Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

aint, mes ten ir perkame muilo bazes, ir daugelį kitų dalykų rankdarbiams biggrin.gif
Atsakyti
Svytejimas ezero dugne, o tik menesio gale, ne aknsciau? g.gif man knieti kuo anksciau pabandyti, negi tiek ilgai tektu laukti?
O kaip per ebay sistema ieskoti muilo bazes?
Oamokykit, ten turbut anglu kalba reik vesti?Kokius jus zodzius vedat?Kiek kainuoja atsiuntimas per ebay? g.gif
Atsakyti
Nu man tai taip lygtai sakė- kad mėnesio gale, nes jiems irgi reik užsakyt. Bet čia man atrodo reik asmeniškai jų prašyti- nežinau, ar jie kiekvieną kartą turi užsakinėti kai kas paprašo, ar užsako didesnį kiekį ir tada jau nereikia visiems užsakantiems tiek ilgai laukti... ax.gif

o ebey aš nesinaudoju- tai nežinau kaip ten kas.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 09 gegužės 2008 - 22:30
sakykit o kiek mazdaug laiko ta bomba dziuna? pas mane antra diena jau stovi ir nepanasu kad ji nors kiek dziutu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaNilline: 10 gegužės 2008 - 11:25
Merginos, vakar vienoje IKI (Vilnius, Šeškinėje) užtikau APTA muilo thumbup.gif buvo ir supakuoto po 6 gabalus ir po vieną , tik kaina truputį pakilusi 100gr. (1 gabalo) -2,49 lt Kam jo reikia, lėkite siaubti šios IKI biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes. kazin is kur gauti glicerininio muilo. doh.gif senasnaujas.lt siuo metu jo nera unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveiki dar karteli. Noriu paklaust, ar muilo ruosimui tinka tik eterinis aliejus, ar tinka ir aromatinis aliejus? Gal jis odai netinka naudot...... g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

vaiduliauskis, aciu uz naujiena!As jau siandien isigyjau skaidrios muilo bazes is senas naujas, vis tik niekaip neprisiruosiu virti muiliuku, nors viska jau susirinkau, laiko viss truksta, na tikiuosi sia savaite iseis pasigaminti.

Tik vat klausimukas, iki kiek riek ikaitinti elektrine plyta lydant muilo baze?
Ar is vienos muilo bazes (500 g) iseis tik viena partija muiliuku, ar ja galima padalinti i ivairius misinius ir skirtingus muiliukus pasigaminti, ar ji per greit stingsta?

Kiek laiko reik lydyti baze, ir kaitinti pati misini?

Kiek bazes reik deti kaitinti, ar ja visa reik kaitinti is karto?

Ka dar naudojat kaip ingridientus muiliuku papuosimui?
Labai noreciau pabandyti su kava, tik nezinau kokiu santykiu ir ka pilti i muilo lydoma baze?Kaip tuos tirscius tiksliai pasigaminti ir kiek ju reik?

O kaipo gatavi muiliukai issiima is formeliu?Ar yra koks budas juso isimti, ar jie lengvai issitraukia?

Dar labai domina bombeliu gaminimas, kaip supratau bombelem nereik muilo bazes, ten ieina soda, citrinos rugstis,aliejus ir vanduo bei papildomi ingridientai, gal kas galite smulkiau paaiskinti kaip jos gaminamos?

Sory kad daug klausineju, nenoriu sugadinti is pirmo karto savo muiliuku, vis tik ta baze nera pigi, tai ir norisi atitinkamai pasigaminti 4u.gif

Esu susidariusi atskira konspekteli, kiap gaminti su paprastu apta muilu ir baze, susikonspektavau net ir receptus is jusu pokalbiu, daug cia info galima pasisemti thumbup.gif

Aciu visoms uz pagalba ir kantrybe blush2.gif
Atsakyti
Na va, nesulaukus atsakymo nusprendziau pati meginti virti, kas bus tas bus maniau mirksiukas.gif
Taigi, siandien isviriaus porcija muiliuku is senas naujas muilo skaidrios bazes, nu man tai nerealus gavosi, tiesa sakant nesitikejau kad jie isvis gausis, jei noresit ikelsiu veliau fotkes thumbup.gif
Atsakyti
įkelk įkelk, saulyte, parodyk būtinai, kas gavosi bigsmile.gif ir kokius darei, iš ko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažiausia: 22 gegužės 2008 - 20:25
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Pirmasis darytas su kavos tirsciais ir migdolu aliejumi, o visi kiti dazyti su dazais is senas naujas, deti eteriniai aliejai - migdolu, romo, ciobreliu kvapai.

I delfinuka bandziau ideti susuktu drozliu, bet ne kas gavosi, nes su tamsia spalva nesimato, o ta gelyte tai muiliuko tirpalo likuciai sudeti i leduku formeles mirksiukas.gif

Tai vat pirmi mano blynai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai dailūs muiliukai, Saulyte, gaila, kad nuotrauka neperteikia kvapo smile.gif

O aš atradau alvyvuogių aliejaus muilą "Delan", kurio būna pirkti Senukuose, ir kuris puikiai tinka lydymui thumbup.gif Daug kokybiškesnis už "Apta", jau kurį laiką naudoju rankoms plauti, tai nustojo sausėti oda. Tiesa, turi specifinį kvapą, bet nestiprų, ir eterinis aliejus jį "užmuša" thumbup.gif

Pasitaikius progai įmesiu nuotrauką, ką pavyko "išgauti" iš jo.
Atsakyti