Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

Mano vaikai sirge laringitais,namie issisukdavom.Garinimus darydavau ,salbutamoli purske. Nors buvo viena kart baisu is vis ,duso smarkiai bet nesigulem,tik labai daznai garinimus darem ir salbutamolis gelbejo,jis nuo dusulio.
Atsakyti
Mano mazei sekmadieni buvo bepradedanti gerklyte nakti kimti,pripurskiau ventolino,sugirdziau ketvirtadali eifilino ir daug garinau karstu vandeniu...tfu,tfu,tfu ,pats baisiausias lygtai praejo unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2008 04 08, 15:20)
Mano mazei sekmadieni buvo bepradedanti gerklyte nakti kimti,pripurskiau ventolino,sugirdziau ketvirtadali eifilino ir daug garinau karstu vandeniu...tfu,tfu,tfu ,pats baisiausias lygtai praejo  unsure.gif .

Mamytes, o siltu metu laiku buna laringitas? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 04 08, 17:15)
Mamytes, o siltu metu laiku buna laringitas?  g.gif  g.gif  g.gif

taaaaaip doh.gif esam per vasaros karščius kelis kartus sunkiai sirgę laringitu, su temperatūra doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 08 balandžio 2008 - 16:49
QUOTE(lauryzi @ 2008 04 08, 17:15)
Mamytes, o siltu metu laiku buna laringitas?  g.gif  g.gif  g.gif

Zinoma, kad buna. Susiles gauna skersveji, ar salta ka nors atsigeria susiles ir laringitas. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jautukas2 @ 2008 04 08, 20:06)
Zinoma, kad buna. Susiles gauna skersveji, ar salta ka nors atsigeria susiles ir laringitas. blink.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif maniskiui kas met pasikartoja butent pavasario pradzioj,siemet neisvengem to, bet aciu dievui buvo nelabai baisus...kas kart tik pakimstagryzes po darzelio, arba isirekes,man jau vsioo... rankos drebeti pradeda, kaip nemegstam mes to laringito verysad.gif
Atsakyti
sveikutes,mamytes,
nezinau ar kur temelej kalbejot apie "liaudiskus" vaistukus ax.gif labai daug prikalbeta neturiu laiko kada skaityt blush2.gif ... As pati maza laaaabai sirgdavau laringitu ir vienintelis aista skuris man padedavo buvoRUPUZE UZPILTA DEGTINE, man ja duodavo gargaliuoti gerkle thumbup.gif kol mazewsne buvau sake kelis lasiukus isgert duodavo blush2.gif . tai va pats geriausias vaistas su juo ir visiskai isgyde myn ta liga. kiek zinau kaune homeopatineje vaistinej jos tikrai yra mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
galit pabandyt ax.gif ... linkiu pasveikt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos gal zinot kur kaune tu inhaliatoriu yra pirkt mus ir jau antra kart puola laringitas i ligonine nesinori
Atsakyti
QUOTE(gizmas @ 2008 04 14, 14:46)
sveikos gal zinot kur kaune tu inhaliatoriu yra pirkt mus ir jau antra kart puola laringitas i ligonine nesinori

Mes pirkome Kaune Akropolio Euro vaistineje mirksiukas.gif Yra ir Omron, ir kitokios firmos is M raides neatmenu pavadinimo. mirksiukas.gif Pirkom pries men
Atsakyti
QUOTE(jautukas2 @ 2008 04 08, 20:06)
Zinoma, kad buna. Susiles gauna skersveji, ar salta ka nors atsigeria susiles ir laringitas. blink.gif

O siaube, o taip tikejausi, kad atsilus - galesim atsipusti ir bent vasarai pamirsti ta "bauba" verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 04 16, 16:38)
O siaube, o taip tikejausi, kad atsilus - galesim atsipusti ir bent  vasarai pamirsti ta "bauba" verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

stenkites susile salto nieko negerti ir pavyks to baubo isvengti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 04 16, 18:03)
stenkites susile salto nieko negerti ir pavyks to baubo isvengti drinks_cheers.gif

Jeigu tikrai tik tiek reikia daryt, norint apsisaugoti - tikrai ismoksim gerti silta vandeniuka rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti