Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

ta aliejai.com, kaip suprantu, internetu neprekiauja? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 09 10, 13:23)
Daddygirl, o gal gali plačiau aprašyt atvejus, jei NaOH papuola į akis? Aš tiesą sakant, pirmuosius kartus akinių nenaudojau... Galvojau vėliau nusipirksiu. Kai pajaučiau, kad garai šiek tiek graužia akis, tieisog maišiau per ištiestą ranką, toliau nuo puodo ir viskas... blush2.gif Noriu šiandien muiliuką gamint, bet jaučiu nebesiimsiu, kol akinių nenusipirksiu.. smile.gif Gerai, kad viskas gerai, bet prisižaist irgi nesinori... rolleyes.gif

Dėl avokado aliejaus nebeatsimenu... gal 3.. gal 5Lt už 100ml. Bet tikrai ne daugiau. Šiaip aliejus.com patys pigiausi aliejai kokius pavyko rast LT smile.gif Pvz., medvilnės  1,9lt, abrikosų kauliukų 3,3lt už 100 ml. Tik ta parduotuvė yra tik klaipėdoj ir Panevėžy kol kas, o apie naujus sakė ir Vilniuj atidarys  rolleyes.gif
Papildyta:
Nors gal tas avokadų aliejus ir 2,5lt už 100ml kainavo.. Nebeatsimenu.. doh.gif


smulkiau net nesinori pasakot.. unsure.gif siurpas per kuna eina.. ypac atvejis, kur 2 metu vaikiukas uzsipyle naoh ir vandens misini ant galvos..

tik tiek, kad galima net apakti..
aplamai ir oda galima sekmingai isdeginti, bet oda lieka oda,.. o AKIMS pasekmes kartais nebepataisomos.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 09 11, 02:19)
ta aliejai.com, kaip suprantu, internetu neprekiauja? smile.gif


Neprekiauja... verysad.gif

Irmulia
, tavo dėžutė perpildyta.
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 09 11, 08:18)

Irmulia, tavo dėžutė perpildyta.


Labas rytas, jau pasitryniau karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
Įmetu savo muiliukų foto blush2.gif Dedu nuorodą, nes nuotraukos normaliai įkelti man nesigauna...

Muilas

Tie beveik balti - su daug alyvuogių ir vynuogių kauliukų aliejaus. O kiti su kokosų pienu smile.gif
Atsakyti
Et, neatsilaikiau, neužsisakinėjau jokių bazių biggrin.gif priviriau iš pirmo pasitaikiusio ūkinio muilo muiliukų ax.gif Vyras pagalvojo, kad pyragėlius gaminu doh.gif
Paruošiau vieną su kavos tirščiais ir kakava, kitą su vanile, medumi ir kakava smile.gif Džiusta jau 3 diena. Žiūrėsim, kas čia bus iš jų, iš pradžių labai keisto kvapo jie buvo,bet ūkinio muilo kvapo dabar jau nebeliko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 09 11, 14:50)
Įmetu savo muiliukų foto blush2.gif Dedu nuorodą, nes nuotraukos normaliai įkelti man nesigauna...

Muilas

Tie beveik balti - su daug alyvuogių ir vynuogių kauliukų aliejaus. O kiti su kokosų pienu  smile.gif


thumbup.gif
man balti labai grazus.

kaip dejai kokoso piena? as bandziau tik su creamed coconut, su pienu skaiciau gali buti problemu...
kaip tau pavyko?
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 09 11, 15:50)
Įmetu savo muiliukų foto blush2.gif Dedu nuorodą, nes nuotraukos normaliai įkelti man nesigauna...

Muilas

Tie beveik balti - su daug alyvuogių ir vynuogių kauliukų aliejaus. O kiti su kokosų pienu  smile.gif


Nu liuks thumbup.gif atrodo skaniai ir spėju labai smagu bus su jais praustis bigsmile.gif

QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2008 09 11, 16:48)
Et, neatsilaikiau, neužsisakinėjau jokių bazių  biggrin.gif  priviriau iš pirmo pasitaikiusio ūkinio muilo muiliukų ....


Laukiam foto biggrin.gif , kaipgi be bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif

Dėl kokoso pieno, tai pasitikslinsiu ar mes apie tą patį šnekam rolleyes.gif : tas vandenėlis, kai prakerti kokosą - tai ne pienas; pienas spaudžiamas iš kokoso minkštimo. Aš turėjau nusipirkusi kokoso pieno tokiam "tetrapak", kadangi pati kažkada esu jį spaudus iš kokoso, tai žinojau tiksliai kaip turi atrodyti ir kokio skonio smile.gif Tiesą sakant, galvoju, kad net gal coconut cream geriau naudoti... Nes kai spaudžiamas kokosas, tai jis pirma sutarkuojamas, o tada spaudžiamas pienas.. Tai kur pirmas spaudimas - tai vadinasi coconut cream. Tada tos likusios drožlės užpilamos vandeniu, ir vėl spaudžiamos - tada gaunasi toks šiek tiek skystesnis reikalas - kokoso pienas.

Nukrypau į lankas...

Tai va. Pusę pieno atšaldžiau, o kitą pusę užšaldžiau. Indą su atšaldytu pienu įdėjau į kriauklę su šaltu vandeniu. Ir tada labai labai po truputį dėjau NaOH. Įdedi šarmo, tada pamaišai, tada vėl įdedi, vėl pamaišai. Laaaabai dvokia.. smile.gif O tada gale dar sudedi ir tuos užšaldytus pieno ledukus. Ir viskas smile.gif Man, tiesą sakant, su vandeniu baisiau buvo viską daryt. Čia nei baisiai garavo, nei putojo... Tik pageltonavo ir baisiai pasmirdo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 09 12, 08:00)
Ačiū  blush2.gif

Dėl kokoso pieno, tai pasitikslinsiu ar mes apie tą patį šnekam rolleyes.gif : tas vandenėlis, kai prakerti kokosą - tai ne pienas; pienas spaudžiamas iš kokoso minkštimo. Aš turėjau nusipirkusi kokoso pieno tokiam "tetrapak", kadangi pati kažkada esu jį spaudus iš kokoso, tai žinojau tiksliai kaip turi atrodyti ir kokio skonio  smile.gif Tiesą sakant, galvoju, kad net gal coconut cream geriau naudoti... Nes kai spaudžiamas kokosas, tai jis pirma sutarkuojamas, o tada spaudžiamas pienas.. Tai kur pirmas spaudimas - tai vadinasi coconut cream. Tada tos likusios drožlės užpilamos vandeniu, ir vėl spaudžiamos - tada gaunasi toks šiek tiek skystesnis reikalas - kokoso pienas.

Nukrypau į lankas...

Tai va. Pusę pieno atšaldžiau, o kitą pusę užšaldžiau. Indą su atšaldytu pienu įdėjau į kriauklę su šaltu vandeniu. Ir tada labai labai po truputį dėjau NaOH. Įdedi šarmo, tada pamaišai, tada vėl įdedi, vėl pamaišai. Laaaabai dvokia.. smile.gif O tada gale dar sudedi ir tuos užšaldytus pieno ledukus. Ir viskas smile.gif Man, tiesą sakant, su vandeniu baisiau buvo viską daryt. Čia nei baisiai garavo, nei putojo... Tik pageltonavo ir baisiai pasmirdo smile.gif


Aciuks uz atsakyma.
Kokoso piena ir cream as zinau wink.gif as gi londone gyvenu biggrin.gif mirksiukas.gif cia afrikietisku parduotuviu daug tongue.gif
as irgi galvojau, kad cream geriau. bet del to, kad ji dedi i mase ir tiek.. nereikia tos terliones maisant su naoh.

gerai, kad sauniai pasiseke. as va skaiciau, kad kai kada taip naudojamas kokoso pienas paveda. tai nepuoliau jo bandyti, o nusipirkau cream... bet kada nors turbut reiks smile.gif

man patinka kokosas muile drinks_cheers.gif

Atsakyti
na va mano muilai... tik supjaustyti negraziai.... blush2.gif
muilas

pasikartosiu nepavyko pirmas blynas smile.gif reik ieskoti mandresniu alieju... kokosu migdolu ir panasiai ax.gif arba klaidedieciu prasyti kad atsiustu pastu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2008 09 12, 09:58)
na va mano muilai... tik supjaustyti negraziai.... blush2.gif
muilas

pasikartosiu nepavyko pirmas blynas smile.gif reik ieskoti mandresniu alieju... kokosu migdolu ir panasiai ax.gif arba klaidedieciu prasyti kad atsiustu pastu biggrin.gif



sveikinu su pirmu bandymu.
gal jie tinkami naudojimui? g.gif ar sakai naoh liko neistirpes?


Prisiminiau doh.gif vis galvojau kokios ten problemos iskyla su tuo kokoso pienu biggrin.gif Taigi kai kam lieka pilnai neistirpes naoh.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 12 rugsėjo 2008 - 13:28