Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(Alls @ 2008 01 18, 11:11)
Pirmiausia, tai linkiu pasveikti visiems ligoniukams! 4u.gif

Mano dvynukams ne laringitas, jie seip pakoseja, siuo metu netgi nelabai smarkiai, slapiai. Vakar mes isigijome elektrini kompresorini inhaliatoriu, girdejau, kad jis labai sveika visiems kosuliukams, slogytems, perstincioms gerklytems gydyti. Galvojau perskaitysiu instrukcija ir painhaliuosiu savo vaikucius. Bet perskaicius nieko nesupratau, nei kaip daznai galima inhaliuoti, nei kiek laiko, nei kokiu ir kiek vaistuku ipilti reikia - parasyta, kad viska turi pasakyti gydytojas.
Gal jus galetumete mane pamokyti? Nenoriu savo beveik sveiku vaiku i poliklinika tempti, o gydytojos i namus kviestis taip pat nera butinybes.

maži dar tavo leliai, nerizikuočiau be gydytojos kažką daryt, bent jau pasiskambinti jai mirksiukas.gif
Atsakyti
tai dar padoriai visai, maniau kad daugiau.
Na reik matyt nusipirkti ir mums, nes ir siaip pastoviai kosuliai kankina, bronchitai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alls @ 2008 01 18, 10:11)
Pirmiausia, tai linkiu pasveikti visiems ligoniukams! 4u.gif

Mano dvynukams ne laringitas, jie seip pakoseja, siuo metu netgi nelabai smarkiai, slapiai. Vakar mes isigijome elektrini kompresorini inhaliatoriu, girdejau, kad jis labai sveika visiems kosuliukams, slogytems, perstincioms gerklytems gydyti. Galvojau perskaitysiu instrukcija ir painhaliuosiu savo vaikucius. Bet perskaicius nieko nesupratau, nei kaip daznai galima inhaliuoti, nei kiek laiko, nei kokiu ir kiek vaistuku ipilti reikia - parasyta, kad viska turi pasakyti gydytojas.
Gal jus galetumete mane pamokyti? Nenoriu savo beveik sveiku vaiku i poliklinika tempti, o gydytojos i namus kviestis taip pat nera butinybes.

gali painhaliuoti natrio chloridu ,nes jei nera dusulio adrenalino negalima naudoti,ir labai gerai mineralinio garai puode pakaitink iki virimo ir pastatyk prie lovytes kai miega,ir kokia pala pridenk kad vaikutis daugiau garu gautu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 01 18, 11:20)
gali painhaliuoti natrio chloridu ,nes jei nera dusulio adrenalino negalima naudoti,ir labai gerai mineralinio garai puode pakaitink iki virimo ir pastatyk prie lovytes kai miega,ir kokia pala pridenk kad vaikutis daugiau garu gautu ax.gif

o tai natrio chloridas tinka ir paprastiems kosuliams garinti?
o mineralinio tai gazuoto? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undine: 18 sausio 2008 - 11:28
QUOTE(undine @ 2008 01 18, 12:28)
o tai natrio chloridas tinka ir paprastiems kosuliams garinti?
o mineralinio tai gazuoto?  g.gif

tinka mirksiukas.gif o mineralinį tai negazuotą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 18, 11:42)
tinka  mirksiukas.gif o mineralinį tai negazuotą biggrin.gif

jasna biggrin.gif o natrio chlorida vaistinese parduoda ar ne?
o tai koki perkat mineralini ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undine: 18 sausio 2008 - 11:43
QUOTE(undine @ 2008 01 18, 12:43)
jasna  biggrin.gif o natrio chlorida vaistinese parduoda ar ne?
o tai koki perkat mineralini  ax.gif

NaCl vaistinėse, be recepto. O mineralinį mes perkam tichės negazuotą 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
galit garinti ir su paprastu vėsiu virintu vandeniu.
Papildyta:
QUOTE(grazina37 @ 2008 01 18, 11:20)
gali painhaliuoti natrio chloridu ,nes jei nera dusulio adrenalino negalima naudoti,ir labai gerai mineralinio garai puode pakaitink iki virimo ir pastatyk prie lovytes kai miega,ir kokia pala pridenk kad vaikutis daugiau garu gautu ax.gif

kai nėra dusulio galima adrenaliną inhaliuoti, bet kam vaikui kišti tą hormoną be reikalo, nes jis veikia ne tik gerklę, bet ir giliau, man taip aiškino gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 01 18, 14:11)
galit garinti ir su paprastu vėsiu virintu vandeniu.
Papildyta:

kai nėra dusulio galima adrenaliną inhaliuoti, bet kam vaikui kišti tą hormoną be reikalo, nes jis veikia ne tik gerklę, bet ir giliau, man taip aiškino gydytoja.

O mes cia kalbam ,ka daryti, ko imtis jau susirgus... blink.gif O gal kas zino, kaip galima butu isvengti tos baisios ligos???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 01 18, 13:55)
O mes cia kalbam ,ka daryti, ko imtis jau susirgus...  blink.gif O gal kas zino, kaip galima butu isvengti tos baisios ligos????  g.gif

nu lringitas ne visada yra lydimas dusulio
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 01 18, 11:07)
na supratau, o kiek toks kastuoja? gal ir si reiktu dar nusipirkt  g.gif manau nepigus bus  doh.gif

4u.gif Mes Microlife NEB 50 turim thumbup.gif 160 lt. Irgi yra vaikams ir suaugusiems kaukes. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 01 18, 14:55)
O mes cia kalbam ,ka daryti, ko imtis jau susirgus...  blink.gif O gal kas zino, kaip galima butu isvengti tos baisios ligos????  g.gif

kažin ar galima išvengt g.gif Reikia nepertempti balso stygų, nes vaikiukai, kurie linkę patriukšmaut dažniau serga larigitais, nei tyleniai. Nors čia ne visada. O mano panos yra ir "išsiklykusios" laringitus, esam turėję ir tokių doh.gif Kai būna didesnis draugių susiėjimas, panos dūksta, šūkauja, tai jau žinau, kad kažkas bus g.gif
Atsakyti