Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

QUOTE(Daddygirl @ 2008 06 26, 19:07)
Kadangi yra besiruosianciu kada nors gaminti muilus, gal man kita syki gaminant pati procesa pafotkinti? gal bus kam idomu?





Daddygirl būtinai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jau laukiam biggrin.gif

Frekenbok - nea g.gif neteko, matyt ši nuoroda praslydo pro akis begooglinant doh.gif biggrin.gif reikia pasidomėti



Panos biggrin.gif labai šaunią nuorodą užtikau swap'uose : ALIEJAI - manau, pravers toms, kas gamina muiliukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 birželio 2008 - 20:27
tai va megaites, Vilniuje natrio sarmas parduodamas 1kg-14 lt Zirmunuose, prie troleibusu parko, firma AVSISTA, reikia su savim tureti asmens dokumenta, nes tuos duomenis jie susiveda ir viskas
Papildyta:
http://www.avsista.lt/
jei bus perkanciu -galeciau kazkiek paimti
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 06 26, 21:32)
tai va megaites, Vilniuje natrio sarmas parduodamas 1kg-14 lt Zirmunuose, prie troleibusu parko, firma AVSISTA, reikia su savim tureti asmens dokumenta, nes tuos duomenis jie susiveda ir viskas
Papildyta:
http://www.avsista.lt/
jei bus perkanciu -galeciau kazkiek paimti


bigsmile.gif tai geros naujienos? mirksiukas.gif
pasiklauskit tik, kad butu 99 - 100%.
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 06 26, 19:23)
Daddygirl  būtinai  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Jau laukiam  biggrin.gif



tai siandien ir pabandysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 06 26, 23:22)
bigsmile.gif  tai geros naujienos?  mirksiukas.gif
pasiklauskit tik, kad butu 99 - 100%.

esu tikra, kad ten toks, nes ji ten perka naturaliu muilu gamintojos ax.gif, kuriais prekiaujama KN
Beje, sake, kad KN namai turi skystos muilo bazes -ar butu norinciu tokios? pasidomeciau kaina
Atsakyti
kas yra KN ?

kaip dirbti su skysta muilo baze smile.gif aš norėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 06 27, 15:14)
kas yra KN ?

kaip dirbti su skysta muilo baze smile.gif aš norėčiau  rolleyes.gif


turbut Kvapu Namai http://www.kvapunamai.lt/ smile.gif
o skysta baze, galvociau, kad skysto muilo gamybai... g.gif

siandien gavau uzsakytus 'popieriukus' muilo pH tikrinti. tai visi anksciau gaminti muilai pagal situos testerius turi pH 7. kas siaip jau yra idealu. tik va kazin kiek tiksliai tie popieriukai muilo pH tikrina g.gif teko skaityti, kad norint tiksliai ismatuot, reikia aparata tureti doh.gif (o jis maciau kainuoja £45 - £50). o va popieriukai gali tureti paklaida.. aisku, net ir su paklaida (tarkim iki kokiu pH 9) muilas tinkamas naudoti.
zodziu, cia vienas is keblumu gaminant muila mastau.gif
kiek suprantu dauguma muilo gamintoju galvos net del to nekvarsina.. kiti prasitestuoja su tais popieriukais.. o man tai noretus zinoti 100% , kad muilas saugus.. unsure.gif
nors tikriausiai mano oda bus geriausias testeris biggrin.gif ji nesureaguoja tik i labai svelnius muilus. teks taip tikrinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 27 birželio 2008 - 16:49
QUOTE(Lachesė @ 2008 06 27, 16:14)
kas yra KN ?
kaip dirbti su skysta muilo baze smile.gif aš norėčiau  rolleyes.gif

Kvapu namai, jei ryt vaziuosiu - paklausiu kaip ja naudotis
Atsakyti
ačiū , norėčiau tos bažės tuo atveju, jeigu iš jos galima kietą muilą padaryti, skysto muilo gamybos dar nenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 06 27, 21:03)
ačiū , norėčiau tos bažės tuo atveju, jeigu iš jos galima kietą muilą padaryti, skysto muilo gamybos dar nenoriu smile.gif


as supratau, kad tai skysto muilo baze ax.gif
Atsakyti
aišku, jeigu paaiškėtų,kad iš jos daromas ir kietas muilas, prašyčiau duoti žinoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 06 27, 17:48)
turbut Kvapu Namai http://www.kvapunamai.lt/  smile.gif
o skysta baze, galvociau, kad skysto muilo gamybai...  g.gif

siandien gavau uzsakytus 'popieriukus' muilo pH tikrinti. tai visi anksciau gaminti muilai pagal situos testerius turi pH 7. kas siaip jau yra idealu. tik va kazin kiek tiksliai tie popieriukai muilo pH tikrina  g.gif teko skaityti, kad norint tiksliai ismatuot, reikia aparata tureti  doh.gif (o jis maciau kainuoja £45 - £50). o va popieriukai gali tureti paklaida.. aisku, net ir su paklaida (tarkim iki kokiu pH 9) muilas tinkamas naudoti.
zodziu, cia vienas is keblumu gaminant muila  mastau.gif
kiek suprantu dauguma muilo gamintoju galvos net del to nekvarsina.. kiti prasitestuoja su tais popieriukais.. o man tai noretus zinoti 100% , kad muilas saugus..  unsure.gif
nors tikriausiai mano oda bus geriausias testeris biggrin.gif ji nesureaguoja tik i labai svelnius muilus. teks taip tikrinti  smile.gif


siaip tu popieriuku tikslumas yra 0.5, buna ir tikslesniu
o tikrai tikslus ph-asmetrai nekainuoja tiek, o koki 5-8kartus daugiau, o tu kur kaina apie pora simtu litu tikslumas nebus ziauriai didesnis nei puopeliuku ax.gif ax.gif

p.s. atsiprasau nesusiturejau ( profesija tokia blush2.gif )
Atsakyti