Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

QUOTE(Heart @ 2008 05 23, 00:05)
Labai dailūs muiliukai, Saulyte, gaila, kad nuotrauka neperteikia kvapo  smile.gif 

O aš atradau alvyvuogių aliejaus muilą "Delan", kurio būna pirkti Senukuose, ir kuris puikiai tinka lydymui  thumbup.gif  Daug kokybiškesnis už "Apta", jau kurį laiką naudoju rankoms plauti, tai nustojo sausėti oda. Tiesa, turi specifinį kvapą, bet nestiprų, ir eterinis aliejus jį "užmuša"  thumbup.gif 

Pasitaikius progai įmesiu nuotrauką, ką pavyko "išgauti" iš jo.



Aš irgi esu varčiusi šį "Delan" muilą Senukuose, tik man jis kažkodėl pasirodė tada netinakmas muilo perlydimui gal dėl kvapo g.gif

Žodžiu, laukiam Heart tavo gamintų muiliukų iš "Delan"
Atsakyti
saulyte, visai smagūs muiliukai smile.gif o kaip pats procesas, patiko? Man tai labai patinka smile.gif
Atsakyti
Visai nieko thumbup.gif
tik vat terlioniu daug, visur prisitaskiau to muilo, tai teko paskui gramdyti blush2.gif
blush2.gif Manau dar karta pasigaminsiu, tik uzsakant muila is senas naujas ir perkant ivairius ingridientus, brangoka gaunasi.
Dabar labai noriu pieniniu baltu muiliuku prisivrti, bei mozaikiniu, su ivairiu spalvu muilu gabaliukais, taip pat su aguonom ax.gif
Atsakyti
Nu saunuole saulyte!!!!!!!!! kokie grazus pirmi blynai, ir visai neprisvile!!!!!!!!!!

Kur pirkai formeles? pvz tuos begemociukus? ax.gif
Atsakyti
aciu uz gerus ivertinimus 4u.gif
o begemociukai tai elementariausi vaiku zaislai - smelio plastmasines formeles, ju buna maksimoj ir zaislu planetoj ar siaip kokiose zaislu parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
taip, saulyte, privirsi ir galėsi visiems dovanot smile.gif dabar, gerai, kad senasnaujas jau ir baltos bazės turi. Aš jos nesu bandžiusi, tai nežinau. Esu kitokią baltą iš amerikos bandžius, tai ji labai smagiai putoja ir greit stengsta, jei lėčiau į formeles pilstau. O su skaidria senasnaujas baze tai viskas liuks, ji nestengsta taip staigiai. Būtų smagu išbandyt ir baltą išbandyt jų smile.gif
Atsakyti
Va ką pavyko išgauti iš "Dalan" muilo ax.gif

Bent jau man juo praustis daug maloniau nei iš parlydyto "Apta"
Atsakyti
thumbup.gif Heart - papasakok : ar jis irgi traukiasi kaip kad Apta? nes jei mažiau, tai ryt lekiu pirkti "DALAN" biggrin.gif

o šį naudojai?

user posted image

ar šiuos?
user posted image

Nors man vasarą teko matyt prie kasų truputį kitokį g.gif supakuotą rodos po 6 gabalus į permatomą plėvę su etikete ir pagrindas- alyvuogių aliejus. g.gif (buvo rudas ir šviesus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 27 gegužės 2008 - 01:15
o as irgi prisiviriau muilo rolleyes.gif bigsmile.gif , kaip tik dabar stengsta, kasko naujo neisradau, bet kaip fainai dirbasi su skaidria muilo baze wub.gif , tikras fainumelis keliolika min mikrobangeja ir jau gali pilstyti, kaip prisimenu kiek reikejo kaitinti "apta" doh.gif o ji vietiek nelabai istirpo, o paskui muilai kaip bobutes rauksletos pavirto lotuliukas.gif lotuliukas.gif , paskui reportazeli imesiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2008 05 27, 10:59)
o as irgi prisiviriau muilo  rolleyes.gif  bigsmile.gif , kaip tik dabar stengsta, kasko naujo neisradau, bet kaip fainai dirbasi su skaidria muilo baze  wub.gif , tikras fainumelis keliolika min mikrobangeja ir jau gali pilstyti, kaip prisimenu kiek reikejo kaitinti "apta"  doh.gif o ji vietiek nelabai istirpo, o paskui muilai kaip bobutes rauksletos pavirto  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , paskui reportazeli imesiu  rolleyes.gif


Oi laukiam laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
oi nu ir geras dalykas ta muilo baze, reiks dar ir balta kada isbandyti, rezultatai greiti, o tai man labai thumbup.gif thumbup.gif nes greitai gali sumeistruti dovanele ir tikrai gera 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Liuks thumbup.gif o kaip jie muilina ? ar labai putoja pagaminti iš skaidrios muilo bazės? g.gif
Atsakyti