikro zaizdele ja grauzia ir oda tokia buna kaip pasveitus vonia su kokiu stipriu chemikalu ir be pirstiniu tai manau nelabai tinkamas kunui g.gif nors cia buvo pradine stadija tu muilu tokia... dabar jau gal ir susinormalizavo... reik issitraukt is balkono ir ismegint cool.gif aisku rankas prausiant ax.gif

aciu uz pagyras mirksiukas.gif blush2.gif

siaip tie muilai niekaip is galvos neiseina... bet vis dar nedristu vel tik is baziu (alyvuogiu ir saulegrazu) daryt... norisi jau normaliu alieju... gal pavyks greitu laiku kokiam Vilniuj ka rasti juk nedaug tu alieju reikia jei ivairesniu ir ir 100ml kaip kad Stai pirko...

tiesa o kakavos sviesto turi vaistines kur vaistus gamina... 50g apie 5 lt kainuoja... tai cia ar daug ar mazai nzn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 09 12, 16:13)
O aš pirkau "skonio studijoj" basanavičiaus gatvėj. Ten visokio gėrio randu rolleyes.gif

4u.gif zinau kur ji ax.gif
Atsakyti
Panos kaip šaunu, kad jau įsibegėjo natūralių muiliukų gamyba namų sąlygomis bigsmile.gif Taip ir toliau thumbup.gif

QUOTE(Frekė @ 2008 09 12, 16:19)
tiesa o kakavos sviesto turi vaistines kur vaistus gamina... 50g apie 5 lt kainuoja... tai cia ar daug ar mazai nzn ax.gif


Čia tai gera naujiena thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,

aš kakavos sviesto pirkau firminėje "Rūtos" parduotuvėje, 100g - 5.2Lt (tiesa, mano dukrytė jau pusę suvalgė lotuliukas.gif , o paėmiau paskutinį pakutį...)
Jei kam labai reikės aliejų - galėsime susitarti, pas mus, pnvzy yra aliejų parduotuvė 4u.gif Aliejai nebrangus, bet, man atrodo, reikia mokėti už buteliukus, nes, atrodo, taip nedaug pirkau, bet nemažai sumokėjau - gal po litą už buteliuką paimdavo g.gif
O organinį extra virgin olive vakar nusipirkau Marks&Spencer po 13.90 už 500ml
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 09 12, 16:46)
Panos kaip šaunu, kad jau įsibegėjo natūralių muiliukų gamyba namų sąlygomis  bigsmile.gif  Taip ir toliau  thumbup.gif



tikrai kad epidemija plinta... hihihi.gif
jei ka, manes prasom nekaltint - as perspejau tongue.gif (kad tai liga lotuliukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(Mrs. R @ 2008 09 12, 17:19)
sveikos,

aš kakavos sviesto pirkau firminėje "Rūtos" parduotuvėje, 100g - 5.2Lt (tiesa, mano dukrytė jau pusę suvalgė  lotuliukas.gif  , o paėmiau paskutinį pakutį...)
Jei kam labai reikės aliejų - galėsime susitarti, pas mus, pnvzy yra aliejų parduotuvė  4u.gif  Aliejai nebrangus, bet, man  atrodo, reikia mokėti už buteliukus, nes, atrodo, taip nedaug pirkau, bet nemažai sumokėjau - gal po litą už buteliuką paimdavo  g.gif
O organinį extra virgin olive vakar nusipirkau Marks&Spencer  po 13.90 už 500ml


gal cia ne apie ta pati kakavos sviesta kalbam biggrin.gif maniskis absoliuciai neskanus wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 09 12, 19:01)
tikrai kad epidemija plinta...  hihihi.gif
jei ka, manes prasom nekaltint - as perspejau  tongue.gif (kad tai liga lotuliukas.gif )


Baik, mirksiukas.gif juk čia privalumas thumbup.gif , kad atėjai ir pradėjai viską realiai ( o iki to buvo tik teorija, beje aš dar negaminau, nius


QUOTE(Daddygirl @ 2008 09 12, 19:01)
gal cia ne apie ta pati kakavos sviesta kalbam  biggrin.gif maniskis absoliuciai neskanus  wacko.gif



ir man įdomiai pasirodė g.gif Mrs. R turėjo omenyje valgomą kakavinį saldų sviestą, kuris nenaudojamas muilo gamyboje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2008 09 12, 15:19)
na sprendziant pagal tai kad jei yra kokia mikro zaizdele ja grauzia ir oda tokia buna kaip pasveitus vonia su kokiu stipriu chemikalu ir be pirstiniu tai manau nelabai tinkamas kunui g.gif nors cia buvo pradine stadija tu muilu tokia... dabar jau gal ir susinormalizavo... reik issitraukt is balkono ir ismegint cool.gif aisku rankas prausiant ax.gif

aciu uz pagyras mirksiukas.gif  blush2.gif

siaip tie muilai niekaip is galvos neiseina...  bet vis dar nedristu vel tik is baziu (alyvuogiu ir saulegrazu) daryt... norisi jau normaliu alieju... gal pavyks greitu laiku kokiam Vilniuj ka rasti juk nedaug tu alieju reikia jei ivairesniu ir ir 100ml kaip kad Stai pirko...

tiesa o kakavos sviesto turi vaistines kur vaistus gamina... 50g apie 5 lt kainuoja... tai cia ar daug ar mazai nzn ax.gif


o kiek laiko buvo muiliukui, kai bandei?
kokiu 2 - 3 dienu muilas nebeturetu grauzti.

o as baigiu, atrodo, persirgti brangiu alieju liga biggrin.gif aciu dievui karsta.gif
Atsakyti
merginos pirkau gryną kakavos sviestą, jie buvo tokių kapeikėlių formos (blyniuku mažų), pasakiau mažylei, kad įdėsiu jai į pienuką nuo kosulio, bet ji rado tų rutuliukų sulipusių, nustatė, kad ten - "ančiukas", "žmogeliukas" ir pan ir ėmė valgyt smile.gif nedraudžiau, juk nieko blogo tas sviestukas smile.gif O šiaip tai jis toks be skonio
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2008 09 12, 18:19)
aš kakavos sviesto pirkau firminėje "Rūtos" parduotuvėje, 100g - 5.2Lt (tiesa, mano dukrytė jau pusę suvalgė  lotuliukas.gif  , o paėmiau paskutinį pakutį...)

man tai jis ne keik nepanasus i tikra kakavos sviesta schmoll.gif (netycia ir as nusipirkau sitos nesamones doh.gif ). Tikras kakavos sviestas yra kietas-gabalinis, gelsvos spalvos, labai kvepia sokoladu ir skanesnis uz paprasta sviesta, bei gerai tirsta burnoje uzgerus arbatos. O sita kur mes turime, kazkoks neaiskus bekvapis, beskonis ir sunkiai besilydantis net mikrobangej, lidinys
Atsakyti
Sveikos merginos, norejau pasiteirauti, gal kuri mokinate kaip pasigaminti muiliukus?
Atsakyti