Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

jūs man pasakykit,kam tas krakmolas,ar čia odai labai sveika,nei jis putoja,nei šveičia... tiesiog kam jis naudingas? Man irgi kilo,bet tai neproblema,sudėjau po mažiau ir pasidarė pilna forma smile.gif

tiesa nebūtina gi rutulį daryti,kuo puikiausia bomba ir tokia


user posted image
Atsakyti
O man dar klausimas?
Jus po kiek laiko isimat burbulus is formeliu? reikia laukti kol jose sustings ?
BIjau savo bombikes net liesti smile.gif nes atrodo kad tuoj viskas nafig ishbyres sad.gif

O formeliu niekuo netepat kad lengviau ishsiimtu?
Atsakyti
aš netepiau niekuo,o išimiau po pusės dienos
Atsakyti
Tuoj apsiverksiu sad.gif pabandziau ishimti viskas man nafig ishbyrejo sad.gif

KO gero reikejo palaukt kol pilnbai ishdzius ania? ir tik tada traukti?

as taip pagalvojau, gal aisku kvailas klausimas pasirodys bet mazu padziovint ji su kokiu fenu kad greiciau ishdziutu? arba atvirkshciai i shladikli ikisht, kad mazesne reakcija (kilimo) butu...? blush2.gif as as cia nusishneku visai....
Atsakyti
Krakmolas, manau, reikalingas,kad "tešla"geriau suliptų rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif "tešla" ir taip gerai limpa rolleyes.gif

na nesisielok,Nereali,kitą kartą bus geriau,nemanau,kad šaldiklis padėtų,o ir fenas aš viduriuką pasiektų irgi nežinia,kitą kartą bus geriau wink.gif
Atsakyti
Man irgi buvo kilusi panasi problemele - sudejau bombu mase i formeles, o ji pradejo kilti... Tai tuo metu sove mintis, kad reikia fenu padziovinti biggrin.gif Taip ir padariau, mase nustojo kilti. Po to dar kart paziurejau viena is puslapiu, kur rasoma apie tas bombikes, tai paaiskejo, kad ten panasiai ir patariama daryti - padziovinti prie ventiliatoriaus biggrin.gif

Beja, i savo bombikes dejau vonios perlu. Jie greit tirpsta, tai labai tiko, be to ir spalva grazi isejo smile.gif

Dariau antra partija, tai matyt, per mazai buvo aliejaus, nes pradejusios dziuti, pradejo trupeti verysad.gif ko gero reikes per nauja daryti... g.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif


Žiūriu temelė juda thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2008 01 15, 09:08)
Man irgi buvo kilusi panasi problemele - sudejau bombu mase i formeles, o ji pradejo kilti... Tai tuo metu sove mintis, kad reikia fenu padziovinti  biggrin.gif Taip ir padariau, mase nustojo kilti. Po to dar kart paziurejau viena is puslapiu, kur rasoma apie tas bombikes, tai paaiskejo, kad ten panasiai ir patariama daryti - padziovinti prie ventiliatoriaus biggrin.gif

Beja, i savo bombikes dejau vonios perlu. Jie greit tirpsta, tai labai tiko, be to ir spalva grazi isejo smile.gif

Dariau antra partija, tai matyt, per mazai buvo aliejaus, nes pradejusios dziuti, pradejo trupeti  verysad.gif ko gero reikes per nauja daryti...  g.gif



Kas lemia bombikiu "sulipima"? as kazkaip galvojau, kad krakmolas... g.gif
dabar ziuriu, kad ko gero aliejus.

Mano nei viena bombike nesulipo sad.gif nors vakar uzsispyrusiai dar kelis variantus dariau. (ale kvepejo kaaaip wub.gif )

O poto jau visai supykus kavos muila dariau. lotuliukas.gif
tindi rindi+ pienas+ medus + kavos tirshciai+ keletas lasheliu shaltalankiu aliejaus.
Forma gavosi nebloga, gerai ishsieme is formeles ale kvapelis... doh.gif arba cia jau man prisiuosciusiai visokiu kvapu taip atrode, bet kol kas jis dvokia tokiu "seno shaldytuvbo kvapu" biggrin.gif cia man jau ko gero asociacijacijos kai anksciau i savo sena shaldytuva dedavau kavos, tai ta kava pradvogdavo ir visas shaldytuvas irgi doh.gif

Na ziuresiu kaip bus kai sudzius normaliai ir susipjaustys.

Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2008 01 15, 12:47)
Kas lemia bombikiu "sulipima"? as kazkaip galvojau, kad krakmolas...  g.gif
dabar ziuriu, kad ko gero aliejus.




Cia gal dregmes trukumas... g.gif maziau aliejaus, tai ir dregmes maziau gavo... Bandysiu dar karta ta pacia mase drekinti ir ziuresiu kas is to iseis...
Atsakyti
Vakar padariau vieną bombikę bigsmile.gif , atrodo viskas pavyko puikiai thumbup.gif , niekas nelipo per kraštus, šiandien išėmiau iš formelės- atrodo nesubyrėjo. Dėl spalvos įlašinau truputi šaltalankių aliejaus, žiūrėsim kaip vonioj bus- ar neišlipsiu visa oranžinė lotuliukas.gif . Beje, aš dėjau ir krakmolo ir sodos ir c.rūgšties, santykis maždaug 1:1:1 . O formelė mano žinot iš ko? Ogi iš kalėdinio burbulo biggrin.gif . Turiu tokiu burbulų, kurie jau nusibodo ir nėra labai gražūs, tai perpjoviau per pusę ir puikiausia forma bombikėms smile.gif . Šiandien dariau dar vieną, kai šita išdžius- nufotkinsiu pasirodyti ax.gif .
Atsakyti