Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(aitė @ 2008 05 11, 09:48)
Ir mūsiškį vyruką kankina laringitai, bronchitai ir visokie kitokie biesai. Prisigaudžiau pas jus naudingos info - tai inhaliatorių ir adrenalino būna pirkti vaistinėse? Kažkaip net nepagalvojau. Paskutinįkart kai ligoninėje gulėjom tai tik inhaliacijom ir gydė praktiškai, blyn, pasirodo, ir namie būtume galėję gydytis  doh.gif O tai tas adrenalino dozes daktarė turi nustatyt, ar kaip?

ačiū!
Papildyta:

o tai būna ir taip, kad iš ligoninės po nakties paleidžia?

Jei vaikui pagereja-paleidzia.O doze mums gydytoja nustate.Tik kai israse 2-a recepta,tai paklause kurioj vaistinej adrenalino gavom.Bet dazniausiai vaistines net nepraso recepto
Atsakyti
ok, ačiū, Feneke mirksiukas.gif
Atsakyti
ner uz ka ax.gif
Atsakyti
mes nevisada važiuojam į ligoninę, bet šį kartą viską turint , bet jau baisu buvo likt namie, garinom, bet kažkaip svokštė kvėpuodamas, manau lojimas, tai dar ne pati baisiausia stadija. Maniškis net nelojo, pažadinau, nes kvėpuojant švoktė.
Greituškės daktarė durna kažkokia buvonieko neklausė ką mes jau sukvėpavom,nuvarė kvėpuot į vonią, kai mes turim ant stalo inhaliatorių o ligoninėje nusistebėjo jei turim inhaliatorių, tai ko važiuojam į ligoninę, bet man tos trys valandos , kol pradeda normaliai kvėpuot siaubingos ir jau geriam antibus.
Papildyta:
bet kaip pavargau nuo laringitų, o ir nuo minties , kad jie negreit baigsis, šakės
Atsakyti
O mano labai retai kada loja.Jiems tik kvepavimas sutrinka:kvepuojant svokscia . Tai ligoninese tik adrenalina kvepuojam. Tai dabar i ligonine vaziuojam,kai jau visai riesta buna.Siaip paskutini karta,kai mazius sirgo,tai kas valanda teko adrenalinu inhaliut.,bet issikapstem patys(aisku telefonu su seimos gydytoja konsultavaus)
Atsakyti
QUOTE(feneke @ 2008 05 11, 11:11)
O mano labai retai kada loja.Jiems tik kvepavimas sutrinka:kvepuojant svokscia  . Tai ligoninese tik adrenalina kvepuojam. Tai dabar i ligonine vaziuojam,kai jau visai riesta buna.Siaip paskutini karta,kai mazius sirgo,tai kas valanda teko adrenalinu inhaliut.,bet issikapstem patys(aisku telefonu su seimos gydytoja konsultavaus)

tai va ir mes retai lojam, kai dar loja gaima užbėgt ligai į priekį, o čia tik supranti, kad jau reikia verkiant pagalbos
o kokiais kiekiais adrenaliną vartojat?
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 05 11, 14:51)
tai va ir mes retai lojam, kai dar loja gaima užbėgt ligai į priekį, o čia tik supranti, kad jau reikia verkiant pagalbos
o kokiais kiekiais adrenaliną vartojat?

Mes po 1 ampuole(1 ml) sukvepuopam.Kai pagerejo tai 1ml adrenalino,3-4 vandens
Atsakyti
aš kai pasakiau, kad mes vieną ampulę sukvėpavom, tai sakė, kad viena nieko nereiškia
nors gal ir nereiškia, mums nuo vienos nepasidarė geriau
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 05 11, 15:51)
aš kai pasakiau, kad mes vieną ampulę sukvėpavom, tai sakė, kad viena nieko nereiškia
nors gal ir nereiškia, mums nuo vienos nepasidarė geriau

Mes po viena ir kas valanda.Nors kai prasidedavo visiskas dusulys tai ir tris ant kart sukvepavom
Atsakyti
laba, mano dičkė jau išsivadavo, nuo to ....... , kaip ir reikėjo tikėtis - mažė loja doh.gif nu pliam pliam cry.gif jau kaip pabodo doh.gif duodu dabar gysločio arbatą gert, man atrodo ji tikrai padeda g.gif mirksiukas.gif

p.s. dičkė kai serga irgi nebeloja, o tik dūsta iškart doh.gif naktį tik ir išgirstu, kad jau labai negerai doh.gif o ir pati mergikė būna persigandus, kad neina kvėpuot doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 12 gegužės 2008 - 07:46
QUOTE(fishke @ 2008 05 12, 08:45)
laba, mano dičkė jau išsivadavo, nuo to ....... , kaip ir reikėjo tikėtis - mažė loja  doh.gif nu pliam pliam  cry.gif jau kaip pabodo  doh.gif duodu dabar gysločio arbatą gert, man atrodo ji tikrai padeda  g.gif  mirksiukas.gif

p.s. dičkė kai serga irgi nebeloja, o tik dūsta iškart  doh.gif naktį tik ir išgirstu, kad jau labai negerai  doh.gif o ir pati mergikė būna persigandus, kad neina kvėpuot  doh.gif

Fishke, stiprybes... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Zinau ka tai reiskia - vienas pasveiksta, kitas pradeda sirgti... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mes nesergam, bet reik patarimo ateiciai. Nupirkom inhaliatoriu ir adrenalino ampuliu. Bet nezinau kiek to adrenalino reiktu duot kvepuot ir skiest ji kaip nors ar ne?
O be adrenalino kai priepuolio nera ka galima duot pakvepuot?
Atsakyti