Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

geras thumbup.gif o tas juodas tai su kava ane ?
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 05 05, 13:53)
geras  thumbup.gif  o tas juodas tai su kava ane ?

taip, tie juodi su kava, tik vienas su paprasto, nivea muilo gabaliukais, o kitas tik su kava. Į abu dar EA citrinų lašinau, toks įdomus kvapas gavosi , visai skanus smile.gif
Nežinau, gal reikėjo dėt nuoviro kavos ir tirščių, nes aš sausos dėjau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažiausia: 05 gegužės 2008 - 13:57
Sveikutes, turiu pora klausimeliu susijusiu su muilo liejimu.

Noriu pradziai pabandyti padaryti viena is paprastu muilo liejimo variantu, tai pasiskaicius suzinojau, kad naudojamas muilas su glicerinu - apta. Visur jo issieskojau, ir rimi, ir iki, ir norfoj, niekur neradau pirkti, negi megickos jau ispirko?Prie kokiu prekiu to muilo buna?
Taip pat nusipirkau eterini alieju vaistineje(arbatmedzio ir eukalipto), ar jis tiktu muilo gamybai?Taip pat turiu alieju (ciobreliu) naudojama pirciai, jis labai skaniai kvepti, gal ir sitas tiks?

Tai be muilo ir alieju, kokiu man dar priemoniu reiktu deti i misini?Ar reikia pilti vandens?Det sodos?O su tuo muilu gaminant reikia laukti kelias savaites kad sustingtu?Kokias jus tradicines formales naudojate, kur pardose galima ju nusipirkti?Kokie dar aliejai tinka, kokiu firmu ir pavadinimu?
Cia klausimukai pritaikius ta glicerinini aptos muila, na tikiuosi kad ji pavyks rasti kur kokioj parduotuvej g.gif
Vien zodziu tiek daug skaiciau tu forumu, kad man viskas susimaise, padekit atsatyti gaminimo schema doh.gif
Atsakyti
Saulyte, o tu nebijai, kad tau susiraukšlės ir praras estetinę išvaizdą džiūdamas tas muiliukas? Arba, kad svils prie dugno, tirpdant.. ax.gif Merginos su juo turėdavo visokių sunkumų- todėl dauguma atsisakė aptos, ir perka iš internetinių parduotuvių muilo bazę- aš lyg bandžiau susirašinėti su Tavo rankdarbiams- ta prasme baltos muilo bazės nusipirkti- užklausė kiek reikia- pasakiau, kad penkis šimtus gramų- tai taip nieko ir neatsako kol kas- tai vis laukiu- lyg sakė, kad iš kažkokių katalogų užsakinės, tai gal dar ką išgirsiu iš jų ax.gif - labai noriu skaidrią bazę maišyti su balta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 08 gegužės 2008 - 21:55
Saulyte, vandens, kiek girdėjau, kuo mažiau tuo geriau, jei iš aptos vis tik darysi- o šiaip, tai turbūt tiek, kad nesviltų ir ištirptų. Sodos į aptą tikrai negirdėjau, kad kas dėjęs būtų ax.gif O be eterinių aliejų dar deda kavos tirščių, kas nori, kažkas lygtai kremo dėjo - kad gražiau būtų- kitų spalvotų muilų drožlių ar kubelių... Bet pagrinde tik kavos tirščius ir eterinį dėdavo čia merginos- tiesa, medaus dar dėjo kažkas- bet sako, svarbiausia neprimaišyti visko per daug, nes tada kvapas nekoks būna, kai susimaišo skirtingi aromatai....

O formeles aš pirkau internetinėse pard.- bet ten brangu- tai dar esu nusipirkusi vaikiškų smėlio formelių- būna visokių žuvyčių, jūros žvaigždučių, kriauklių, linksmų gyvūnėlių, mašinyčių formų- aš senukuose pirkau tas vaikiškas- ten tada -prieš mėnesį ar du- nemažas pasirinkimas buvo ax.gif

Dar merginos naudoja visokias dėžutes nuo maisto- salotų, silkių etc.- paprastų formų -kvadratiniams muilams- ir juos dažniausiai suraiko riekelėmis... Be to, galima naudoti ir paprastą muilinę formai išgauti...

Tai aš galiu tik tiek pasakyti ax.gif - kai sulauksiu savo bazės- ir išbandysiu pati- tada ga ką vertingesnio pasakysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 08 gegužės 2008 - 22:42
muilai,kuriuos privirė forumietės susirinkusios šį vakarą smile.gif buvo kvapnu ir jausmas tarsi burtum smile.gif

dirbom su muilo bazėmis ir eterinais aliejais

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai aciu uz atsakymus i mano klausimus, o to apta muilo net ukmerges g. maksimoj neradau doh.gif
Tai turbut irgi siusiuos is senas naujas, ta baze, tik tikrai ji brangi g.gif
Pasinaudosiu patarimu zaislu formeles panaudoti, bandysiu i senukus nuvaryti formeliu apsidairyti.

Na tikiuosi mano vaistinese pirkti eteriniai aliejai tiks, labai patiko dar tie pjaustyti kvadratiniai muilai thumbup.gif
Bandysiu pradziai paprastai i formeles lieti su aliejais ir kava padaryti blush2.gif
Labai jau uzsigeidziau, tik kad vat tu rankdarbiu rusiu vis daugeja, o noras vis dideja, tai be papuosalu gamybos, veltinio, dkeupazo, ir modelino dar muilo liejimas dasides, o dar noras isbandyti tapyba ant silko doh.gif
Atsakyti
Norejau siandien senas naujas uzsisakyti muilo bazes, taciau net neleido ideti i krepseli, matyt neturi jie siuo metu, ka daryti, kur galima nusipirkti?
Atsakyti
Sveikos merginos... As vat irgi labai noriu pradeti muiliukus daryt...taip susizavejau tais kur akropoli pas mus klaipedoj pardavineja... o Nuo ko pradeti? Gal padesite man... 4u.gif
Atsakyti
Lachese,- oi kaip fainai- super thumbup.gif

Saulyte, aš dar muilo bazę užsisakinėjau Tavorankdarbiams.lt- bet ten jų kataloguose kaip ir nesimato, bet Irmulia patarė parašyti jiems e-laišką, ir užsiprašyti- tai taip ir padariau- dabar laukiu- šio mėnesio pabaigoj gausiu ax.gif - tai reikia jiems rašyti ir prašyti - yra ir skaidrios ir baltos.

O senasnaujas.lt- tai būna pažymėta sutartiniu ženklu, ar prekė yra (neišpirkta)- koks kiekis yra tos prekės ir pan. Tai jei nėra- manau, turėtų visai greitai atsirasti ax.gif Jei tu užsiregstravusi ir neleidžia įdėti į krepšelį, nors prekė yra- tada nežinau kodėl-matyt reikia susisiekti su kontaktiniu asmeniu ir paklausti ax.gif
Papildyta:
aint-

nu nusiperki muilo bazės iš internetinių pard. (galima būtų ir iš paprasto muilo gaminti, bet džiūnant susiraukšlys, nebus skaidrus- ir tikrai nebus toks, kaip akropoly).

Dar nusiperki eterinių aliejų, dažų muilo bazei (dažai- irgi iš internetinių, paprastose, kiek žinau nebūna, o maisto dažai- dažo rankas paskui ir putoja spalvotom putom)

Dar galima dėl spalvos įvairumo ir pigumo dėti supjaustytų ar tarkuotų paprastų muilų- bet čia tik jei nori margo kokio..

Dar, norint galima dėti kavos tirščių neplikytų, medaus, kremo (bet visa tai nebūtina- ir daug visko pridėjus, merginos sako, kad smarvė gaunasi susimaišius kvapams)



Išlydai muilo bazę ant plytelės kaip vašką (nepili vandens, jei pirktinė muilo bazė- o jei iš paprastų muilų darai- pili tiek, kad nesviltų ir tirptų- bet mažiau- geriau- be to, jei darai iš paprastų muilų- juos reikia dėti į puodą ir tirpinti sutarkuotus)- pridedi eterinių aliejų, visų kitų pasirinktų priedų, spalvoto pjaustyto muilo gabaliukų, jei norisi- ir supilstai į formeles ax.gif

Sustingus išimi.

Formeles galima pirkti internetinėse pard., pard. tikros spalvos, senasnaujas, tavorankdarbiams ir pan. Bet jos nepigios - tai daug kas naudoja smėlio formeles vaikiškas, arba pilsto į kokius plastikinius kvadratinius indelius nuo maisto, ir paskui, dar nebaigus stingti muilams- juos supjausto riekelėmis rolleyes.gif

Nu aš tai taip suprantu visą procesą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 05 09, 11:30)
Lachese,- oi kaip fainai- super thumbup.gif

Saulyte, aš dar muilo bazę užsisakinėjau Tavorankdarbiams.lt- bet ten jų kataloguose kaip ir nesimato, bet Irmulia patarė parašyti jiems e-laišką, ir užsiprašyti- tai taip ir padariau- dabar laukiu- šio mėnesio pabaigoj gausiu ax.gif - tai reikia jiems rašyti ir prašyti - yra ir skaidrios ir baltos.

O senasnaujas.lt- tai būna pažymėta sutartiniu ženklu, ar prekė yra (neišpirkta)- koks kiekis yra tos prekės ir pan. Tai jei nėra- manau, turėtų visai greitai atsirasti ax.gif  Jei tu užsiregstravusi  ir neleidžia įdėti į krepšelį, nors prekė yra- tada nežinau kodėl-matyt reikia susisiekti su kontaktiniu asmeniu ir paklausti ax.gif
Papildyta:
aint-

nu nusiperki muilo bazės iš internetinių pard. (galima būtų ir iš paprasto muilo gaminti, bet džiūnant susiraukšlys, nebus skaidrus- ir tikrai nebus toks, kaip akropoly).

Dar nusiperki eterinių aliejų, dažų muilo bazei (dažai- irgi iš internetinių, paprastose, kiek žinau nebūna, o maisto dažai- dažo rankas paskui ir putoja spalvotom putom)

Dar galima dėl spalvos įvairumo ir pigumo dėti supjaustytų ar tarkuotų paprastų muilų- bet čia tik jei nori margo kokio..

Dar, norint galima dėti kavos tirščių neplikytų, medaus, kremo (bet visa tai nebūtina- ir daug visko pridėjus, merginos sako, kad smarvė gaunasi susimaišius kvapams)
Išlydai muilo bazę ant plytelės kaip vašką (nepili vandens, jei pirktinė muilo bazė- o jei iš paprastų muilų darai- pili tiek, kad nesviltų ir tirptų- bet mažiau- geriau- be to, jei darai iš paprastų muilų- juos reikia dėti į puodą ir tirpinti sutarkuotus)- pridedi eterinių aliejų, visų kitų pasirinktų priedų, spalvoto pjaustyto muilo gabaliukų, jei norisi- ir supilstai į formeles ax.gif

Sustingus išimi.

Formeles galima pirkti internetinėse pard., pard. tikros spalvos, senasnaujas, tavorankdarbiams ir pan. Bet jos nepigios - tai daug kas naudoja smėlio formeles vaikiškas, arba pilsto į kokius plastikinius kvadratinius indelius nuo maisto, ir paskui, dar nebaigus stingti muilams- juos supjausto riekelėmis rolleyes.gif

Nu aš tai taip suprantu visą procesą  rolleyes.gif



Dekuj! smile.gif reikes pasiieskoti tu visu ingridientu smile.gif ir bandysiu wink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o siu muiliuku galima nusipirkti? o gal galima uzsakyti ir forma, spalva?
Atsakyti