Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 3 dalis

maimose prie kempinių maudymuisi yra smile.gif
Atsakyti
o ten jau isauginta loofa ar seklos?
Atsakyti
Dažai skirti tekstilei jokiu būdu netinka naudoti kaip maistiniai, ar muilams... Tinka tik tie Domaro firmos visokie- tie kur ant pakelio nupiešti margučiai, ir kur masiškai parduodami didžiosiose parduotuvėse, kur aiškiai parašyta, kad skirti margučiams... O šiaip, tai patikimiausia naudoti tuos maistinius dažus, kur skirti tiesiai ant ant patiekalų piešti- toks tūtelių smulkių rinkinukas, maximoje po kokios aštuonis litus būna- jie skysti..
Atsakyti
QUOTE(dragon.fly @ 2008 04 22, 19:24)
o del loofos tai kur siu seklu galima isigyti?ir kam sis augalas priskiriamas cukinijoms ar agurkams ar dar kam?nes lakstau po parduotuves ir pamatau seklu skyriu ir ieskau loofos bet nerandu..... verysad.gif


Luffa sėklų vargu ar galima rasti pas mus g.gif jie priskiriami daugiau moliūgams (perversk berods pirmą temą , tenrasi nemažai info apie luffą mirksiukas.gif )

QUOTE(dragon.fly @ 2008 04 22, 19:24)
ir dar vienas klausimas del maistiniu dazu.Per velykas buvo tokie dazai, jie padeti kaip kiausiniu dazai, bet yra skirti tekstilei dazyti.ar jie tinkami dazyti muiliukams?ir ar jie laikomi maistiniais dazais(kazkodel nemanau kad jie maistiniiai....abejoju)? g.gif



tokių dažų (kiaušinams ar tekstilei skirtų ) muiliukams geriau nenaudoti, nes jie neskirti vidiniam vartojimui mirksiukas.gif Siūlau pasižvalgyti maistinių dažų parduotuvėse konditerijos skyriuje (bet jie bus su saldikliais ) arba spec. parduotuvėse: kaip Artmanija, Tavorankdarbiams ar Senasnaujas ) taip pat pabandyk naudoti natural dažus kaip burokėlių pz. raudonai splavai išgauti.

O maximose parduodami luffa ne sėklomis o jau kaip pačios kempinės , tokių galima ir Gariūnuose įsigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 balandžio 2008 - 20:34
Beje, muilams, aš nežinau ar tinka tie maistiniai visokie- vonios bomboms tai tikrai tinka, o muilams yra specialūs tokie, po vienuolika litų viena spalva -senasnaujas.lt aš užsisakiau. Bombas darydavau su maistiniais, o muilams- nebandžiau jų naudoti- kažin ar jie tam labai tinkami..
Atsakyti
Tie mastiniai kitaip konditeriniai kaip ir tinka ti kyra vienas dalykas: muiiukai nudažyti tokiais dažais ...dažo rankas t.y. juos muiluojant gaunasi spalvotos putos, o jei tokį muilą paliksi šalia normalaus tai po kurio laiko ir tas bus nudažytas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 balandžio 2008 - 20:47
aciu uz atsakymus aciuks.gif .o siaip neitema klausimas, gal ko naudingo galima isigyti latvijoje muilu gamybai?kaip tik bus proga greit tenai apsilankyti smile.gif
Atsakyti
Labukas,

Perskaiciu cia viska apie mu8iliuku gamyba ir vakar jau bandziau pati.... nemanau kad labai jau pavyko.... doh.gif siandien isemiau is saldiklio ir bijau kad issileis blush2.gif
Papildyta:
Ar isemus is saldiklio muiliuka laikyt kuo silciau (pvz ant palanges pries saulute) ar kur salciau? blush2.gif sorry del neismanumo..... ax.gif
Atsakyti
Aš tai nežinau, bet man atrodo, kad šaldymo kameroje tiek ilgai gal negerai laikyti g.gif Paskui gi gali leduku apsitraukti, o kai pradės tirpti- pavandenyti, ir deformuotis truputį g.gif - bet gal tai tik mano fantazijos- realiai nežinau... O laikyti, tai, man atrodo, tiktų ir vėsiai ir šiltai- tik svarbiausia, turbūt, sausa kad būtų g.gif Turbūt kad tiktų ir radijatorius ir koks sandėliukas, ir kambary kokia sausa vietelė... Nu bet tegu mane pataiso kas nors, jei aš jau čia nusišneku- bet kažkur temoje yra apie tai kalbėta, man regis, tai kažkas tokio lyg lenda iš atminties...

Nu va, atsiėmiau savo muilo bazę iš senasnaujas- nu ir nustebau- sumokėjau trisdešimt litų už ją- nugi žiuriu- gabaliukas didumo kaip ūkinis muilas praktiškai blink.gif O aš, naivuolė, tikėjausi prigaminti muilų sočiai- kad užtektų dovanoms visiems draugams, kokių švenčių proga, arba raikomą tokį padaryti- gi žiūriu, kad vienam įmantresniam raikomam muilui (kokį aš sumąsčius buvau), praktiškai vos vos užteks, arba gali dar ir neužtekti, o jei draugams visiems- tai tik po ploną ir mažą riekutę blink.gif

Nu tai atšoko man biskį fantazijos su visokiom kriauklėms ir pan. - kažkaip iš nuotraukų ar prie jų nurodyto svorio labai sunkus spręsti apie dydį, tai aš įsivaizdavau, kad tas gabalas bus bent dvigubai didesnis nei yra....

Nu tai pirmus muiliukus, jaučiu, darysiu vis tik paprastus- be kriauklių ir kitų muilų drožlių- kad pajusčiau medžiagą tiesiog- nes nesinori pirmą kartą visko sugadinti- paskui nekils ranka vėl kažko daryti- tai pirmus turbūt padarysiu paprastus, formelėse, be jokių navarotų, kad užtikrintai gautųsi.. O paskui matysiu..

Šiaip, susidariau įspūdį, kad užsisakinėti reikia iš karto bent du gabalus to muilo, kad pasijustų kūrybinė laisvė- nes dabar, atrodo, padarysiu du ar tris miniatiūrinius muilikus formelėse ir kūryba baigsis verysad.gif kažkaip man reikia daugiau erdvės kūrybai.... ax.gif

Atsakyti
varge,ko tu taip susipergyvenai, aš iš turėjau mažiau nei kilogramą ir padariau 12 muilų,mano albume gali rasti muilų skiltyje. Pirmi penki muilai, beje, garvežys iš pusantro šimto gramų jau didelis yra , tada keturios kavos kriauklės ant merginos šukuosenos, tada karvytė, kaukė ir pats paskutinis su lufta,kuris irgi yra nemažas .

Tu pasižiūrėk,kai perki muilą taigi gabaliukas dažniausiai būna šimto gramų, tad penki normalūs muiliukai išeis. Jeigu nieko į jį nedėsi,tai tikrai nepajusi to makalavimo malonumo.Tiesa,muilą galima perlydyti,kiek tik nori kartų,tad pradžioje gali pasimėginti medžiagą,o po to jau kurti smile.gif

Bazė elgiasi kaip vaškas,stengsta ore ant šaukšto ,tad kai supilsi į formeles,palik pusvalandžiui ir jis sustengs ir tikrai nesideformuos,jeigu ir į šaldytuvą įkiši,tik po to rasoja. Savo muilus laikau sandariai apvyniotus maistine plėvele, spintelėje.

Vandens tik nepilk ,viską sugadinsi. Dėl kitų muilų ir drožlių tai tikrai gali dėti,bus gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 26 balandžio 2008 - 20:35
QUOTE(vaiduliauskis @ 2008 04 25, 22:31)
Labukas,

Perskaiciu cia viska apie mu8iliuku gamyba ir vakar jau bandziau pati.... nemanau kad labai jau pavyko....  doh.gif siandien isemiau is saldiklio ir bijau kad issileis blush2.gif
Papildyta:
Ar isemus is saldiklio muiliuka laikyt kuo silciau (pvz ant palanges pries saulute) ar kur salciau? blush2.gif  sorry del neismanumo..... ax.gif



Palaikyk muiliukus ten, kur sausa : pvz. ant palangės saulutėje arba ant radiatoriaus (čia labiau tinka kai šildymo sezonas dar nepasibaigęs) mirksiukas.gif Lauksim nuotraukyčių bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū Lachese už info smile.gif - nu buvau sugalvojus kitoms šventėms dovanoti visiems tik muiliukus- tai galvojau daryti tokius ne pačius mažiausius (kad nebūtų moralinės pareigos dar kažką dadėti prie dovanos biggrin.gif ), o normalaus, tokio nemažo muilo dydžio- kažkaip aš daugiau planavau daryti tokius, paprastos formos, bet viršus ir vidus papuoštas kokiais ala vaisių gabaliukais (iš muilo lietais), arba lietomis kriauklėmis aplipdytas ir apibarstytas dar kažkuo (nu panašaus stiliaus kur kažkas seniai buvo įdėjęs tokių nuorodų, berods iš itališkų puslapių, su visokiais ala arbūzais, pomidorais ir t.t.- pjaustomi tokie, labai įspūdingi).. Tai biskį pasirodė man mažoka ta plyta... Nu bet jei tu sakai...-vadinasi viskas normal turėtų būti biggrin.gif

Dar audžiu mintį nusipirkti paprasto kokio muilo plytą, ir ją tik papuošti, aplipinti iš muilo lietomis figūrėlėmis- taip gal ir kūrybos įdėta bus, ir pinigų sutaupyta...

Bet labai gera naujiena, kad galima perlydyti muilą antrą kartą- gerai kad pasakei, nes būčiau klaususi smile.gif

Nu man stogas nučiuožė- šiandien varčiau katalogus, nu pradėjau varvinti seilę vis dėl to į tas formeles- o dar kai prisigalvojau paprastus muilus puošti figūrėlėmis, ir kad formeles dar ir gipsui bei modelinui naudoti galėsiu, tai iš viso susilydžiau, ir šna , užsisakiau net kelias blink.gif doh.gif doh.gif Ypač tos kriauklytės visokios, ir daržovytės patraukė..




Papildyta:
O beje, kažin, kas atsitiktų, jei tirpindama tą bazę, į ją įpilčiau ne eterinių aliejų, o paprastų kvepalų g.gif - gal kas bandė?- jei bazės negalima skiesti vandeniu, tai gal ir kvepalų negalima pilti g.gif Arba, kaip, pavyzdžiui, kavą be tirščių dėti? Arb, kad ir su tirščiais?- juk turbūt reikia vis tiek ją užplikyti vandeniu kokiu, prieš dedant į muilo bazę...

Arba, sakykime, kremo ar medaus kokio? g.gif - kažkaip, man atrodo, kad merginos tokius dalykus pildavo daugiau į paprastą perlydytą muilą- o į kažin, ar į bazę jie tinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 26 balandžio 2008 - 23:18