Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

Šiam reikalui bus proga įsigyti jautrias svarstykles biggrin.gif O kokias geriau?

Pvz. tokias esu radus, ar tiktų? g.gif jautrumas - 1 g iki 2kg

Galvoju, gal jautresnių reiktų tokiam reikalui? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 liepos 2008 - 16:06
QUOTE(irmulia @ 2008 07 04, 15:03)
Šiam reikalui bus proga įsigyti jautrias svarstykles  biggrin.gif  O  kokias geriau?

Pvz. tokias esu radus, ar tiktų?  g.gif  jautrumas - 1 g iki 2kg

Galvoju, gal jautresnių reiktų tokiam reikalui?  g.gif



manau tiks. as irgi sia proga isigijau elektronines biggrin.gif irgi jautrumas 1g (iki 5kg).
kuo tikslesnes, tuo, aisku, geriau.
Atsakyti
Aha o kaip tada su tais 0,5 gramo? g.gif pvz. tavo recepte NaOH - 96.5g
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 07 04, 15:12)
Aha o kaip tada su tais 0,5 gramo?  g.gif  pvz. tavo recepte  NaOH - 96.5g


tai va, buti gerai dar tikslesnes g.gif
bet as pilu ta sarma labai atsargiai.. o kai jau skaicius pasikeicia i pvz 96, dar truputi ipilu. va taip vat unsure.gif

Atsakyti
gal pravers tiems, kas nori pasigaminti naturalu prausikli (be NaOH) http://www.pfaf.org/leaflets/soap.php
Atsakyti
laba
kazkas (atrodo Lachese) klause kaip tirpsta namuose gamintas muilas. pabandziau smile.gif jis tirpsta ne taip kaip muilo baze - pavirsta 'bulviu koses' konsistencijos mase biggrin.gif
galima ipylus skyscio padaryti ja skystesne, bet tada dziustant labiau susitrauks, manau g.gif
Atsakyti
ačiū, galvoju, tirpimas yra šiek tiek nenatūralus muilo požymis,.... nes joks muilas šiaip savaime nuo karščio netirpsta smile.gif o muilo bazės elgiasi kaip vaškas, tačiau tuos muilus,kur mes perlydom,tai tik vandens pagalba ( anksčiau darėme iš apta,kol bazės nebuvo pasiekusios Lietuvos) o šiaip dėl karščio jie netirpsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 07 liepos 2008 - 23:21
mhm, net tirpimu to nepavadinsi. greiciau 'pavirtimas kose' biggrin.gif

bet skaiciau, kad is tos 'koses' visai neblogus muilus padaro, tik ne visiems ir ne visada pavyksta.
pirma karta darant ir man nelabai grazus muilai gavos biggrin.gif ne tokie slidus, lygus ir pilnaviduriai smile.gif kaip gaminant juos is alieju ir natrio sarmo.
Atsakyti
Vadinasi, i tokios masės galima drąsiai gaminti muilo tortus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 07 08, 09:08)
Vadinasi, i tokios masės galima drąsiai gaminti muilo tortus?  bigsmile.gif


is principo, pasipraktikavus smile.gif , turbut, kad galima.. aisku, as nezinau, kokiu tortu norite.. ax.gif bet va siuo budu pagaminti 'pyrageliai' biggrin.gif :

user posted image

user posted image

(turbut net nereikia sakyti, kad ne as juos dariau smile.gif )

p.s. tai gal man jau pradet tokias 'namu darbo bazes' jums siusti? mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 08 liepos 2008 - 13:01
Siųsk, siųsk! clap.gif

O aš namą dažiau visas tris savaitgalio dienas, tai muilo gaminimas nusikėlė. Bandysiu per atostogas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 07 08, 13:00)
is principo, pasipraktikavus  smile.gif , turbut, kad galima.. aisku, as nezinau, kokiu tortu norite...




Perversk ankstesnes temas ar net šioje rasi(nebepamenu doh.gif ) buvau sukėlusi tokių skanumynus iš neto wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti