Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

QUOTE(irmulia @ 2008 04 29, 08:43)
Manau, drąsiai gali bėti bet kokių muiliukų drožles jei po to pagamintus muiliukus naudosi rankoms plauti ir pan. (t.y. ne veidui)  mirksiukas.gif

ačiū, irmulia smile.gif
taip, muiliukus aš tik rankom naudosiu. o tą muilo bazę tirpdant reikia ją sutarkuoti, tiesa, ir kai jau ištirpsta, dedi dažus, EA virti daugiau nebereikia kai ištirpsta? ir kiek lašiukų EA dėti, kiek dažų, kad nepadaugint, nes ant indelių nerašo?
Atsakyti
QUOTE(mažiausia @ 2008 04 29, 08:56)
ačiū, irmulia smile.gif
taip, muiliukus aš tik rankom naudosiu. o tą muilo bazę tirpdant reikia ją sutarkuoti, tiesa, ir kai jau ištirpsta, dedi dažus, EA virti daugiau nebereikia kai ištirpsta? ir kiek lašiukų EA dėti, kiek dažų, kad nepadaugint, nes ant indelių nerašo?


Muilo bazę reikia pakaitinti tiek, kad ji išsilydytų mirksiukas.gif Dėl dažų kiekio tai rekomenduoju įlašinti vos keletą (1 -2 ) lašiukų tikrai užteks mirksiukas.gif O dėl EA tai jų tikrai reiia tik vos vos, nes jie pakankamai stiprūs : aš vienus muiliukus viriau prieš gerus metus, tai iki šios kvepia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 balandžio 2008 - 09:12
QUOTE(irmulia @ 2008 04 29, 09:11)
Muilo bazę reikia pakaitinti tiek, kad ji išsilydytų  mirksiukas.gif  Dėl dažų kiekio tai rekomenduoju įlašinti vos keletą (1 -2 ) lašiukų tikrai užteks  mirksiukas.gif  O dėl EA tai jų tikrai reiia tik vos vos, nes jie pakankamai stiprūs : aš vienus muiliukus viriau prieš gerus metus, tai iki šios kvepia  biggrin.gif

na supratau, nes aš EA pirkau maximoj kur būna tie tokiose žaliose dėžutėse, tai per užsuktą buteliuką kvapai jaučiasi smile.gif
dėkui, reiks bandyt kažkurią dieną, kas gausis. Dar galvoju ir su loofa pabandyt, bet vien jos pirkt nerandu, maximoj žiūrėjau, tai su kažkokiu pagaliuku, tipo tokia kempinė, tai nepirkau. Ieškosiu toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mažiausia @ 2008 04 29, 08:56)
ačiū, irmulia smile.gif
taip, muiliukus aš tik rankom naudosiu. o tą muilo bazę tirpdant reikia ją sutarkuoti, tiesa, ir kai jau ištirpsta, dedi dažus, EA virti daugiau nebereikia kai ištirpsta? ir kiek lašiukų EA dėti, kiek dažų, kad nepadaugint, nes ant indelių nerašo?

as netarkavau, tiesiog atpjoviau gabala ir imeciau i puoda, istirpo per kelias minutes.Tada nuemus jau dejau visus kitus priedus, ismaisiau ir i formeles

Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 29, 17:05)
as netarkavau, tiesiog atpjoviau gabala ir imeciau i puoda, istirpo per kelias minutes.Tada nuemus jau dejau visus kitus priedus, ismaisiau ir i formeles

supratau smile.gif
laukiu dažų iš senasnaujas.lt ir bandysiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 29, 17:05)
Tada nuemus jau dejau visus kitus priedus, ismaisiau ir i formeles

o kai jau supilstai į formeles, ar reikia palaukti kol pravės ar dėti šaldytuvan ir kiek tada laikyti, kol pilnai sustings?
Atsakyti
QUOTE(mažiausia @ 2008 05 03, 08:59)
o kai jau supilstai į formeles, ar reikia palaukti kol pravės ar dėti šaldytuvan ir kiek tada laikyti, kol pilnai sustings?

sitos bazes muilu nedejau i saldytuva, nes ir taip greitai sustingo, tik paskui isemiau ant virtuvinio ranksluoscio ir dziovinau
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 05, 10:24)
sitos bazes muilu nedejau i saldytuva, nes ir taip greitai sustingo, tik paskui isemiau ant virtuvinio ranksluoscio ir dziovinau

aš ir persigalvojau ir nedėjau smile.gif viriau nedaug pradžiai pabandymui, gavosi 3 gabalėliai jau džiūsta smile.gif tik įdomu, kiek laiko džius smile.gif
Atsakyti
muilo bazė sustengsta ir viskas, ir jiems nereikia jokio papildomo džiūvimo smile.gif gali naudotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 05 05, 12:58)
muilo bazė sustengsta ir viskas, ir jiems nereikia jokio papildomo džiūvimo smile.gif gali naudotis smile.gif

liuks tada smile.gif dėkui smile.gif
Atsakyti
įdėk nuotraukų, labi smalsu,ką padarei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 05 05, 13:41)
įdėk nuotraukų, labi smalsu,ką padarei smile.gif

tuoj įkelsiu, bet aš paprastus dariau, tik pabandymui smile.gif
na štai mano pirmas blynas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažiausia: 05 gegužės 2008 - 13:51