Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(kroska19 @ 2008 03 17, 14:18)
O laringitas užkrečiamas ar ne? Mes važiuosim į svečius, o ten vaikas prieš savaitę sirgo laringitu, ar nepasigaus mano leliukas šios ligos?

geriausia issiaiskink koks laringitas buvo ,jei virusinis manau nerizikuok,ir seip po laringito dazniausiai vaikuciai dar kuri laika pakoseja vieni stipriau kiti maziau bet visgi koseja ir ir gali maza vaika uzkresti .
as tikrai neiciau su vaiku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2008 03 15, 22:12)
dar noriu jusu paklausti ax.gif SM skaitineju apie tridienes karstines,tipo isberia raudonais plemukais,o pas mus ant kaktytes vienas atsirado,o temperatura pas mus tai pakyla.tai nukrenta,nelabaI Ka valgo.gal man rytoj greitaja vel issikviesti,bet taip bijau atsigulti i ligonine....man depresija tikrai,nebezinau ka daryti paziuriu i vaika ir apsiasaroju kaskart

Nesinervuok, mamyte, viskas bus gerai. console.gif console.gif console.gif Taip, buna triju dienu auksta temperatura - o po jos isberia vaikucius... Tuo ir baigiasi viskas, tik tuos berimukus jiems niezti, tai reikia su tepaliuku specialiu patepti... Nieko cia baisaus... Tik neasarokit friends.gif friends.gif friends.gif
Atsakyti
Niu va buvom siandien poliklinikoje,padare visus tyrimus,tyrimai geri,bet persviete plaucius tai karkalai nusede ant juju,israse antibiotiku kitu ir paleido namo,nes temperaturos 2 nebera,po biski gyjame,bert nervu kainavo per sias dieneles,niekam nelinkeciau,o ypac dukrytes gaila,vargsiuke tiek prisikankino,daba ziuresiu gersim vaistukus ir bus matyt cool.gif
Atsakyti
Norejau paklausti o kaip su inhaliatoriumi gydyti sloga? Kokius ten vaistukus pilti ir kiek atskiesti ir su kuo skiesti? Ar dezinfekuojate kandiklius, kaukes naudotas? Kaip dezinfekuojate? Sitiek klausimu man kilo ax.gif Gal atsiras kas patars ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2008 03 17, 18:00)
Niu va buvom siandien poliklinikoje,padare visus tyrimus,tyrimai geri,bet persviete plaucius tai karkalai nusede ant juju,israse antibiotiku kitu ir paleido namo,nes temperaturos 2 nebera,po biski gyjame,bert nervu kainavo per sias dieneles,niekam nelinkeciau,o ypac dukrytes gaila,vargsiuke tiek prisikankino,daba ziuresiu gersim vaistukus ir bus matyt cool.gif

Tai cia plauciu uzdegimas???? unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 01 16, 15:33)
Naatrio chloridas, tai čia toks kaip vandenukas, jį naudoja skiest vaistams kai į veną leidžia vaistus. Tai jį garinam mes 4u.gif Jis geriau už paprastą vandenuką

Ka gydo tas natrio chloridas? Sloga, kosuli? g.gif Kaip dezinfekuojate panaudotas kaukes? Su kuo?
Atsakyti
QUOTE(jautukas2 @ 2008 03 26, 14:27)
Ka gydo tas natrio chloridas?  Sloga, kosuli? g.gif Kaip dezinfekuojate panaudotas kaukes? Su kuo?

Maniskis natrio chlorida garuoja... mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
na ligoniuku jau gal nebera? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2008 03 28, 11:22)
sveikutes  4u.gif
na ligoniuku jau gal nebera?  smile.gif

sa garsei nesakyk mirksiukas.gif ,bet turbut nera thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 03 28, 13:45)
sa garsei nesakyk  mirksiukas.gif ,bet turbut nera  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

va va ir as taip su baime rasiau hihihi.gif
Atsakyti
tai skelbiam issiskyrima na iki rudens blush2.gif gerai butu thumbup.gif
baisu net pagalvoti kai suserga vaikai ir uz lango saulute sviecia,nors mano mazius siektiek sloguoja ir pakosti ,bet laringito nesitikiu ,pavasaris doh.gif ,dukra sloguoja vyras irgi gerkles neuzdaro ,tai kaip gi maziu issaugoti nuo tu bacilu gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 03 27, 18:33)
Maniskis natrio chlorida garuoja... mirksiukas.gif

ir kam jis padeda? ax.gif Koki kieki geriau pirkti ampulem ar 250ml?
I inhaliatoriu pilate arbatzoles? blush2.gif Uzpilate arbatzoles tada perkoset ir pilate?Ar gerai supratau blush2.gif Padekit turiu inhaliatoriu ir nemoku naudotid.Aciu 4u.gif
Atsakyti