Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

drinks_cheers.gif dėl sąlygų virti tikrą muilą, tai iš ties reikia tokiai gamybai (bute to nesiryčiau daryti) o dabar stabdo to natrio šarmo deficitas biggrin.gif ir žema temparatūra lauke biggrin.gif niu tai ar įmanoma kitais keliais (nei per pažįstamus) gauti jo???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 27 gegužės 2008 - 13:37
Mergaites, tai gal galetumet asakyti kas kur perkate ta muilo baze?
Atsakyti
Parašysiu į až, kur jų galima rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 05 27, 02:14)
thumbup.gif  Heart - papasakok : ar jis irgi traukiasi kaip kad Apta? nes jei mažiau, tai ryt lekiu pirkti "DALAN"  biggrin.gif

o šį naudojai?



ar šiuos?

Nors man vasarą teko matyt prie kasų truputį kitokį  g.gif  supakuotą rodos po 6 gabalus į permatomą plėvę su etikete ir pagrindas- alyvuogių aliejus.  g.gif (buvo rudas ir šviesus)

Naudojau ne tuos. Pakuotė kitokia, supakuoti po 4 vnt., yra balti ir žali. Virimui, aišku, naudojau baltą. O pagrindas ten tikrai alyvuogių aliejus.

Išvirtus laikau suvyniotus į maistinę plėvelę, kol kas nepastebėjau, kad labai trauktųsi. Šiaip man daug labiau patinka nai Apta ax.gif

QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 05 27, 13:15)
oi nu ir geras dalykas ta muilo baze, reiks dar ir balta kada isbandyti, rezultatai greiti, o tai man  labai thumbup.gif  thumbup.gif nes greitai gali sumeistruti dovanele ir tikrai gera  4u.gif


Fainučiai thumbup.gif
Atsakyti
aciukas smile.gif flirt.gif
Atsakyti
Jei kas is vilnieciu noretu skaidrios bazes -tai galiu pigiau perleisti-ten like apie 400 g.

QUOTE(irmulia @ 2008 05 27, 13:22)
tai dėl to deficitinio natrio šarmo: niu ir ką daryti, jei taip legaliai jo neįmanoma gauti ? doh.gif  g.gif , o savo muilą norisi pasigaminti  g.gif
Gal  kas turi idėjų, kur įsigyti tų granulių?  bigsmile.gif

mano draugaite kazkada vire namie -sake nieko ten pavojingo ir baisaus nera schmoll.gif
Jei gausiu tu granuliu -parasysiu mirksiukas.gif
Kita vertus, juk yra receptu kur galima ir be to sarmo -is aliejuku visokiu pasidaryti, o LT dabar galima rasti visokiu alieju ir labai kokybisku - tiesa, kai kuriu kainos blink.gif pvz. kakavos absoliuto 5 gr. 25 lt
offtopic - siandien turejau galimybe daryti vyriska krema is naturaliu medziagu - tai super -ir kvapas ir konsistencija thumbup.gif
manau tikrai bandysiu darytis muila is alieju ax.gif

QUOTE(Lachesė @ 2008 05 27, 13:28)
nesupratau ???? tai ką negalima nucituoti teksto,juk nesakau ,kad pati dariau !!!
juo labiau jokiosbūtinos info nepraleidau ....

butina nurodyti saltini - tai autoriniu teisiu pazeidimas

Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 27, 17:03)
Jei gausiu tu granuliu -parasysiu  mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif lauksim bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, man iškilo toks klausimas. Norėčiau pasigaminti muilą su žolelėmis (iš skaidrios muilo bazės). Kaip reikia su tom žolelėm elgtis - ar prieš tai užplikyti ir tuomet įmaišyti į muilo bazę, ar berti į tą muilo bazę sausas ? Aš užplikiau medetkų, tačiau nedrįsau jų panaudoti, nes jos man kažkaip pasidarė ištižusios ir sulipusios, tai pabijojau sugadinti. Gal patarsit kaip daryti ? Ir dar norėčiau su avižiniais dribsniais padaryti muiliuką, bet irgi nežinau, ar brinkintus maišyti į muilą ar sausus.... g.gif
Atsakyti
Su žolelėmis nesu dariusi, bet spėju, kad reikia jas berti sausas g.gif o dėl dribsnių tai jų, manau, nereikia brinkinti g.gif kas dar turi kokių minčių? bigsmile.gif
Atsakyti
žolelės karštame muile užsiplikys ir visą muilą nudažys, todėl karštai perlydomam muilui realiai jos netinkamos, tik šaltame muile išlaiko savo išvaizdą, o jeigu išvaizda tenkina tai geriau dėti neplikytas, tada bent kokia nauda liks. Avizos irgi sausos turi būti smile.gif

Kunigunda, o kur įsigyti visokių tų dalykų prabangių kaip kakavmedžio sviestas ? ir kaip iš aliejų išgaunamas šarmas, ta prasme kas nuplauna riebalus, jeigu pats muilas riebalas? gal turi bent vieną receptą ? kaip ten ta reakcija gaunasi,kad atsiranda muilas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 05 28, 12:00)
Kunigunda, o kur įsigyti visokių tų dalykų prabangių kaip kakavmedžio sviestas ? ir kaip iš aliejų išgaunamas šarmas, ta prasme kas nuplauna riebalus, jeigu pats muilas riebalas?  gal turi bent vieną receptą ? kaip ten ta reakcija gaunasi,kad atsiranda muilas smile.gif

paprasto kakavos sviesto galima isigyti Rutos saldainiu parduotuvese 100 gr apie 7 lt. O labai kokybisko kakavos sviesto absoliuto (CO2)galima gauti Vilniuje kvapu namuose, bet sis labai brangus (5 gr apie 30 lt) -todel labiau tiktu kremu gamyboje
As dar laukiu kada mano draugaite padarys bandomaji uzsakyma, ir gal iki rudens bus galima is uzsienio atsisiusti visokiu alieju pigiau
Reiktu paieskoti tu receptu ir paziureti kas ir kaip ten, nes kol nesu darius -tai per daug ir nesigilinau, juolab, kad tuomet ir pasirinkimo LT ekologisku alieju tiek nebuvo, dabar galima gauti daug ka
Atsakyti
Ačiū, bandysiu sužinoti per tėtį apie tą šarmą, gal gausiu, kaip supratau būtų norinčių smile.gif Žinau,kad klaipėdoje yra tokia parduotuvė prie turgaus , ten skaičiau,kad daug kas perka, ar ten geri aliejai ???
Atsakyti