Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(undine @ 2008 05 15, 13:09)
labai geras daiktas yra tas ortopedinis kamuolys vadinamas  thumbup.gif vat ant jo daugumoj ir masažuojames. Paguldai vaika ant kamuolio ir vibruoji, ir sakai kad sakytu aaaaa, labai gerai valosi ir kosulys labai gerai sudrėksta  thumbup.gif



Super thumbup.gif . Reiks šiandien kamuolį pripūsti.
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2008 05 15, 13:16)
Super thumbup.gif . Reiks šiandien kamuolį pripūsti.

kas svarbiausia ir vaikui labai patinka mirksiukas.gif
dar pasodini ji ant kamuolio, ir s4domis taip vibruoji, na kaip kad suptum rolleyes.gif ir jei daugmaz zinai kur yra tos vietos kur renkasi karkalai, taip su kiekvienu supavimu, lengvai paspaudi ties griauciais, vaikas irgi sako aaaaa, na vienas po kito tokie pratimai ir thumbup.gif tik sakau labai gerai kad dar butu ijungtas arbatinukas ir butu daaauug garu, ir tada jau paskui tiesiai i lova issitepus rezorbanais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2008 05 15, 14:16)
Super thumbup.gif . Reiks šiandien kamuolį pripūsti.

Einam ir mes kamuoli prisipusim mirksiukas.gif drinks_cheers.gif mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
kamuolys daiktas super,bet negalima masazuoti kai jis dusta t.y pirmasias dienas,mes pradedam masazus ir padukimus ant kamuolio po triju dienu nuo ligos pradzios
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2008 05 13, 17:02)
Gydytoja sakė, kad dabar laringitas gydomas Dexamethason'u, jo yra ir tablečių, ir ampulių pavidalu. Tabletės labai karčios, tai mums patarė pirkti ampules ir jas paprasčiausiai išgerti. Sakė poveikis toks pats kaip ir suleidus. Jei Dexamethasonas nepadeda, tik tuomet skiriama inhaliacija su adrenalinu. Bet kadangi adrenalinas veikia širdį, stengiamasi juo nepiknaudžiauti.

Mum irgi gydytoja liepe nusipirkt situ tableciu,bet paskaicius informacini lapeli,kazkaip suabejojau.Na nelabai jie man nekalti pasirode.Ir nelabai supratau kuo konkreciai jie palengvina ta liga.
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 05 18, 16:33)
Mum irgi gydytoja liepe nusipirkt situ tableciu,bet paskaicius informacini lapeli,kazkaip suabejojau.Na nelabai jie man nekalti pasirode.Ir nelabai supratau kuo konkreciai jie palengvina ta liga.

na as kiek supratau kad mazina uzdegima,bet laringito priepuolio metu juk reikia spazmus mazinti verysad.gif ,na kiek daktaru tiek nuomoniu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 05 16, 16:45)
kamuolys daiktas super,bet negalima masazuoti kai jis dusta t.y pirmasias dienas,mes pradedam masazus ir padukimus ant kamuolio po triju dienu nuo ligos pradzios

tai tik kosuliams skatinti atsikosėti, jau po visų dusulių.
O mes vis kosėjam dar doh.gif
Atsakyti
dexametazonas mažina paburkimus, atpalaiduoja
Atsakyti
Mes šiandien grizom is ligonines. Nakti laringitas uzpuole. Labai baisu nakti tampa, kai vaikas dusta. Labai miela budinti gyd. pasitaike. Pagulem diena, o veliau issiprasiau namo, nes baugu, kad kokia komplikacija nepasiautu... Tikiuosi ši naktis bus rami...
Atsakyti
4u.gif
Mamytes, padekite verysad.gif Seniai sioje temeleje buvau unsure.gif

Mano kudikelis (8 men) persalo, temp, sloga didziule ir gerklyte jauciu, kad labai jam skauda verysad.gif seiles kazkaip nurija sunkiai. O dabar jis sukosijo taip negraziai, tarsi pirmi laringito pozymiai unsure.gif

PADEKITE!!!

Kaip man ji gydyti, kad liga neprogresuotu?
Aciu labai!!!

P.s. inhaliatori turiu
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 05 20, 16:24)
4u.gif
Mamytes, padekite  verysad.gif Seniai sioje temeleje buvau  unsure.gif

Mano kudikelis (8 men) persalo, temp, sloga didziule ir gerklyte jauciu, kad labai jam skauda  verysad.gif seiles kazkaip nurija sunkiai. O dabar jis sukosijo taip negraziai, tarsi pirmi laringito pozymiai  unsure.gif

PADEKITE!!!

Kaip man ji gydyti, kad liga neprogresuotu?
Aciu labai!!!

P.s. inhaliatori turiu

duok jei turi ventolina,nesvarbu ar tai syrupas ar purskalas,nors purskiamas greiciau suveikia,ir del sildoma kompresa ant gerklytes t.y kaitinta druska arba bulves virtas su lupyna ,ir duok siltos arbatytes daznai nors po sauksta ,kad drekintu gerklyte ne taip skaudes ja
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 05 20, 18:43)
duok jei turi ventolina,nesvarbu ar tai syrupas ar purskalas,nors purskiamas greiciau suveikia,ir del sildoma kompresa ant gerklytes t.y kaitinta druska arba bulves virtas su lupyna ,ir duok siltos arbatytes daznai nors po sauksta ,kad drekintu gerklyte ne taip skaudes ja

Aciu labai!
neturiu ventolino unsure.gif
be to, vyresniajam jis ne padedavo doh.gif
Arbatytes duodu. Inhaliacijas darau su fiziologiniu kas valanda.
O kompresai nepadidins paburkima? g.gif
Atsakyti