Įkraunama...
Įkraunama...

Laringitas

QUOTE(Zydrulyte @ 2008 02 20, 20:11)
Galima  smile.gif  mes visada,kai tik vaikas pradeda pakoset aš duodavau profilaktiškai  ax.gif

O zinot, as meducio kiekviena vakara pries miega duodu po maza saukstuka - puikiai stiprina imuniteta thumb_yello.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2008 02 21, 19:35)

ar cia tas pat kaip babyhaler ar galbut tai ir yra butent ko as ieskau mastau.gif-gal gali kaip nors ideti vaizdeli, kaip jis atrodo ???  bigsmile.gif

Principas toks pat kaip ir babyhaler'io- vamzdis + kaukė su vožtuvu. Skiriasi tik tuo, kad aerochamber'io vamzdis trumpesnis, todėl vaistų išsibarstymas mažesnis
Aerochamber
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2008 02 21, 22:05)
Principas toks pat kaip ir babyhaler'io- vamzdis + kaukė su vožtuvu. Skiriasi tik tuo, kad aerochamber'io vamzdis trumpesnis, todėl vaistų išsibarstymas mažesnis
Aerochamber

aciu hi.gif

as tai cia panarsiau po ineta, berods kad to Aerochamberio nebetiekia i prekyba, oi tai bus beda, jei negausiu g.gif nes mano mazis jau nebesileidzia ipurksti i burna inhaliatoriaus doh.gif kaip cia reiks prasisukti ji ikalbet g.gif
Atsakyti
Sveikos visos mamytes.... smile.gif Niu mes tik neseniai prisijungem....Norejom pasipasakot, kad ir mes turim ta baisia liga - laringita..... Oi kaip mes vargstam, va sia ziema jau 5 karta sergam....Sergam stipriai ir zaibiskai.... doh.gif Ir nuolatos....Guledavom ligoninej, kol isigijom inhaliatoriu, dabar vargstam namuose....Kaip greiciau isaugt ir nebesirgt g.gif , nes jau ne tik man bet ir maziukui pabodo, jau tik sukosti pats prasosi inhaliuojamas....
Atsakyti
mes tai gydomes antibijotikais,garinames,tepu krutinele tepaliuku resorbano,ant kakliuko dedu pasildyta druska apvynioju skarele,taip ir vargstam verysad.gif
Papildyta:
imunitetui stiprinti tai zuvies tauku duodu lysi,bet vistiek daznai serga....
Atsakyti
QUOTE(Laimoniukas @ 2008 02 22, 16:04)
imunitetui stiprinti tai zuvies tauku duodu lysi,bet vistiek daznai serga....

Ai, tie zuvu taukai, tai tik reklama...... irnesakyk.gif irnesakyk.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryzi @ 2008 02 22, 20:50)
Ai, tie zuvu taukai, tai tik reklama......  irnesakyk.gif  irnesakyk.gif  irnesakyk.gif

nu gal nevisai reklama ,yra ten vitaminu ,bet imunitetui stiprinti tai tikrai nieko nepadeda doh.gif
na kodel niekas is mediku nepataria kaip ta imuniteta stiprinti g.gif ,mano maziu tik laringitas puola ,tai tik balso stygas reiketu stiprinti ,bet kaip g.gif
Atsakyti
labas,
na kazkaip nieks nepakomentuoja daugiau apie Aerochamberius unsure.gif
O mano mazis porakart pabandes aerozoli daugiau i burna nesiduoda imti.
O vakar puse miesto apibegau ieskodama tu aerochanberiu- niekur nebeturi, nes tiekejas nebeuzsako huh.gif o vienam vokiskam tinklapy paskaiciau ir ka nujauciau taip ir raso- vaistinese parduodami gremezdiski Babyhaleriai neturi tokio gero efektyvumo kaip aerochamberiai schmoll.gif ech, ir kut ju gauti, reiks gal net per uzsieni uzsakinet g.gif
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2008 02 21, 20:01)
dekui, kad patari, bet, manau, kiekvienam skirtingi priemoniu deriniai efektyvus-kiekvienas turi atrasti savo tinkamiausia rolleyes.gif vat pvz. mums tas adrenalinas esant umiam laringitui- neefektyvus(daugiau padeda purskiamas ventolinas), netinka mums jokie eteriniai(eukaliptai, ciobreliai ir pan.)preparatai-jie dar daugiau erzina kvepavima, spazmuoja. O silti gausus gerimai duoda efekta tik kai papildomai prie vaistu naudojame huh.gif

Beje kas del drekintuvo. Mes tik atsikele i nauja busta toki daikta isigijome.Atseit pirkom patikimoje firmoje-elektromarkt, mokejom virs 100Lt. bet toks sh  doh.gif - nakties tyloje ikyriai uzia, tiesioginio dregnumo efekto irgi nepajutau  schmoll.gif
O kiek tavo sitas tau kainavo ir kaip veikia - bent  ilindus pgl. tavo nuoroda nepamaciau prie aprasymo kainos g.gif



Žinoma kiekvienam čia skirtingai ir tie vaistukai veikia ir pan ax.gif sorry tikrai nenorejau įkyret 4u.gif
kainavo jis mums ~150lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silagele @ 2008 02 23, 11:18)
labas,
na kazkaip nieks nepakomentuoja daugiau apie Aerochamberius  unsure.gif
O mano mazis porakart pabandes aerozoli daugiau i burna nesiduoda imti.
O vakar puse miesto apibegau ieskodama tu aerochanberiu- niekur nebeturi, nes tiekejas nebeuzsako huh.gif o vienam vokiskam tinklapy paskaiciau ir ka nujauciau taip ir raso- vaistinese parduodami gremezdiski Babyhaleriai neturi tokio gero efektyvumo kaip aerochamberiai  schmoll.gif ech, ir kut ju gauti, reiks gal net per uzsieni uzsakinet  g.gif

Mes pirkom prieš gerus metus, vėliau iš tiesų mačiau info, kad jie daugiau į Lietuvą netiekiami unsure.gif Gal pamėginkit per ebay g.gif
Atsakyti
laba, kaip laikotes?ar serga kas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 02 23, 08:23)
nu gal nevisai reklama ,yra ten vitaminu ,bet imunitetui stiprinti tai tikrai nieko nepadeda doh.gif
na kodel niekas is mediku nepataria kaip ta imuniteta stiprinti g.gif ,mano maziu tik laringitas puola ,tai tik balso stygas reiketu stiprinti ,bet kaip g.gif

Nuosirdziai patariu purskala "Immuwash" ir po arbatini sauksteli meducio pries einant miegucio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti