Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

Merginos, gal kuri domėjotės, o kokia jo pvz. 1kg (NaOH) kaina ? g.gif gal kas žino?

LT saulele - ačiū ši info tikrai pravers thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 06 rugpjūčio 2008 - 19:47
Man rodos kunigunda kažkada rašė, kad 14lt/kg ax.gif
Pati daugiau nesidomėjau, tai nežinau...
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2008 08 06, 18:14)
na cia sa tik sudejau ka is galvos permaciau ir prisiminiau kad rasiu nusipirkti savo Iki parduotuveje smile.gif  o blenderio paskui nereik ismesti? ta prasme jis maistui bus tinkamas? ar geriau naudoti mikseri (kur grietinele plaka), nes vaiku dar planuoju tai reiks veliau nauja blenderi pirkti biggrin.gif

del kvapu tai manau deti eteriniu alieju. bet gi ten ne litrais jo reik o keliu lasu biggrin.gif ar tai irgi turi kazkokios itakos?

bandysiu kopijuoti tavo receptuka kur idejai su 96.5g NaOH tik pirma issiaiskinsiu ka turi vaistine... nes ricinos alieju man rodos tik ten rasiu g.gif

tai vistiek pirmiausia reik issiaiskint ar Avsista neissikrauste is musu ir ar turi NaOH ax.gif  o tada jau ir aliejus permesiu kokiu yra ir ka galiu pirkti... Eteriniu yra vaistinese siaip keli liko nuo darbo... reik permesti ir pasizeti ka turiu dar islaikiusi... kiek atmintis nesa tai roziu medzio, levandinu, citrusiniu turiu... manau vistiek gaiviausias ir bus citrusiniai g.gif

tiesa o pagal taviski recepta daug muilo gaunas? gal pradzioj dar sumazinti viska per puse g.gif


to, ka paliecia natrio sarmas, geriau paskui nenaudot maisto gamyboje. todel as turiu du blenderius.
gali pabandyt maisyt ranka - blenderio naudojimas palyginti neseniai atejo 'i mada' smile.gif anksciau, o kai kas ir dabar, maiso ranka.

jei negausi kokiu alieju is receptuko, ne beda, surasyk kiek ko naudosi, parasysiu natrio sarmo ir vandens kiekius.


Atsakyti
Daddygirl sirdingai dekoju uz konsultacijas ryt eisiu i turne po miesta ir parduotuves 4u.gif

Irmulia ryt pasiaaiskinsiu tiksliau tai parasysiu naujausias zinias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 08 05, 23:54)
kas butent domina apie muiliuka? receptas? ar procesas? jei pats gaminimo procesas: kai jau puode mase sutirstejo, ja padalinau i dvi dalis ir i viena imaisiau neg juros purvo. tada pakaitom pyliau abieju spalvu mases i forma, o supylus dar pabraukinejau su peiliu. tikejaus, kad gausis graziau  unsure.gif bet per velai pradejau dalinimo procesa - mase per daug sutirstejo iki kol ja pyliau i forma.
nezinau, ar aiskiai paaiskinau  smile.gif jei idomu, kita karta galiu pafotografuoti.

Daddygirl, domina viskas. Būtų fantastiškiausia, kad gamindama muilą padarytum fotosesiją, o to po įkeltum čia ir parašytum tikslų receptą, o po to darbo eiga... ax.gif
Tikiuosi neatrodau įžuli? Tiesiog tu ten taip puikiai viską darai, iš tavęs labai greit ir kon krečiai galima išmokti wub.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2008 08 06, 20:30)
Irmulia ryt pasiaaiskinsiu tiksliau tai parasysiu naujausias zinias 4u.gif


Freke, gal jau turi kokių žinių dėl NaOH? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2008 08 08, 21:19)
Daddygirl, domina viskas. Būtų fantastiškiausia, kad gamindama muilą padarytum fotosesiją, o to po įkeltum čia ir parašytum tikslų receptą, o po to darbo eiga... ax.gif
Tikiuosi neatrodau įžuli? Tiesiog tu ten taip puikiai viską darai, iš tavęs labai greit ir kon krečiai galima išmokti  wub.gif  Ačiū


Jus su Irmulia tiek mane prigyret doh.gif Fainuoles jus wub.gif Patirtis mano nedidele irnesakyk.gif, bet kiek jos turiu galiu pasidalint smile.gif

Ruosiuos dabar gamint savo dukriukui muiliuka su MP tai pabandysiu padaryt 'proceso' smile.gif nuotrauku.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 08 09, 12:39)
Jus su Irmulia tiek mane prigyret  doh.gif Fainuoles jus  wub.gif Patirtis mano nedidele  irnesakyk.gif, bet kiek jos turiu galiu pasidalint  smile.gif

Ruosiuos dabar gamint savo dukriukui muiliuka su MP tai pabandysiu padaryt 'proceso'  smile.gif nuotrauku.


O ko negirti, kai yra už ką bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Su nekantrumu lauksim fotoreportažo wub.gif

Ech.... o kada aš prisiruošiu viską susipirkti doh.gif nes į visą šį reikaliuką labai rimtai žiūriu ir bet ko bet kaip nesinori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 08 09, 13:39)
Ruosiuos dabar gamint savo dukriukui muiliuka su MP tai pabandysiu padaryt 'proceso'  smile.gif nuotrauku.

Vau, turbūt dar nė vienas vaikas tokio neturėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2008 08 09, 19:06)
Vau, turbūt dar nė vienas vaikas tokio neturėjo  thumbup.gif


dekui mirksiukas.gif

zinau, kad turbut atsiras sakanciu 'feee, kaip galima juo praustis'. tokia jau idomi zmoniu psichologija - karves ar ozkos piena galim ne tik naudoti kosmetikoj, bet ir gerti, o va ideja apie MP muile kai kam bus turbut nepriimtina. smile.gif
tai iskart paaiskinsiu - tas muiliukas bus tik mano dukrytei, kuri MP geria nuo gimimo iki dabar. Bandziau susikurti recepta labai svelnaus muiliuko, o ozkos pieno naudot negaliu, nes mano mergyte jam kolkas alergiska. tai va ir pagalvojau, jei naudojamas ozkos pienas, kodel negaliu pabandyti su MP.
aisku, natrio sarmas 'suvalgys' gerasias pieno savybes, bet vistiek isliks jo priduodamas svelnumas, kremiskumas.. gal net kokiu nors pieno savybiu isliks..

tiesa, kudikiams namie pagaminti naturalus muilai nelabai tinkami del to, kad jie pateke i akytes, jas grauztu.
bet turbut suprantat mano nora, pagaminti jai muiliuka smile.gif , o naudosiu ji tik kuneliui ir tik nuo 1 metuku.. manau, vis bus geriau jos alergiskai odai, nei pirktine chemija..
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 08 10, 14:20)
dekui  mirksiukas.gif

zinau, kad turbut atsiras sakanciu 'feee, kaip galima juo praustis'. tokia jau idomi zmoniu psichologija - karves ar ozkos piena galim ne tik naudoti kosmetikoj, bet ir gerti, o va ideja apie MP muile kai kam bus turbut nepriimtina.  smile.gif
tai iskart paaiskinsiu - tas muiliukas bus tik mano dukrytei, kuri MP geria nuo gimimo iki dabar. Bandziau susikurti recepta labai svelnaus muiliuko, o ozkos pieno naudot negaliu, nes mano mergyte jam kolkas alergiska. tai va ir pagalvojau, jei naudojamas ozkos pienas, kodel negaliu pabandyti su MP.
aisku, natrio sarmas 'suvalgys' gerasias pieno savybes, bet vistiek isliks jo priduodamas svelnumas, kremiskumas.. gal net kokiu nors pieno savybiu isliks..

tiesa, kudikiams namie pagaminti naturalus muilai nelabai tinkami del to, kad jie pateke i akytes, jas grauztu.
bet turbut suprantat mano nora, pagaminti jai muiliuka  smile.gif , o naudosiu ji tik kuneliui ir tik nuo 1 metuku.. manau, vis bus geriau jos alergiskai odai, nei pirktine chemija..

Viskas gerai, aš pati vis dar esu maitinanti mama ir labai gerai suprantu MP vertę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 08 09, 00:47)
Freke, gal jau turi kokių žinių dėl NaOH?  4u.gif

gaila issikrauste is musu avsista sad.gif man zadejo Stai sioje savaiteje pagelbet perkam mes 1kg per puse. gal ir tu prisijungtum pasidalintumem mirksiukas.gif nes pirkti kilograma ir jei neves paskui tas muilas tai kur deti? tai geriau jau maziau ir po biski ka manai mirksiukas.gif

blyn tundra... sian buvau Kaune hipermaximoj o aliejaus nepirkau doh.gif tik siaip S visokio doh.gif

Daddy girl tu pas mus jau profiu profas 4u.gif 4u.gif 4u.gif labai idomu butu tas pienukas su MP, man tai nieko slykstaus ner nes neseniai dar dziaugesi mazasis tuo geriu ax.gif nors kur cia neseniai jau metai visi praejo unsure.gif unsure.gif
Atsakyti