Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(Do_do_do @ 2008 05 15, 07:20)
Išskyrus inhaliavimąsi, kokius vaistukus geriat?
Mažius tris dienas gavo Dexamethasono, purškiamės Ventoliną. Vakar skambinausi gydytojai, klausiau gal reikia duoti ką nors nuo kosulio, sakė nereikia, pakanka Ventolino.

nu net nzn, aš tai kai griebia stiprus laringitas,tik viena syki visada suleidžiu dexametazona, stengiuosi kuo mažiau jo ir išvengti unsure.gif o kam jus 3 dienas ji vartojot? jei nebėra lojimo, geriau inhaliuotis, garintis, šiaip vaistus kokius gerti unsure.gif
mano mažė vis dar pakosėja,ir taip nelabai gražiai unsure.gif ,bet vakarais vis kaitinames kojytes ir Actifedo duodu.
sveikatos visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 05 15, 08:53)
nu net nzn, aš tai kai griebia stiprus laringitas,tik viena syki visada suleidžiu dexametazona, stengiuosi kuo mažiau jo ir išvengti  unsure.gif o kam jus 3 dienas ji vartojot? jei nebėra lojimo, geriau inhaliuotis, garintis, šiaip vaistus kokius gerti  unsure.gif
mano mažė vis dar pakosėja,ir taip nelabai gražiai  unsure.gif ,bet vakarais vis kaitinames kojytes ir Actifedo duodu.
sveikatos visiems  4u.gif

o ar einat į lauką kosintys, jau ir pabodo namie g.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 05 15, 08:53)
nu net nzn, aš tai kai griebia stiprus laringitas,tik viena syki visada suleidžiu dexametazona, stengiuosi kuo mažiau jo ir išvengti  unsure.gif o kam jus 3 dienas ji vartojot? jei nebėra lojimo, geriau inhaliuotis, garintis, šiaip vaistus kokius gerti  unsure.gif
mano mažė vis dar pakosėja,ir taip nelabai gražiai  unsure.gif ,bet vakarais vis kaitinames kojytes ir Actifedo duodu.
sveikatos visiems  4u.gif


Lojimo pas mus ir nebuvo. 2 dienas dexametazoną leido ligoninėj, trečią dieną pati namie daviau, nes vakarop pradėjo švokšti. Aišku, ir inhaliavomės.
Nėra kad jis ir dabar labai kosėtų, bet girdisi toks šlapias karkimas iš gerklytės ir norisi, kad jis tai iškosėtų. Bet šiandien jau geriau, nekosti ir užkimimas praeina, tai ko gero viskas bus gerai.
Rytoj važiuojam pas gydytoją kad apžiūrėtų.
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 05 15, 09:29)
o ar einat į lauką kosintys, jau ir pabodo namie g.gif

taip mes einam i lauką smile.gif

QUOTE(Do_do_do @ 2008 05 15, 09:32)
Lojimo pas mus ir nebuvo. 2 dienas dexametazoną leido ligoninėj, trečią dieną pati namie daviau, nes vakarop pradėjo švokšti. Aišku, ir inhaliavomės.
Nėra kad jis ir dabar labai kosėtų, bet girdisi toks šlapias karkimas iš gerklytės ir norisi, kad jis tai iškosėtų. Bet šiandien jau geriau, nekosti ir užkimimas praeina, tai ko gero viskas bus gerai.
Rytoj važiuojam pas gydytoją kad apžiūrėtų.

na tai pasiteirausiu tada blush2.gif ar žinai kas per vaistas yra dexametazonas? seniau ir aš būdavo, ką gydytoja parašo tai ir kišu net nepasiteiravusi... Dabar prieš išgirsdama naują vaisto pavadinimą visada išklausinėju kas čia,iš ko čia unsure.gif
manau kad jei nėra lojimo, galima ir be dexametazono apsieiti mirksiukas.gif ventolino vien pakaktų ir masažai masažai, aišku jei nėra temperatūros. Mums geriausi vaistai tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 05 15, 09:50)
taip mes einam i lauką  smile.gif
na tai pasiteirausiu tada  blush2.gif ar žinai kas per vaistas yra dexametazonas? seniau ir aš būdavo, ką gydytoja parašo tai ir kišu net nepasiteiravusi... Dabar prieš išgirsdama naują vaisto pavadinimą visada išklausinėju kas čia,iš ko čia  unsure.gif
manau kad jei nėra lojimo, galima ir be dexametazono apsieiti  mirksiukas.gif ventolino vien pakaktų ir masažai masažai, aišku jei nėra temperatūros. Mums geriausi vaistai tai  thumbup.gif


Anotacijos lapelį perskaičiau parvažiavus iš ligoninės mirksiukas.gif . Ligoninėj buvo leidžiamas neklausiant ir neaiškinant, kas tai per vaistas. Buvo pasakyta, kad nuo iš karto pasidaro lengviau, o išrašant gydytoja paaiškino, kad juo dabar ir gydomas laringitas. Kai pasakiau, kad nusipirksim inhaliatorių, tai pasakė, kad neapsimoka jo pirkti. Nes padėt turi Dexametazona, jei ne, tuomet į ligoninę ir kvėpuoti adrenaliną, kuris vėlgi nėra labai teigiamas vaistas. Na, dėl inhaliatoriaus, man keistai nuskambėjo, jį nusipirkom.
O laringitas juk ne visada pasireiškia lojimu. Gali ir nelojant būti sunki būklė, kas mums ir buvo.
O masažus pati darai?
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2008 05 15, 09:32)
Lojimo pas mus ir nebuvo. 2 dienas dexametazoną leido ligoninėj, trečią dieną pati namie daviau, nes vakarop pradėjo švokšti. Aišku, ir inhaliavomės.
Nėra kad jis ir dabar labai kosėtų, bet girdisi toks šlapias karkimas iš gerklytės ir norisi, kad jis tai iškosėtų. Bet šiandien jau geriau, nekosti ir užkimimas praeina, tai ko gero viskas bus gerai.
Rytoj važiuojam pas gydytoją kad apžiūrėtų.

bet paskaicius apie to vaista ,nieko nera apie kvepavimo sutrikimus pamineta,ir salutiniai paveikei isgazdino ,manau adrenalinas maziau kenkia nes ji kvepuoja ,o sis baubas papuola i krauja ir dar tiek gali kenkti
geriau ilgiau pavarkit su inhaliacijom ir nenuodykit vaikuciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2008 05 15, 10:14)
Anotacijos lapelį perskaičiau parvažiavus iš ligoninės mirksiukas.gif . Ligoninėj buvo leidžiamas neklausiant ir neaiškinant, kas tai per vaistas. Buvo pasakyta, kad nuo iš karto pasidaro lengviau, o išrašant gydytoja paaiškino, kad juo dabar ir gydomas laringitas. Kai pasakiau, kad nusipirksim inhaliatorių, tai pasakė, kad neapsimoka jo pirkti. Nes padėt turi Dexametazona, jei ne, tuomet į ligoninę ir kvėpuoti adrenaliną, kuris vėlgi nėra labai teigiamas vaistas. Na, dėl inhaliatoriaus, man keistai nuskambėjo, jį nusipirkom.
O laringitas juk ne visada pasireiškia lojimu. Gali ir nelojant būti sunki būklė, kas mums ir buvo.
O masažus pati darai?

jo,dabar jau pati darau smile.gif seniau kvietėmės ištysai masažistę, tai ji mane apmokino. Užsidarome prigarintoje vonioje ir darom visokius vibracinius masažus thumbup.gif
o jei nelojantis, tai manau kad gal ne laringitas g.gif , o abstrukcinis koks bronchitas, nes maniškiai ir bronchitiniai. Tai mažoji dažnai švilpia, tai va ir reikia drėkinti kuo daugiau ir masažuoti.
Na esmė kiekviena mama savo vaikui nori tik geriausio 4u.gif Bet tikrai siūlyčiau nepiknaudžiauti dexametazonu unsure.gif
pasiskaityk, čia tikrai mamos laaabai daug visokios informacijos prirašiusios, kaip galima namų salygomis gydytis ir kuo mažiau naudojant vaistų, jei išeina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 05 15, 10:55)
jo,dabar jau pati darau  smile.gif seniau kvietėmės ištysai masažistę, tai ji mane apmokino. Užsidarome prigarintoje vonioje ir darom visokius vibracinius masažus  thumbup.gif
o jei nelojantis, tai manau kad gal ne laringitas  g.gif , o abstrukcinis koks bronchitas, nes maniškiai ir bronchitiniai. Tai mažoji dažnai švilpia, tai va ir reikia drėkinti kuo daugiau ir masažuoti.
Na esmė kiekviena mama savo vaikui nori tik geriausio  4u.gif Bet tikrai siūlyčiau nepiknaudžiauti dexametazonu  unsure.gif
pasiskaityk, čia tikrai mamos laaabai daug visokios informacijos prirašiusios, kaip galima namų salygomis gydytis ir kuo mažiau naudojant vaistų, jei išeina  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif . Prieš važiuodama į ligoninę šią temą šiek tiek pasiskaičiau, tai nuvažiavau bent kiek orientacijos apie šią ligą turėdama smile.gif .
Mano dičkis sirgdavo bronchitu, faringitu, tai tas ligas žinau.
Mažajam ligoninės diagnozė - abstrukcinis laringitas.
Atsakyti
nu j?s pavarotč jei nelojač tai nelaringitas
gal nesiklaidinkim, aisku, kad buna ir neloja tik garsas girdisi baisus gargiantis, karkiantis, nes jau negali loti, mums visada būna obstrukcinis laringitas
su paprastu laringitu galima susidorot ir namie
dexametazonas yra hormonas,aišku jis nėra gerai, bet vienkartinė dozė nepakenks, o išgelbės vaiko gyvybe, nors mums užtenkdavo vienos dozės, o šį kartą irgi tris vakarus gėrėm, nes būklė sunkoka buvo
o adrenalinas veikia iki 4 val. , o kartais suyra ir tuoj pat, tai reikia inhaliuot ir kas valandą ir dar po 4 ampules, o taip dažnai man baisoka ir dar tokį kiekį, kai ligoninėje, tai vistiek medikai šalia
Papildyta:
QUOTE(Do_do_do @ 2008 05 15, 11:19)
Ačiū 4u.gif . Prieš važiuodama į ligoninę šią temą šiek tiek pasiskaičiau, tai nuvažiavau bent kiek orientacijos apie šią ligą turėdama smile.gif .
Mano dičkis sirgdavo bronchitu, faringitu, tai tas ligas žinau.
Mažajam ligoninės diagnozė - abstrukcinis laringitas.

o kokioje ligoninėje gulėjot, gal santariškėse?Naktį kai miega, tai karkia ten gerklėje siaubingai, bet kai atsikelia šlapiai koti išreto, bet norisi, kad stipriau atkosėtų, tai ventolinas žiūriu nelabai padeda, daviau prospano, bet matyt geriau skystina acc, gal kas jį gėrėt
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 05 15, 12:10)
nu j?s pavarotč jei nelojač tai nelaringitas
gal nesiklaidinkim, aisku, kad buna ir neloja tik garsas girdisi baisus gargiantis, karkiantis, nes jau negali loti, mums visada būna obstrukcinis laringitas
su paprastu laringitu galima susidorot ir namie
dexametazonas yra hormonas,aišku jis nėra gerai, bet vienkartinė dozė nepakenks, o išgelbės vaiko gyvybe, nors mums užtenkdavo vienos dozės, o šį kartą irgi tris vakarus gėrėm, nes būklė sunkoka buvo
o adrenalinas veikia iki 4 val. , o kartais suyra ir tuoj pat, tai reikia inhaliuot ir kas valandą ir dar po 4 ampules, o taip dažnai man baisoka ir dar tokį kiekį, kai ligoninėje, tai vistiek medikai šalia
Papildyta:

o kokioje ligoninėje gulėjot, gal santariškėse?Naktį kai miega, tai karkia ten gerklėje siaubingai, bet kai atsikelia šlapiai koti išreto, bet norisi, kad stipriau atkosėtų, tai ventolinas žiūriu nelabai padeda, daviau prospano, bet matyt geriau skystina acc, gal kas jį gėrėt

čia nieks nieko nevaro, o tik diskutuoja ir siūlo mirksiukas.gif unsure.gif
manau paprastų laringitų nebūna...
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 05 15, 12:10)
nu j?s pavarotč jei nelojač tai nelaringitas
gal nesiklaidinkim, aisku, kad buna ir neloja tik garsas girdisi baisus gargiantis, karkiantis, nes jau negali loti, mums visada būna obstrukcinis laringitas
su paprastu laringitu galima susidorot ir namie
dexametazonas yra hormonas,aišku jis nėra gerai, bet vienkartinė dozė nepakenks, o išgelbės vaiko gyvybe, nors mums užtenkdavo vienos dozės, o šį kartą irgi tris vakarus gėrėm, nes būklė sunkoka buvo
o adrenalinas veikia iki 4 val. , o kartais suyra ir tuoj pat, tai reikia inhaliuot ir kas valandą ir dar po 4 ampules, o taip dažnai man baisoka ir dar tokį kiekį, kai ligoninėje, tai vistiek medikai šalia
Papildyta:

o kokioje ligoninėje gulėjot, gal santariškėse?Naktį kai miega, tai karkia ten gerklėje siaubingai, bet kai atsikelia šlapiai koti išreto, bet norisi, kad stipriau atkosėtų, tai ventolinas žiūriu nelabai padeda, daviau prospano, bet matyt geriau skystina acc, gal kas jį gėrėt


Dėl lojimo tą patį ir ligoninėj aškino mirksiukas.gif .
Gulėjom Santariškėse.
Dėl kosulio, tai yra būtent taip, kaip sakai, retkarčiais atsikosti, bet norisi, kad atsikosėtų stipriau.
Dėl acc, tai nežinau, kaip vaikams, bet kai pačiai prieš kurį laiką buvo faringitas, gydytoja tik ranka numojo, kai pasakiau, kad acc gėriau.
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2008 05 15, 12:54)
Dėl lojimo tą patį ir ligoninėj aškino mirksiukas.gif .
Gulėjom Santariškėse.
Dėl kosulio, tai yra būtent taip, kaip sakai, retkarčiais atsikosti, bet norisi, kad atsikosėtų stipriau.
Dėl acc, tai nežinau, kaip vaikams, bet kai pačiai prieš kurį laiką buvo faringitas, gydytoja tik ranka numojo, kai pasakiau, kad acc gėriau.

labai geras daiktas yra tas ortopedinis kamuolys vadinamas thumbup.gif vat ant jo daugumoj ir masažuojames. Paguldai vaika ant kamuolio ir vibruoji, ir sakai kad sakytu aaaaa, labai gerai valosi ir kosulys labai gerai sudrėksta thumbup.gif
Atsakyti