Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

blush2.gif ačiū, bet mūsų siekis to,ko mes negalime padaryti.... padaryti tikrą muilą wub.gif tikiuosi,prikalbinsiu tėtį imtis to eksperimento smile.gif
Atsakyti
Aš MB jau įtikinau šiaip ne taip tongue.gif lotuliukas.gif , kad čia nieko baisaus biggrin.gif pasigaminti savo muiliuką, tik kad tas NaOH g.gif - jo ir betrūksta iki pilnos laimės biggrin.gif
Atsakyti
isivaizduoju smile.gif bet galvoju, kad tokie meniski kuriniai lengviau pasigamina istirpdant muilo bazes mirksiukas.gif
gaminant muila su NaOH del chemines reakcijos net priedu spalva pasikeicia doh.gif

o as sviestus kunui, muilus ir pan emiausi gaminti daugiau is reikalo - tiek mano, tiek dukrytes oda labai jautri, alergiska. as tai issiversdavau ir su naturalesnemis pirktinemis priemonemis (nors tikrai ne viskas ir mano odai patinka doh.gif ), o mano Gretutes oda, matyt del to, kad ji dar visai maza, ypac jautri, o dar ir sausa.

tai va ir tikiuosi susikonstruoti kazka jai tinkancio, naturalaus, maitinancio ir drekinancio jos jautria odele g.gif

Atsakyti
aš noriu padaryti kažką panašaus į tortą ir su muilo baze tai neįmanoma, ji išsilydo iki skysčio ,tai reikėtų kremo konsistencijos daikto,.... net nežinau,kokio tirštumo gaunasi tavo muilas? arba muilo rutulius man patiko daryti iš pervirto muilo, tai irgi reikalinga gan tiršta masė, mačiau kažkur kad tokią galima padaryti .... tad mums nedaug trūksta....

Tiesa, ar esi padariusi skiadrų muilą,ar tik nepermatomus ?
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 06 25, 18:27)
labai ziauriai savo pinigine nutrumpinau kitoje SM temoje  lotuliukas.gif ir panasu kad dar nebaigiau trumpinti, tai tenka dirza pasispausti ir balansuoti tarp noriu ir laaaaaabai noriu  blush2.gif

jei nori skaidrios bazes galeciau pigiau perleisti savaja ax.gif

QUOTE(Lachesė @ 2008 06 25, 18:58)
blush2.gif ačiū, bet mūsų siekis to,ko mes negalime padaryti.... padaryti tikrą muilą wub.gif  tikiuosi,prikalbinsiu tėtį imtis to eksperimento smile.gif

g.gif o senas naujas negaletu natrio sarmo uzsivezti, jei buna kitu saliu internetinese pardese -tai gal ir jie galetu prekiauti ar cia reikalingas spec leidimas?
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 06 25, 19:17)
aš noriu padaryti kažką panašaus į tortą ir su muilo baze tai neįmanoma, ji išsilydo iki skysčio ,tai reikėtų kremo konsistencijos daikto,.... net nežinau,kokio tirštumo gaunasi tavo muilas? arba muilo rutulius man patiko daryti iš pervirto muilo, tai irgi reikalinga gan tiršta masė, mačiau kažkur kad tokią galima padaryti .... tad mums nedaug trūksta....

Tiesa, ar esi padariusi skiadrų muilą,ar tik nepermatomus ?


savu muilu tirpint dar nebandziau, bet manau bus panasi konsistencija, kaip ir islydytu muilo baziu g.gif
taciau gaminant muila galima palaukt kol jis bus gana tirstas ir tik tada pilt i formas.

skaidraus muilo dar negaminau. bet turiu kelis receptukus.. galvoju pabandyti.
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 06 25, 19:36)
jei nori skaidrios bazes galeciau pigiau perleisti savaja  ax.gif
g.gif  o senas naujas negaletu natrio sarmo uzsivezti, jei buna kitu saliu internetinese pardese -tai gal ir jie galetu prekiauti ar cia reikalingas spec leidimas?


internetinese tai nelabai g.gif
pas mus parduoda supermarketuose ir tokiose parduotuvese ale lietuviski senukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 06 25, 21:09)
internetinese tai nelabai  g.gif
pas mus parduoda supermarketuose ir tokiose parduotuvese ale lietuviski senukai  smile.gif

cia pvz. parduodama
http://www.essential...tegory_s/44.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 25 birželio 2008 - 21:33
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 06 25, 20:31)


cia 'amerikietiskas' puslapis mirksiukas.gif
gal ir anglijoj internetu galima, bet kaip ir sitam puslapyje - greiciausiai bus dideliais kiekias.

maciau jo e-bay. tik kazin, ar i lietuva atsiustu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 06 25, 22:43)
gal ir anglijoj internetu galima, bet kaip ir sitam puslapyje - greiciausiai bus dideliais kiekias. 

todel ir retoriskai uzklausiau ar musu inernetine parduotuve negaletu paimti didesnio kiekio ir ji po mazai ispilstytu, nes pati tai su tokiais siuntimais vis tiek neapsiimciau blush2.gif, juolab kai tokie kiekiai blink.gif
Atsakyti
buvau radus ,kur galima nusipirkti muilo bazės skaidrios už 25lt kilogramą, bet reikia imti iškarto 25 kg.... tad net nesiūliau čia,nes tikrai vargas apsiimti sukordinuoti viską... o internetinės parduotuvės irgi nenorėjo....
Atsakyti
Pasirodo yra dar vienas budas gaminti muila su natrio samu - karstas. Tai jau tikras muilo virimas smile.gif Jis daug ilgesnis nei saltasis procesas (kuri as naudojau), o pliusas tas, kad nebereikia muilo pora menesiu dziovinti - galima naudoti iskart atsalus, nes visas natrio sarmas neutralizuojasi kol verdi.
Labai idomus budas.

Dar pasiskaiciau... atrodo, kad mano pagaminti muilai tirpinami turetu lydytis kitaip nei muilo bazes mastau.gif Turbut nesigaus skysta mase.. g.gif

Kadangi yra besiruosianciu kada nors gaminti muilus, gal man kita syki gaminant pati procesa pafotkinti? gal bus kam idomu?

Atsakyti
ar bandet pirkti cia natrio sarma? rasdau tik kad kainu nerodo... nebet prisiloginti reik g.gif
Atsakyti