Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(undine @ 2008 01 23, 09:49)
ai as tai vedu, nes kai pradedi saugot, tai tada ir suserga doh.gif

Pfiu pfiu pfiu, ale temperatura nukrito ir kolkas jokio kosulio nera rolleyes.gif
Atsakyti
Norejau paklaust mamyciu, kuriu vaikuciai geria Ventolina, ar yra jum kokiu salutiniu pozymiu. Kadangi ir mes apturejome ta baisuju laringita, tai prirase Ventolina.Jei isgeriame pries pvz. pietu miega tai po gero pusvalandzio soka is lovos verkdamas , kosedamas kaip spazmo ar kokio meslungoi sutrautas blink.gif Ar yra kam tai nutike,kas cia galetu but...
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2008 01 23, 16:08)
Norejau paklaust mamyciu, kuriu vaikuciai geria Ventolina, ar yra jum kokiu salutiniu pozymiu. Kadangi ir mes apturejome ta baisuju laringita, tai prirase Ventolina.Jei isgeriame  pries pvz. pietu miega tai po gero pusvalandzio soka is lovos verkdamas , kosedamas kaip spazmo ar kokio meslungoi sutrautas blink.gif Ar yra kam tai nutike,kas cia galetu but...

na mano mazius geria kai tik uzpuola laringitas,bet niekada taip nera buve,o tai jam taip pasidare kai pradejote gerti ventolina?gal jam dusulys nuo laringito g.gif
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2008 01 23, 17:08)
Norejau paklaust mamyciu, kuriu vaikuciai geria Ventolina, ar yra jum kokiu salutiniu pozymiu. Kadangi ir mes apturejome ta baisuju laringita, tai prirase Ventolina.Jei isgeriame  pries pvz. pietu miega tai po gero pusvalandzio soka is lovos verkdamas , kosedamas kaip spazmo ar kokio meslungoi sutrautas blink.gif Ar yra kam tai nutike,kas cia galetu but...

Tikrai taip doh.gif Maniskis irgi po jo pradeda labiau koseti g.gif Pasitarkit su gydytoju savo - cia gali buti alergine reakcija unsure.gif
Atsakyti
Reikes skambinti gydytojai. Ji geriam nuo sestadienio,Sekmadieni isgerem vakare apie 8 , devinta pasiingaliavom su adrenalinu, po valandos pradejo koset , dust , kol atvaziavo greitoji viskas susitvarke. Viena diena daviau tik karta buvo viskas gerai ,jokiu dusimu, jokiu traukuliu. Siandien vel tas pats matyt jis mum netinka schmoll.gif Kiek dienu mamytes jus vartojat Ventolina.Lauryzi , o jus jo vartoti irgi negalit, ar vis tiek geriat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pievutė: 23 sausio 2008 - 18:22
QUOTE(pievutė @ 2008 01 23, 19:15)
Reikes skambinti gydytojai. Ji geriam nuo sestadienio,Sekmadieni isgerem vakare apie 8 , devinta pasiingaliavom su adrenalinu, po valandos pradejo koset , dust , kol atvaziavo greitoji viskas susitvarke. Viena diena daviau tik karta  buvo viskas gerai ,jokiu dusimu, jokiu traukuliu. Siandien vel tas pats matyt jis mum netinka schmoll.gif Kiek dienu mamytes jus vartojat Ventinoli.Lauryzi , o jus jo vartoti irgi negalit, ar vis tiek geriat.

Butinai butinai tokiu atveju pasitarkit su gydytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
mes vartojam purškiamą, bet ir mums buvo du kart, butėnt po ventolino, sakiau daktarei bet ji sako gal reikėjo dviejų dozių, o ne vienos. Arba tuo atveju jis netiko, nes toks dirginantis, kutenantis gerglę iki vėmimo kokulys buvo, bet ne laringitinis.
Atsakyti
o mums kaip rašiau nei salbutamolis( purškalas) nei ventolinas nepadeda, tai dabar jo net nebeduodu. Atsimenu, kai lapkritį buvom sanatorijoj, mažė naktį pradėjo rimtai dusti - laringitas doh.gif Tai aš vaiką susigriebiau ir pas budinčią seselę. O ji supurškė salbutamolį ir patenkinta laukia kol padės. Aš jai sakau, kad jis nepadeda. Taip ir buvo, dar pusvalandis ir jau su striokais reikėjo daktarą budintį ikviest. Tai jis "kokteiliuką" liepė susigarint ir padėjo. Ten buvo adrenalinas ir dar kitas vaistas, atrodo hydrocortizonas g.gif
Atsakyti
Labas ir as jungiuosi prie jusu,siemet mano keturmete laringitu persirgo 2 kartus ir si vakar jau keistokai pakosti,bet mes ne karto neapsiejome be ligonines.Nu kas yra pasidare,kad jos kosuliukai baigiasi laringitu? o po jo seka ausies uzdegimo komplikacija.
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 23, 20:09)
o mums kaip rašiau nei salbutamolis( purškalas)  nei ventolinas nepadeda, tai dabar jo net nebeduodu. Atsimenu, kai lapkritį buvom sanatorijoj, mažė naktį pradėjo rimtai dusti - laringitas doh.gif Tai aš vaiką susigriebiau ir pas budinčią seselę. O ji supurškė salbutamolį ir patenkinta laukia kol padės. Aš jai sakau, kad jis nepadeda. Taip ir buvo, dar pusvalandis ir jau su striokais reikėjo  daktarą budintį ikviest. Tai jis "kokteiliuką" liepė susigarint ir padėjo. Ten buvo adrenalinas ir dar kitas vaistas, atrodo hydrocortizonas g.gif

nieko nepadarysi - kiekvienas organizmas i vaistus vis kitaip reaguoja.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2008 01 23, 16:08)
Norejau paklaust mamyciu, kuriu vaikuciai geria Ventolina, ar yra jum kokiu salutiniu pozymiu. Kadangi ir mes apturejome ta baisuju laringita, tai prirase Ventolina.Jei isgeriame  pries pvz. pietu miega tai po gero pusvalandzio soka is lovos verkdamas , kosedamas kaip spazmo ar kokio meslungoi sutrautas blink.gif Ar yra kam tai nutike,kas cia galetu but...

sūnui būdavo lbai širdukė pradeda plakt ir karštis išmuša unsure.gif bet purškiamas nieko tik geriamas g.gif o be to galiu pasidžiaugt nuo šio rudens nei karto nesirgom, gal jau išaugom šią bjaurybę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2008 01 24, 00:51)
sūnui būdavo lbai širdukė pradeda plakt ir karštis išmuša unsure.gif bet purškiamas nieko tik geriamas g.gif o be to galiu pasidžiaugt nuo šio rudens nei karto nesirgom, gal jau išaugom šią bjaurybę unsure.gif

aš tai per vasarą džiaugiaus, kad gal jau išaugom, nes tris mėn nesirgo, bet..... unsure.gif
Atsakyti