Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(neringule @ 2008 03 15, 00:17)
siaip tai pati paprasiau nes praita karta padejo
niu va maze jau miega,idomu kokia naktele laukia manes,vakare tempos tai nebuvo,gal ir nakti nebeuzkils,o baisiausia kad la mazai valgo,tai su vaistais bijau,kad skranduko nesugadinciau blink.gif
labos nakties

na nežinau nežinau g.gif mano mažoji jau turėjo kokius 7 laringitus, tai jei kaskart būtų antibiotikas doh.gif apie dičkę išvis patyliu doh.gif nes laringitas dažniausiai būna virusinis, o tokiems susirgimams antibiotikas nereikalingas g.gif
kaip naktelė praėjo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 15 kovo 2008 - 09:30
QUOTE(fishke @ 2008 03 15, 10:29)
na nežinau nežinau  g.gif  mano mažoji jau turėjo kokius 7 laringitus, tai jei kaskart būtų antibiotikas  doh.gif apie dičkę išvis patyliu  doh.gif nes laringitas dažniausiai būna virusinis, o tokiems susirgimams antibiotikas nereikalingas  g.gif
kaip naktelė praėjo ?

sveikutes,naktele palyginus su kitomis siek tiek ramesne,vakar vakare pakilo temperatura,bet daviau ibufeno ir greit praejo,o ryte vel 37,5vaistuku vel daviau,o dabar nieko isvis,vaiksto ir tiek,bet tokia jau ,,nuvargusi,,panele
o del antibiotiku,kiek daktaru tiek ir nuomoniu,vieni sako duoti,kiti ne(nesuprasi zodziu)
mano dickis per 8 metus tik viena karta susirgo,budamas 7 laringitu,o daugiau nesa sirges,tai uztat ir neturiu patirties su ligomis (tfu,tfu,tfu,)
mazoji gere Ribomunyl ,sugerem visa ,,kursa,,kaip sakant,tai galvoju,kad gal vel reiktu nusipirkti,nes budavo jei kimba liga kokia,tempa viena diena ir psio praeina kazkaip greit cool.gif o siandien kaip tik pas mus buna savaitgalines nuolaidos ax.gif
Atsakyti
nu mums irgi yra skyrę antibiotikų, tik jau po kelių dienų sirgimo, kai laringitas nusileidžia žemiau, girdisi karkalų ....
Atsakyti
QUOTE(lauke @ 2008 03 15, 12:35)
nu mums irgi yra skyrę antibiotikų, tik jau po kelių dienų sirgimo, kai laringitas nusileidžia žemiau, girdisi karkalų ....

va čia jau jo, kai nusileidžia žemyn tai kita kalba dėl antibiotikų drinks_cheers.gif aišku, geriau jų išvengti doh.gif
Atsakyti
Fiuuuu, mes jau issikapstem is laringito yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif O sesyte tai tik sloga ir uzsikrete... Jau irgi baigineja thumbup.gif
Atsakyti
mes inhaliatorių jau po pirmo karto pirkom, nes gydytoja sakė, kad dabar jau tikrai kartosis.
o eurovaistinėse, litfarmoj, kamelijoj - nėra jų, apvažiavom pusę Kauno, galiausiai grįžom, pradėjom per internetą ieškoti, tai šiaip taip radom 4u.gif mažoj vaistinytėj studentų g.
Atsakyti
QUOTE(astaSL @ 2008 03 15, 17:10)
mes inhaliatorių jau po pirmo karto pirkom, nes gydytoja sakė, kad dabar jau tikrai kartosis.
o eurovaistinėse, litfarmoj, kamelijoj - nėra jų, apvažiavom pusę Kauno, galiausiai grįžom, pradėjom per internetą ieškoti, tai šiaip taip radom  4u.gif mažoj vaistinytėj studentų g.

nu kaip nera ,mes pirkome litfarmoje megoje,o kai ieskojau pirkti ir ziurejau kainas ,tai maciau laisves alejoje camelijoje ir prie traumatologinio ant kampo irgi buvo g.gif
Atsakyti
dar noriu jusu paklausti ax.gif SM skaitineju apie tridienes karstines,tipo isberia raudonais plemukais,o pas mus ant kaktytes vienas atsirado,o temperatura pas mus tai pakyla.tai nukrenta,nelabaI Ka valgo.gal man rytoj greitaja vel issikviesti,bet taip bijau atsigulti i ligonine....man depresija tikrai,nebezinau ka daryti paziuriu i vaika ir apsiasaroju kaskart
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 03 15, 08:16)
seip kai vaikas karciuoja jokiu karstu proceduru nepataria daryti ,nes dar labiau kyla temperatura, schmoll.gif
jei mane karciuojancia uzdarytu i silta patalpa turbut nuproteciau  gun_bandana.gif ,nebent jusu vaikutis lengvai pernesa temperatura

ir as taip galvojau, kol karta uzejus vaikui baisiems spazmams neradau kitos iseities ir nunesiau. Kitadien atvykus gyd. paklausiau, ar nera blogai?Sako, labai gerai -neskit, aisku. Ir paklausiau- kuo puikiausiai greitai rimta bronchopneumonija isgydeme smile.gif
nera ten jau taip karsta- ne i pirti gi nesame, o nunesam kol dar neprigarave, ir po biski prigaruoja,- issedim gi vos ne valanda: kol prigaruoja, kol garuose isbuna, ir poto kol po biski atvesta... .O kaip zmones tropikuose gyvena biggrin.gif ten gi silta- apie 30 laipsniu ir labai didele oro dregme(vonioj tik dar didesne dregmes koncentracija). Na zodziu daviau patarima, kaip norit taip darykit irnesakyk.gif Kartais gi reik nebijoti kazka ir rizikuoti pabandyti ..cia kaip sakoma: kas pats is savo klaidu mokosi, kas patarimu klauso. tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes,niu mes temperaturos nebeturime,atsikosta maze jau.Bet vistiek siandien vesiu pas daktare,gal tyrimus kokius padarys g.gif
Atsakyti
Savaitgali Kauno Akropolyje nusipirkome inhaliatoriu OMRON28.Kaina buvo 229lt lygtai.Su nuolaidu kortele195lt ir dar gavome 12 euro litu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(neringule @ 2008 03 17, 10:04)
Sveikutes,niu mes temperaturos nebeturime,atsikosta maze jau.Bet vistiek siandien vesiu pas daktare,gal tyrimus kokius padarys g.gif

Butinai nuvesk pas daktare mirksiukas.gif
Atsakyti
O laringitas užkrečiamas ar ne? Mes važiuosim į svečius, o ten vaikas prieš savaitę sirgo laringitu, ar nepasigaus mano leliukas šios ligos?
Atsakyti