Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

tik nesupykit merginos ax.gif kunigunda78 postose jai rimtai tai nieko pikto neiziurejau, ir juos ivairiose temose daznai paskaitau, bet vel gi, gal tik as nepastebiu biggrin.gif ,
nu bet svytejimas ezero dugne negaliu lotuliukas.gif , tik neisizeisk, gal esi kokia rasytoja, as tai jai rimtai visada pritrukstu kantrybes tavo ilguosius postus perskaityti blush2.gif rimtai vat ir dabar vos prisiverciau perskaityti iki galo, kas beja ir dziaugiuosi, nes jis labai geranoriskas, nu bet jai dar kelios tokios kaip as iki galo neperskaitancios doh.gif , nu tai nezinau ka zmogus gali prisigalvoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu taip, aš mėgstu nuodugnumą ir aiškumą, pilną informaciją, visapusiškumą, todėl mano postai ilgi biggrin.gif

Nu, o Kunigunda, gal tik manęs neitin mėgsta, kad taip vis pyksta su manim kalbėdama... Nu o pasakymų, kad tokios kaip aš gimdo vos ne agresyvius išsigimėlius, o mano nuomonė- pezalai- tai aš nelaikau labai mandagiais ir draugiškais, kaip ir daugelis, turbūt nelaikytų, ypač kalbant apie tokius nereikšmingus dalykus kaip muilų kvapai (aš suprasčiau, jei tokiu tonu būtų diskutuojama apie mirties bausmės legalizavimą, bet manau, kad tai nėra tapatu)..
Atsakyti

QUOTE(irmulia @ 2008 04 26, 23:41)
Palaikyk muiliukus ten, kur sausa : pvz. ant palangės saulutėje arba ant radiatoriaus (čia labiau tinka kai šildymo sezonas dar nepasibaigęs)  mirksiukas.gif  Lauksim nuotraukyčių  bigsmile.gif




Oi Irmulia, geriau neprasyk nuotraukeliu.... nekas gavosi... pirmas blynas prisviles.... arba nesu sutverta tokiems grazumams kurti blush2.gif O jau kaip stebiuos kai paziuriu Jusu visu nuotraukas. Taip skaniai atrodo, taip fainai padaryti. smile.gif
Vat kai sitie pirmieji man nepavyko, kelias dienas buvau praradus nora antrakart daryt vel... bet dabar paziurejus nuotraukas vel pakilo nuotraukas. Tik nebuvau Iki parduotuvej, tai nzn, ar tinkama muila nusipirkau (Camay). blush2.gif Bet bus vel nervu, jei nepavyks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2008 04 28, 21:03)
Tik nebuvau Iki parduotuvej, tai nzn, ar tinkama muila nusipirkau (Camay).  blush2.gif Bet bus vel nervu, jei nepavyks doh.gif


camay tai nelabai tinkamas kaip baze g.gif
Atsakyti
Ir ko gi Kunigundai pykti "ant tam tikro mąstymo žmonių"? Ir koks gi jau tas mąstymas, kuris nusipelno tokio baisaus pykčio? - lygtai nemąstau ko nors nužudyti ar pakarti, apiplėšti ar savo malonumui iškolioti.....

O jei tik mano komentarų ilgis, nevertingumas ir nesugebėjimas savo darbų padaryti iki galo sukelia tokius svetimo pykčio priepuolius- tai iš tikro, matyt, geriau jų neskaityti ir nekomentuoti (ką ir daro tie, kam jie beverčiai), užuot liejus neaišku kuo grįstą neapykantą .

Nenuostabu, kad Lietuvoje vis dar galima gauti į galvą už plaukų spalvą, kitokią seksualinę orientaciją ar skirtingą religiją...
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 04 28, 23:23)
Ir ko gi Kunigundai pykti "ant tam tikro mąstymo žmonių"? Ir koks gi jau tas mąstymas, kuris nusipelno tokio baisaus pykčio? - lygtai nemąstau ko nors nužudyti ar pakarti, apiplėšti ar savo malonumui iškolioti.....

O jei tik mano komentarų ilgis, nevertingumas ir nesugebėjimas savo darbų padaryti iki galo sukelia tokius svetimo pykčio priepuolius- tai iš tikro, matyt, geriau jų neskaityti ir nekomentuoti (ką ir daro tie, kam jie beverčiai), užuot liejus neaišku kuo grįstą neapykantą .

Nenuostabu, kad Lietuvoje vis dar galima gauti į galvą už plaukų spalvą, kitokią seksualinę orientaciją ar skirtingą religiją...



Baikit jugi, viskas gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2008 04 28, 21:03)
Oi Irmulia, geriau neprasyk nuotraukeliu.... nekas gavosi... pirmas blynas prisviles.... Tik nebuvau Iki parduotuvej, tai nzn, ar tinkama muila nusipirkau (Camay).  blush2.gif Bet bus vel nervu, jei nepavyks doh.gif



Niu ką tu ti k dėk, juk niekas čia nepeikia už pirmus blynus, kaip kad vadini, maniškiai pirmieji nebuvo idealūs, bet man jie labai mieli, o tiksliau jų jau nebėra blink.gif vis kas užsukęs nusigvelbia po gabaliuką anticeliulinio ar pyraginio..... lotuliukas.gif

Tad nesikuklink mirksiukas.gif

O APTA atrodo štai taip ( senesnėse temoje jau buvau sukėlusi jų foto) mirksiukas.gif dar būna (dažniausiai) IKI parduoda atskirais gabaliukais su priklijuotu baltai juodu barkodu

user posted image


Taip pat muilo bazės (tiek skaidrios, tiek baltos) mačiau turi Tavo Rankdarbiams savo kataloguose, galima pasirinkti įvairaus svorio ir kt. priedų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 28 balandžio 2008 - 21:39
Irmulia, gal kartais prisimeni, kuriame Tavo rankdarbiams skyrelyje matei baltą muilo bazę? Turiu skaidrios, bet dar ieškojau ir baltos, paderinti- nuėjau į Tavo rankdarbiams, pavarčiau katalogus- ir nerandu kol kas.. Kažkaip temos apie muilą ten nematau, bandžiau žiūrėti prie kitų, bet vis nesimato man..

Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 28, 19:19)
bet ar ant odos savo vaikui bandei (t.y. lasinai eterinio i augalini alieju ir tepei ant vidines rieso puses)? jei ne -tada nekaltink EA, nes pati buvai neatsargi


Tai as jo ir nekaltinu, o tik sakau kaip buna ir kaip gali ivykti ji naudojant aklai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 04 28, 22:41)
Irmulia, gal kartais prisimeni, kuriame Tavo rankdarbiams skyrelyje matei baltą muilo bazę? Turiu skaidrios, bet dar ieškojau ir baltos, paderinti- nuėjau į Tavo rankdarbiams, pavarčiau katalogus- ir nerandu kol kas.. Kažkaip temos apie muilą ten nematau, bandžiau žiūrėti prie kitų, bet vis nesimato man..


Reikia rašyti tiesiogiai meil'u dėl muilo bazės mirksiukas.gif ir turėtų atvešti, bent jam man kiek ko reikėjo, viską gavau thumbup.gif Brukštėlsiu per až mei'ą mirksiukas.gif
Atsakyti
norėjau paklausti, aš sugalvojau daryti iš skaidrios muilo bazės muiliukus ir įdėti dažų spec muilams ir galvoju, kad daryti su drožlėm. Ar galima dėti bet kokios rūšies muilo drožles?
ačiū.
Atsakyti
QUOTE(mažiausia @ 2008 04 29, 08:08)
norėjau paklausti, aš sugalvojau daryti iš skaidrios muilo bazės muiliukus ir įdėti dažų spec muilams ir galvoju, kad daryti su drožlėm. Ar galima dėti bet kokios rūšies muilo drožles?
ačiū.


Manau, drąsiai gali bėti bet kokių muiliukų drožles jei po to pagamintus muiliukus naudosi rankoms plauti ir pan. (t.y. ne veidui) mirksiukas.gif
Atsakyti